Imposter Smashers
Imposter Smashers

Imposter Smashers v1.0.50 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Imposter Smashers'da bulunan diğer Imposter'ları alt etmeye çalışırken tamamen eğlenceli bir oyun. Oyuncular, tüm saldırılardan kaçınmak için karakteri kontrol edecek ve oyun ekranında hayatta kalan tek kişi olacak. Aynı zamanda, oynama sürecinde, bi

Android Android Aksiyon
5 ( 839 puan )
Fiyat: $0
İsim Imposter Smashers
Yapımcı Rocket Game Studio
Tür Aksiyon
Boyut 68M
Versiyon 1.0.50
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Imposter Smashers is the most famous version in the Imposter Smashers series of publisher Rocket Game Studio
Mod Version 1.0.50
Total installs 10,000,000+

İndir (68M)

Imposter Smashers’da bulunan diğer Imposter’ları alt etmeye çalışırken tamamen eğlenceli bir oyun. Oyuncular, tüm saldırılardan kaçınmak için karakteri kontrol edecek ve oyun ekranında hayatta kalan tek kişi olacak. Aynı zamanda, oynama sürecinde, birçok farklı seviyeden geçerken ve sizi bekleyen zorlukları bulurken birçok heyecan verici ödül alacaksınız.

Imposter Smashers – Eğlenceli io oyunları

HEYECAN VERİCİ İMPOSTER SAVAŞLARI DENEYİMİ

Aramızda oyununda oyuncular Mürettebat Arkadaşı veya Sahtekar olarak rollerini tamamlarken seviyeyi tamamlamaya çalışacaklar. Her rolün farklı bir özelliği var ki, kazanmak için akıl yürütme ve dikkatli hareket etme konusundaki sezginizi kullanacaksınız. Ancak bu, çok sayıda arkadaşınız arasında bir Imposter olduğunuzda, Imposter Smashers’da olmayacak. Hepsi, yalnızca bir Sahtekarın hayatta kaldığı ölümcül bir savaşa girer.

Oyuncular, karakterlerini yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla gözlemleyecek ve karakterlerin hareketlerini bariz bir şekilde görecekler. Saldırıya uğramamak için tamamen makul bir şekilde hareket ettiğinizde bu tamamen anlaşılabilir bir durumdur çünkü bu oyundaki karakterler tamamen kırılgandır ve belirgin bir sağlık çubuğu yoktur. Başka bir deyişle, tek bir saldırı ile sahadaki herhangi bir karakter alt edilebilir.

Imposter Smashers – Eğlenceli io oyunları

OYUNDAKİ SEVİYELERİ KAZAN

Imposter Smashers’ın amacı, size önceden atanmış olan silahla kalan tüm oyuncuları öldürerek bölümü tamamlamak için zaman ayırmanızdır. Oyuncuların hareket etmesi zaman alacak ve elbette düşmanların saldırılarından kaçınacak. Oradan, diğerlerini hemen yenmek ve diğer oyunculara saldırmak için hareket etmeye devam etmek için makul bir saldırı yönü seçeceksiniz. Aynı zamanda, saldırı için uygun bir unsur, karakterle ilişkili renkli yön çubuklarıdır.

Karakteri hareket ettirdiğinizde, karakterin saldırı menzilini temsil eden renkli bir çubuk olacaktır. Diğer bir deyişle, bu özelliği düşmanlarınıza nişan almak ve onlara saldırmak için kullanmanız ve düşmanlarınızın da onların saldırılarını size yöneltmesini istemediğinizden emin olmanız gerekir. Yani bu, oyuncuların oyunda aldıklarıyla hedefi tamamlamak için zaman harcayacakları eğlenceli ve zorlu bir oyundur.

Imposter Smashers – Eğlenceli io oyunları

OYUNCULARIN UZMAN OLMASI GEREKEN SİLAH ÇEŞİTLİLİĞİ

Imposter Smashers için oyuncular birçok farklı seviyeden geçecek ve her seviyede tamamen farklı zorluklar olacak. Başka bir deyişle, zorlukları tamamen artacak ve herkesin seveceği bir özellik, her seviyenin yararlanmak için bir silaha ihtiyaç duyacağıdır. Her ekrandaki silahlar sonsuza kadar kullanılmayacak, ancak birçok farklı seviyede değişecek. Onların saldırı menzili ve dikkat etmeniz gereken kullanımları olacak.

Oyun ekranının başında silahlarınızı görecek ve özelliklerini tahmin edeceksiniz. Örneğin, bir silahı tuttuğunuzda, düşmanlara daha uzak mesafeden saldırmanıza yardımcı olacak veya bir kılıç için, düşmanlar kılıcın sallandığı alanda dururken saldırabileceksiniz. Zamanla, çeşitli düşmanları yendikçe oyuncunun etki seviyesinin de artacağını fark ediyorsunuz.

Bir düşmanı alt ettiğinizde, diğer karakterlerden biraz daha büyük ve daha büyük olursunuz, farklı yararları ve zayıflıkları olduğu için onlarla ilgilenmeniz gerekecek bir şeydir. Spesifik olarak, orijinal boyuttan daha büyük olduğunuzda, renk çubuğunuzun genişliği de daha geniş hale gelir ve ne yazık ki bu yeni genişletilmiş alana girerlerse daha fazla düşmana saldırmanıza yardımcı olur. Ancak böyle bir vücut büyüklüğü ile, hızla kalan düşmanların hedefi olacaksınız.

Imposter Smashers – Eğlenceli io oyunları

KAÇIRMAYACAĞINIZ BİRÇOK ETKİLEYİCİ ÖĞE

Imposter Smashers’da bir seviyeyi tamamladıktan sonra, cildin kilit açma yüzdesiyle birlikte belirli bir miktarda altın alacaksınız. Başka bir deyişle, bu seviyenin içinde kullanmak için birçok farklı kostümün kilidini açabilirsiniz. Herkesin kaçıramayacağı tamamen çeşitli görünümler, karakterinize yeni bir deneyim getirmenize izin verir. Ayrıca, daha fazla bu tür şeyler satın alabilirsiniz.

Bir karakterin görünümüyle birlikte Skin, Hat veya Pet gibi değiştirilebilir öğeler olacaktır. Bu unsurların bölümlerin tamamlanması sırasında karakter üzerinde herhangi bir destekleyici etkisi yoktur, ancak heyecan verici ve eğlenceli bir hale getirir. Yani karakterin başının üstüne bir omlet koyabilirsiniz, hareketi de sizin için mizah yaratacaktır. Ancak ücretsiz olmadıklarını ve satın almak için çok para gerektirdiğini unutmayın.


İndir (68M)

Artık indirmeye hazırsınız Imposter Smashers ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir