Improve English
Improve English

Improve English v3.0.4 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


İngilizceyi Geliştirin: Kelime Bilgisi, Dilbilgisi, Bilgi Kartları her yaştan öğrenci için faydalı bir öğrenme uygulamasıdır. Bilgiyi birçok farklı biçimde hatırlamanıza yardımcı olacaktır. Bu uygulamadaki birçok çekici kurs sayesinde dersleri ezberl

Android Android Eğitim
5 ( 610 puan )
Fiyat: $0
İsim Improve English
Yapımcı Knudge me
Tür Eğitim
Boyut 12MB
Versiyon 3.0.4
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Improve English is the most famous version in the Improve English series of publisher Knudge me
Mod Version 3.0.4
Total installs 1,000,000+

İndir (12MB)

İngilizceyi Geliştirin: Kelime Bilgisi, Dilbilgisi, Bilgi Kartları her yaştan öğrenci için faydalı bir öğrenme uygulamasıdır. Bilgiyi birçok farklı biçimde hatırlamanıza yardımcı olacaktır. Bu uygulamadaki birçok çekici kurs sayesinde dersleri ezberleme oranınız ve hızınız önemli ölçüde artacaktır. Ayrıca, son derece canlı ve heyecan verici bazı bulmacalara katılma ve cevaplama fırsatına sahip olacaksınız.

İngilizceyi Geliştirin: Kelime Bilgisi, Dilbilgisi, Bilgi Kartları İngilizceyi Geliştirin: Kelime Bilgisi, Dilbilgisi, Bilgi Kartları

BELLEK SÖZCÜKLÜĞÜNÜN EN HIZLI YOLU

İngilizceyi Geliştirmek, bir günde birçok kelimeyi hızlı bir şekilde öğrenmenize ve hatırlamanıza yardımcı olabilecek bir öğretmendir. Ayrıca İngilizcenizi geliştirecek, farklı alan ve konular hakkında birçok yeni kelime öğreneceksiniz. Ayrıca bilgi kartları ile öğrenme yolu ile öğrenenler her an daha rahat olacak ve her yerde, her yerde eğitim alma hakkına sahip olacaktır. Her kişi, sınıf öğrenimine bağlı olarak, boş zamanlarında öğrenimi kullanmanın bir yoluna sahip olacaktır.

İNGİLİZCE DÜZEYİMİ TEST ETMEK İÇİN ONLARCA SINAV YAPTIM

İngilizce yeteneğinizi bilmemekten endişe duyuyor ve endişeleniyorsanız, İngilizceyi Geliştirmek seviyenizi anlamanıza yardımcı olacaktır. Giriş testleri, kelime dağarcığının taze ve çeşitli olmasını sağlar. İşte GRE, IELTS, vb.’de bulunan tüm gizli test yapıları. Bu testi yaptıktan sonra, testi nasıl yapacağınız konusunda biraz daha deneyime sahip olacaksınız ve her bölüm için zamanı en makul şekilde nasıl böleceğinizi bileceksiniz.

İngilizceyi Geliştirin: Kelime Bilgisi, Dilbilgisi, Bilgi Kartları İngilizceyi Geliştirin: Kelime Bilgisi, Dilbilgisi, Bilgi Kartları İngilizceyi Geliştirin: Kelime Bilgisi, Dilbilgisi, Bilgi Kartları

250’DEN FAZLA POPÜLER VE EN YENİ DİL EDİNİN

İngilizce’de deyimler, her okuduğunu anlama pasajında ​​önemli ve vazgeçilmez bir bileşendir. Egzersizleri iyi bir şekilde tamamlamak için onları titizlikle ve iyice incelemeniz gerekir. Bunun gibi değerli ve faydalı bilgilerin keyfini ücretsiz olarak çıkarabiliyorsanız, size 250’den fazla deyim ve çok sayıda heyecan verici içerik sağlayacaktır.

İNCELEME AMACIYLA ÖĞRENME İÇİN BİRÇOK İLGİNÇ KELİME OYUNLARINA SAHİP OLUN

İngilizceyi geliştirmek, kullanıcıların yeni öğrendiğiniz bazı kelimeleri ve yeni gramer ve cümle yapılarını gözden geçirmeleri için birçok heyecan verici ve akıllı oyun yaratacaktır. Ayrıca, standart İngilizce telaffuza aşina olmanızı sağlayacak bir telaffuz oyunu da var. Bu özellikler sayesinde dinleme ve konuşma becerilerinizi iyi bir şekilde geliştireceksiniz.


İndir (12MB)

Artık indirmeye hazırsınız Improve English ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir