Imo
Imo

imo v2022.01.1031 APK + MOD (Premium/Reklamsız) indir 2022


Ağınız ister 2G ister 5G olsun, net görüntüler ve mükemmel ses kalitesiyle bağlanmak kolaydır. IMO görüntülü aramalar ve sohbet, yerli ve yabancı arkadaşlarınızla ücretsiz arama ve mesaj almanıza yardımcı olur. Sadece bu da değil, aynı zamanda grup t

Android Android İletişim
4 ( 413 puan )
Fiyat: $0
İsim imo
Yapımcı imo im
Tür İletişim
Boyut 57MB
Versiyon 2022.01.1031
MOD Premium/Reklamsız
Orjinal Google Play
imo is the most famous version in the imo series of publisher imo im
Mod Version 2022.01.1031
Total installs 500,000,000+

İndir (57MB)

Ağınız ister 2G ister 5G olsun, net görüntüler ve mükemmel ses kalitesiyle bağlanmak kolaydır. IMO görüntülü aramalar ve sohbet, yerli ve yabancı arkadaşlarınızla ücretsiz arama ve mesaj almanıza yardımcı olur. Sadece bu da değil, aynı zamanda grup toplantıları, katılmasına izin verilen üye sayısının yüzlerce kişiye kadar çıktığı çevrimiçi partiler için de mükemmel bir seçimdir.

ABD GRUP SOHBETİ

Dünyanın her yerinden yüzlerce farklı üyeye kadar grup çağrılarını destekliyoruz. Görüntülü sohbetler, milyonlarca kullanıcının ilgisini çekecek kadar çekici olanı keşfetmenizi bekliyor. Arkadaşlarınızla, ailenizle ve hatta toplantılarla sosyalleşmenin keyfini çıkarın.

imo görüntülü aramalar ve sohbet imo görüntülü aramalar ve sohbet

SINIRSIZ BELGE GÖNDERİMİ

Sadece bu değil, aynı zamanda imo, ortaklarınıza tek bir kolay dokunuşla video veya belge göndermenize de olanak tanır. Özellikle aktarmak istediğiniz dosya boyutu ne kadar büyük olursa olsun, hiç fark etmez. Orada durmadan, DOC, MP3, … gibi formattan bağımsız olarak fotoğraf ve video alabilir ve gönderebilirsiniz.

DÜNYAYA ÜCRETSİZ DOKUNUŞ

Yakın arkadaşınız yurt dışındayken her zaman endişeleniyorsunuz, her temas kurmak istediğinizde oldukça pahalı oluyor, o halde hemen imo’ya gelmeden neyi bekliyorsunuz. Kullanıcıların HD kalitesinde ve netlikte ücretsiz görüntülü aramalar, metin mesajları yapmalarına izin veriyoruz.

ÇEKİCİ TELEFON MESAJLARI GÖNDERİN

Tıpkı diğer imo uygulamaları gibi kısa mesaj göndermekten sıkıldıysanız, sesli mesaj göndermek için size sistemle yeni bir deneyim sunuyor. Kullanıcılar, seslerini en tatlı mesajlar ve tebrikler ile kaydedebilir ve anlaşılmasını kolaylaştırmak için doğrudan karşı tarafa gönderebilir. Elbette bunlar sevgiliniz, aileniz ve arkadaşlarınız için paha biçilmez hediyeler ve hediyeler olacaktır.

imo görüntülü aramalar ve sohbet imo görüntülü aramalar ve sohbet imo görüntülü aramalar ve sohbet

DUYURU ÇIKARTMALARI

Ayrıca sohbete daha fazla eğlence katmak için IMO’nun çıkartma koleksiyonunu kullanabilirsiniz. Burada, evcil hayvanlardan, çiçeklerden ve metinlerden çeşitli duygular ve animasyonlar içeren yüzlerce hatta binlerce çıkartma sizi içine çekecek ve ayrılmak istemeyecek.

KİŞİSEL BİLGİLERİ ÖZELLEŞTİR

Kullanıcılar, diğer tarafa en önemli bilgilerinizi vermek için kişisel bilgilerini özelleştirmekte özgürdür. Önünüzde beliren kişisel kitaplığınızdan alabileceğiniz bir avatar resmi, en sevdiğiniz şarkının olduğu bir müzik teması vb.


İndir (57MB)

Artık indirmeye hazırsınız imo ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir