Incredibox
Incredibox

incredibox v0.5.6 APK (Sınırsız Para) indir 2021


Incredibox, on milyonlarca izlenmeye sahip ünlü bir isim olduğu için birçok kişiye çok tanıdık geliyor. Bu, yapımcı So Far So Good tarafından geliştirilen bir müzik uygulamasıdır. Bu uygulamanın özelliği, sizin için bir araç ve oyun alanı olarak kull

Android Android Müzik
4 ( 444 puan )
Fiyat: $0
İsim Incredibox
Yapımcı So Far So Good
Tür Müzik
Boyut 137MB
Versiyon 0.5.4
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Incredibox is the most famous version in the Incredibox series of publisher So Far So Good
Mod Version 0.5.4

İndir (137MB)

Incredibox, on milyonlarca izlenmeye sahip ünlü bir isim olduğu için birçok kişiye çok tanıdık geliyor. Bu, yapımcı So Far So Good tarafından geliştirilen bir müzik uygulamasıdır. Bu uygulamanın özelliği, sizin için bir araç ve oyun alanı olarak kullanabileceğiniz, son derece etkili bir şekilde eğlenmenize yardımcı olan bir yer olmasıdır. Bunun, uygulamanın işlevselliği ile oyunun işlevselliği arasında bir karışım olduğu söylenebilir. Bu nedenle, oyuncuların tüm süper özelliklerini deneyimlemek için kullanmaları gerçekten buna değer.

incredibox apk indir modkiwi com 1

UYGULAMANIN AÇIKLAMASI

Incredibox APK, kendi benzersiz müziğinizi oluşturabileceğiniz bir müzik uygulamasıdır. Etkileyici bir atmosfer yaratmak için sevdiğiniz müzik stillerini seçmenize izin verilir. Enerjik ve yetenekli bir beatbox grubunun yardımıyla, herkesin keyfini çıkarması için kayıt yapabilir, kaydedebilir ve sonunda kendi hit mix’inizi paylaşabilirsiniz.

İlginç, değil mi? Bunun gibi bir profesyonel konser müziği gibi, müzikteki yaratıcılığınızı en iyi şekilde gerçekleştirirken ortaya çıkarabileceğiniz bir müzikal uzmanlık oyunu gibi hayal edebilirsiniz! Bir uygulama olmasına rağmen aynı zamanda bir oyun işlevi de görmektedir. Uygulama içerisinde yer alan görseller ve sesler insanlar tarafından kısa sürede deneyimlenmiş ve her yaş için giderek daha popüler hale gelmiştir. Bu, oyunun kullanıcılara getirdiği muazzam başarıdır.

incredibox apk indir modkiwi com 2

NASIL OYNANIR TALİMATI

Oyun basit bir oynanışa sahip. Sürükle ve bırak simgeleri gibi hızlı ve düzgün işlemlerle kendiniz için harika beatbox müziği oluşturabilirsiniz. Size yardımcı olacak bir beatbox ekibi var; bu grup 8 üyeden oluşmaktadır. Simgeleri avatarın üzerine sürükleyip bıraktığınızda, bu kişiler şarkı söyleyecek ve müzik seçiminizi oluşturacaktır. Tekrar tekrar bir melodi çalınacak. Melodileri karıştırmak, eksiksiz ve benzersiz bir müzik parçası oluşturmak için füzyon yöntemini kullanabilirsiniz.

incredibox apk indir modkiwi com 3

Melodinin bir kısmını uygun olmadığını düşündüğünüz için kaldırmak isterseniz beatbox’a dokunup kaldırabilirsiniz. İyi şarkıları hızlı bir şekilde tamamlamak için çeşitli tarzlarda daha fazla melodi açmaya çalışmanız gerekiyor! Beste ettiğiniz şarkıya en uygun melodiyi yaratmak için hepsini tatmanız, dinlemeniz ve seçim yaparken hissetmeniz ve en etkileyici melodiyi bulmanız gerekir. Müziğinize bir dokunuş eklemek için popüler şarkıları da remiksleyebilirsiniz. Karakterin kostümünü değiştirmeniz gerektiğinde değiştirebilirsiniz çünkü bu oyun da bunu destekliyor!

ÇOK TARZLI MÜZİK

Klasik, modern ve Latin Amerika tarzlarına kadar seçebileceğiniz sekiz farklı müzik stili vardır. Her stil, her kişinin zevkine ve müziği algılama yeteneğine uygun kendi kişiliğine sahip olacaktır. Alfa modu, flash oyun arka planında size benzersiz hızlı melodiler vererek kompozisyondaki yaratıcılığınızı harekete geçirir. Bu arada, Liitle Miss modu, bu alanda tutkulu olanlar için HipHop tarzıdır.

incredibox apk indir modkiwi com 4

Ayrıca genç ve canlı melodilere sahip Pop müziği seviyorsanız Sunrise stilini tercih edebilirsiniz. Ve Aşk, lirik müzikten ilham alır; aşk, tatlı ve saf melodiler bulmanıza yardımcı olacak! Ayrıca Brezilya, Japon, Hint ve Cyberpunk müzik stilleri gibi seçebileceğiniz başka stiller de var. Sıcak müzik alanında miksaj ve “estetik” biliyorsanız, her tür etkisini maksimuma çıkaracaktır!

HERKESLE PAYLAŞIN

Bu oyun, insanların üzerinde değiş tokuş yapabilecekleri ve karışımlarını paylaşabilecekleri bir müzik dünyası olarak görülüyor. Miksinizi yayınlayabileceğiniz sosyal medya kanalları Youtube, Tiktok veya Facebook’tur. Beğeni sayısı aracılığıyla, görüntülemeler oyuncu karışımlarını değerlendirecek ve sıralayacaktır. En seçkin eserler genellikle en yüksek izlenme ve beğeni sayısına sahip ilk 50’de yer alır ve kullanıcıların eğlence için en iyi miksleri takip etmesini ve keyfini çıkarmasını kolaylaştırır.

incredibox apk indir modkiwi com 5

Müzik uzun zamandır herkesin günlük yaşamının vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Özellikle müzik, sanatçı kanı taşıyanlar için daha kritik bir rol oynar – tıpkı “ruhlarının” bir parçası gibi. Müzik hayatımızı daha mutlu, daha çok aşk hayatı yapar. Tüm duyguları dengelemeye ve çalışmak için motivasyon ve ilhamı yeniden kazanmaya yardımcı olan en etkili zihinsel üründür. Oradan, müziğin getirdiği sihrin daha fazlasını yaşamak istiyorsanız, “Incredibox” adını unutmayın!


İndir (137MB)

Artık indirmeye hazırsınız Incredibox ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir