Imortal Summoners
Imortal Summoners

Imortal Summoners v0.1.5 APK (Otomatik Kazanma) indir

Imortal Summoners, günümüzün en çok aranan aksiyon gişe rekorları kıran oyunudur. Oyun bize silahlar sağlıyor ve bu savaşta mevcut olan tüm düşmanları yok etmeniz gerekiyor.

Android Android Aksiyon
4 ( 405 puan )
Fiyat: $0
İsim Imortal Summoners
Yapımcı Mgif Studio
Tür Aksiyon
Boyut 133.17 M
Versiyon 0.1.5
MOD Menü MOD, Otomatik Kazanma
Orjinal Google Play
Imortal Summoners is the most famous version in the Imortal Summoners series of publisher Mgif Studio
Mod Version 0.1.5

Imortal Summoners MOD APK, taktiksel bir RPG oyunudur. İnsanların sınırsız zorlu savaşlarla büyülü dünyaya dalmaları gerekiyor. Büyük avantajlar elde etmek için makaleden sonra MOD varyasyonumuzu anında indirin.

Imortal Summoners MOD APK hakkında

Mantar gibi filizlenen farklı online oyun türlerinde, taktik RPG türü ile ilişkilendirilen oyunlar ancak hayranların zihninde belirli bir yer tutuyor. Takipçilerin başvurabileceği bu kategorideki ünlü oyunlar şunlardır: Summoners War, Another Eden veya Imortal Summoners.

Imortal Summoners: King of Magic’in çekici ve çekici oynanışının yanı sıra grafikleri ve gürültüsü de oldukça etkileyici.

imortal summoners magic king 1

Çok sayıda kahraman

Uzun bir geliştirme geçmişine sahip olan Imortal Summoners: King of secret artık 250’den fazla farklı generale sahip. Hepsinin alternatif bir şekli, becerisi, teçhizatı ve kullanımı vardır. Ekipman geliştirmeyi ve sahip olduğunuz her şampiyonu nasıl kullanacağınızı öğrenmek için çaba gösterin. “Tanker” generaller, manga içinde darbe vuranlardır ve aynı zamanda hayati bir unsurdur. Hasar veren generaller genellikle sihirbazlar ve okçulardır. “Tanker” menzilinin arkasında duracaklar ve düşman ekibine zarar verecekler. Her şampiyonun özelliklerini kavrayamayıp hasar verenleri erkenden vurup yok etmen israf olabilir, değil mi?

Bağımlılık yapan ve bağımlılık yapan oyun

Imortal Summoners oynanışının oldukça bağımlılık yaptığı söylenebilir. Imortal Summoners‘daki görevinizin çoğu, kahramanları çağırmak, belirli yıldızlarını yükseltmek ve güçlendirmektir. Eşzamanlı olarak, oyun içindeki “Görevi” fethetmek için çok taktiksel takımlar geliştirin. Kolay gibi görünse de koleksiyondaki 250 farklı kahramandan 4 tanesini seçmek aslında o kadar basit değil. Her kahramanın aslında benzersiz teknikleri vardır ve bunları birleştirmek takımınızı yenilmez yapabilir.

Çağırıcıların büyülü dünyasına dalın, Imortal Summoners, boş zamanlarınız olmasını sağlayacak. Ejderhalar, Canavarlar, Orglar, Sihirbazlar gibi ünlü eski maskotların bulunduğu orta çağ dünyasındaki ortam nedeniyle… yani Imortal Summoners merakı ve keşfetme arzusunu uyandırır. oyuncunun yıkımı.

Bir kahramanı güncellemenin sayısız yolu vardır. Çiftçi ekibine ekleyerek hepsini güncelleyebilir veya daha hızlı güncellemek için enerji pişirme kabını kullanabilirsiniz. Ekipman, film yıldızları yetiştirmenin ve yükseltmenin yanı sıra, şampiyonun gücünü de biraz artırır. Her şampiyon 6 ürün kullanabilir. İnsanlar “Görev” yoluyla veya mevcut sistemden mevcut mevcut kutulardan ekipman satın alabilirler.

Otomatik savaş özelliği

Daha önce herhangi bir RPG çevrimiçi oyunuyla tanışmış olmanız durumunda, muhtemelen kadroyu yükseltmeniz için “sürme” süresinin oyuncunun zamanının çoğunu kapladığını fark etmişsinizdir. Bu sorunu gören Imortal Summoners: King of Magic, PVE miktarlarında “Otomatik – otomatik” bir mod sağladı. Oyuncuların otomatik olarak saldırmak için “Görev”i seçmeleri ve ardından “Otomatik Kasa”ya tıklamaları yeterlidir. Kendinize çok daha fazla zaman kazandırmak istiyorsanız, “Hız”ı x2 veya x3’e yükseltin. Bununla birlikte, çevrimiçi oyun modunun dezavantajı, parkurun ortasında bir kayba neden olan olası hataları önlemek için kadronuzun gerçekten güçlü olması gerektiğidir. Güç ve zaman kaybetmemek için gerçekten dengeli bir PVE grubu geliştirmeniz gerekiyor.

1 imortal summoners magic king 2

Çeşitli çevrimiçi oyun ayarları

Imortal Summoners, 4’ü PVE (Oyuncuya karşı Düşman), 1’i PVP (atlete karşı atlet) olmak üzere 5 oyun moduna sahiptir. PVE şunları içerir: Normal Mod, Keşif Gezisi, Kaydedilmiş Eğitim ve Boss Kutlaması. PVP şunları içerir: Arena. Arena, diğer çeşitli oyuncularla rekabet ettiğiniz en özel oyun modu olarak kabul edilir. Bu kipte, şampiyon seçimi iç içe geçmiş durumda, dolayısıyla taktiksel faktör çok önemli. Çünkü pek çok maçta 2 takımın aynı olması pek olası değil. Genel olarak her oyun modunun kendine has güzellikleri ve özellikleri vardır, lütfen sonuna kadar deneyimleyin ve inandığınız her şeye dokunun.

Grafik

Imortal Summoners, nefes kesen 2D Chibi düzenlerine sahiptir. Efsanevi yaratıklar, örneğin: Harpy, Mage, Dragon… yazar tarafından piyasaya sürülen tipik “Chibi”lerdir, bu da onları daha sevimli ve 10+ yüzyıla tamamen uygun hale getirir. Kahramanın belirli bir hareketi kullandığı sahne normalde oldukça epiktir ve PVP kıyafetlerini son derece acımasız hale getirir.

Android işletim sistemi için Imortal Summoners MOD APK’sını indirin

Nispeten çekici bir taktik RPG çevrimiçi oyunu, değil mi? Imortal Summoners MOD APK‘sını cep telefonunuza almadan ve şu anda bilmeden tam olarak ne bekliyordunuz?


İndir (133.17 M)

Artık indirmeye hazırsınız Imortal Summoners ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMgif Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir