Imposter 3D
Imposter 3D

Imposter 3D v8.6.1 APK indir (Aptal Düşman) 2022

Imposter 3D Mod APK, bize kayıp mürettebatın kurtarıcısı rolünü tanıtıyor. Tüm kayıp ve mahsur kalmış astronotları bulmak şu anda karşı karşıya olduğumuz en büyük zorluk.

Android Android Aksiyon
4 ( 135 puan )
Fiyat: $0
İsim Imposter 3D
Yapımcı Snow Bat
Tür Aksiyon
Boyut 99MB
Versiyon 8.6.1
MOD Aptal Düşman
Orjinal Google Play
Imposter 3D is the most famous version in the Imposter 3D series of publisher Snow Bat
Mod Version 8.6.1
Total installs 500,000+

Görünüşe göre ekipler bu uzay fethinde yollarını kaybediyor. Imposter 3D, takım arkadaşlarınızı kurtarma görevinde birkaç astronotla birlikte yer alırken sorumluluğu size verecek. Bu oyun, oyuncuları kapsamlı keşiflere çekmek için her zaman heyecan verici ve dramatik şeyler getirir. Siz ve bir arkadaşınız, mücadeleyi en ustaca tamamlamak için yönü net bir şekilde belirlemeli ve acil duyuruları takip etmelisiniz.

Imposter 3D: çevrimiçi korku

ÖNCELİKLİ GÖREVLERİ BELİRLE

Yönü belirlemek için en kademeli kimlik adreslerini tespit etmek için şimdi en çok yapmamız gerekiyor. Bu çok zaman alıcı ve verimsiz olacak olsa da, şu anda da gereklidir. Oyuncuların, kendi takım arkadaşlarını kurtarmak için geniş bir olaylar zincirinde özetleyebilmeleri için gerekenleri kullanmaları gerekir. En akıllı çözümleri bulmak için tüm arkadaşlarınızla koordineli olmanız gerekir.

Imposter 3D APK tüm bu durumlarda her zaman yanınızda olacak. Arkadaşlara her zaman dikkat etmek için şu anda dikkat etmeniz gerekiyor ve olağandışı belirtileri olan herkes uzak durmalıdır. Grubunuzun tüm verilerini almak isteyen bir yabancı var, bu yüzden dikkatli olun ve bunları zamanında tespit edin. Uzay geminizdeki tüm verileri alıp tamamen kaçabilmeleri için o yabancıyı yok etmeniz gerekiyor.

Imposter 3D: çevrimiçi korku

ZORLUKLARI AŞMAK

Zorluklar Imposter 3D’de doğrudan verilecek ve en kolay yolu belirlemeniz gerekiyor. Oyunun meydan okuması, önemli bilgileri almanıza yardımcı olacak önemli bir kilometre taşı olacaktır. Bu bilgi şu anda grubunuz için çok önemli çünkü kayıp mürettebatınızla ilgili. Görünürse iletişim kurmak için yakındaki ekiple de koordine olmanız gerekir.

Kontrol sisteminizde biraz sorun var ve önemli kayıpları önlemek için hızlı bir şekilde onarılması gerekiyor. Birlikte, benzersiz vakaların çıkarılabileceği belirli örnekler ve bilgiler sağlıyoruz. Esas olarak, astronotların tüm hareketlerini de gözlemlemeniz ve gerektiğinde onları kovmanız gerekir. Sizi parçalara ayırabilir ve bir bütün olarak yutabilirler, bu nedenle tüm kardeşlerle koordinasyon çok önemlidir.

Imposter 3D: çevrimiçi korku

ASTRONOTLARLA TANIŞIN

Bu sonuçlardan ve bilgilerden, siz ve takım arkadaşlarınız arzu edilen bilgi kaynaklarını keşfettiniz. Çabucak o bölgeye gidin ve takım arkadaşlarınız olup olmadığına bakın. Ve evet, kardeşler, mürettebat kapana kısıldı ve şimdi serbest bırakıldı. Daha gizemli alanlara birlikte devam edin ve önünüzdeki tüm zorlukların üstesinden gelmek için maceralara çıkın.

Imposter 3D sizi her zaman heyecan verici durumlara ve bulunduğunuz yere, kullanışlı olana götürür. Bu sorunları ustaca tartışmak ve çözmek için bize her zaman zorluklar sunulur. Daha spesifik olarak, mürettebatın başarılı bir şekilde kurtarılması, ekip ruhunu yükseltti. Sonraki alanları fethetmeye ve kendi yaratıcılığınızı geliştirmeye devam edin.

Imposter 3D: çevrimiçi korku

  • Bu uzay araştırmasında diğer astronotların izini sürmek için en son varsayımlara dayanmaktadır.
  • Diğer mürettebatın adresini belirlemelisiniz, böylece herkesin yönünü kolayca görebilirsiniz.
  • Görevleri tamamlamak ve önemli bilgileri hızla almak için stratejiler geliştirmek için arkadaşlarınızla birlikte çalışın.
  • Oyun size her zaman birkaç değerli varsayım sunar ve bu sayede takım arkadaşınızı başarılı bir şekilde kurtarabilirsiniz.
  • Tüm bilgilerimizi almadan önce ortadan kaldırmak için mürettebatınızdaki sahte olanı çabucak bulun.


İndir (99MB)

Artık indirmeye hazırsınız Imposter 3D ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir