IMDb TV
IMDb TV

IMDb v8.7.2.108720300 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


IMDb, kapsamlı bir film ve eğlence videoları programının işini yapar. Kullanıcıların bilgiye erişmesine destek olma görevi ile uygulama, tüm faaliyetler için tamamen ücretsizdir. Unutulmaz slayt gösterileri düzenleyin ve tutarlı resim kalitesi sağlay

Android Android Araçlar
4 ( 81 puan )
Fiyat: $0
İsim IMDb TV
Yapımcı IMDb
Tür Araçlar
Boyut 16MB
Versiyon 8.7.2.108720300
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
IMDb TV is the most famous version in the IMDb TV series of publisher IMDb
Mod Version 8.7.2.108720300
Total installs 100,000,000+

İndir (16MB)

IMDb, kapsamlı bir film ve eğlence videoları programının işini yapar. Kullanıcıların bilgiye erişmesine destek olma görevi ile uygulama, tüm faaliyetler için tamamen ücretsizdir. Unutulmaz slayt gösterileri düzenleyin ve tutarlı resim kalitesi sağlayın. Olağanüstü performans iyileştirmeleri ile geri dönüş, dünya çapındaki kullanıcıların daha fazla ilgisini çekecek. Favori filmlerinizi kolaylıkla filtrelemek ve takip etmek için oynatma listesi oluşturucunuzu bir çanta gibi kullanın!

IMDb: Filmler, TV şovları, ünlüler rehberiniz IMDb: Filmler, TV şovları, ünlüler rehberiniz

BENZERSİZ İÇERİK HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ

Sadece benzersiz bir görsel-işitsel deneyim sağlamakla kalmaz, aynı zamanda IMDb’nin arayüzüne gelen kullanıcılar da akıllı içerik düzenine sahip bir alanın keyfini çıkarır. Favoriler listesi oluşturmada akıllı teknolojinin uygulanmasının etkinliği iyi bir şekilde sunulmuştur. Yaşa ve ilgi alanına uygun seçimler tüm kategorilerde birinci oldu. İlgilendiğiniz şeyler, kategorilerin zaman çizelgelerinde gezindikçe daha sık görünecektir.

HER BİR ÜRÜNÜN YORUMLARINI GÖSTER

Uygulamada sunulan her çalışma, kullanıcıların yorum bırakmasına ve karşılık gelen sayıda yıldız vermesine yardımcı olmak için ayrı bir kutu açar. Sonuç olarak içerik ve biçim açısından yoğun yatırım yapılan kaliteli filmler listede yer alacak. Kullanıcılar, yorumcuların yorumlarını okuyabilir ve onlardan keyif almayı düşünebilir. Ayrıca kısa fragmanlar, açıklayıcı fotoğraflar seçtiğinizde oynatılacaktır. Karşılaştırın ve sizi tatmin edecek bir seçim yapın.

KİŞİSEL HESAP OLUŞTUR

IMDb’ye sorunsuz bir şekilde erişebilmek için kullanıcıların bu eğlence alanında kişisel bir sayfa oluşturmaları gerekiyor. Özel bilgileri paylaşırsınız ve hiçbir üçüncü şahıs araya giremez. Kişisel bir hesap sayesinde, izlediklerinizi veya zamanında bildirim almak için görmek istediklerinizi favorilerinize ekleyebilirsiniz. İzleme listeleri oluştururken ve yönetirken etkinlik takibi daha kolaydır. Her videonun altına bir puan veya kişisel yorum bırakabilirsiniz.

Kullanıcılar, yalnızca içeriğin keyfini çıkarmak için değil, istedikleri listeleri göndermek için hesabı kullanabilir. Yaratıcı içerikli videolar oluşturmak da geleceğin istisnai yapımcıları için hoş bir başlangıç.

IMDb: Filmler, TV şovları, ünlüler rehberiniz IMDb: Filmler, TV şovları, ünlüler rehberiniz

ALANLARINDAKİ UZMANLIK İLE BİLGİLERİNİZİ GENİŞLETMEK

Altı milyondan fazla farklı programla arama çubuğu geliştirme, IMDb, kullanıcıların en son bilgilere erişmesine yardımcı olur. Yepyeni trendler, yeni ortaya çıkan yan hikayeler ve günlük yaşamdaki temel bilgiler. Çeşitli mekanlarda önemli ödül törenlerinin canlı yayın videoları, pratik videolar ve acil konular. Yeni içeriği kaçırmamak için bir program ve bildirim ayarları oluşturun. Arama çubuğuyla daha çok eğlenin, her gün takip ederek bilgileri özümseme yeteneğinizi geliştirin.

GÖSTERİLER İÇİN KAYIT

Uygulamada bilet rezervasyonu yaparak ve satın alarak en yakın bölgenizdeki herhangi bir gösteri veya performans için kayıt olabilirsiniz. Mevcut konumunuzu onayladıktan sonra, sistem yayın konumlarını aramaya başlayacak ve en iyi önerileri yapacaktır. Cihaza kaydolurken her bir zaman dilimi için yayın programını ve sahip olunan biletleri takip edin.

IMDb: Filmler, TV şovları, ünlüler rehberiniz

DİNLEME DENEYİMİ VE CANLI BAKIN

IMDb, filmleri ve eğlence programlarını izleyerek çok sayıda bilgi kaynağına ve eğlence ihtiyacı güvencesine erişmenize yardımcı olur. Kullanıcılara trend olan filmlerin kaliteli menülerini sağlayın. Sistem ihtiyaçlarınızı anlayacak ve bu eşsiz deneyim için heyecan verici önerilerde bulunacaktır. Kendi favorilerinizi yaratın ve en özel görsel-işitsel alanın keyfini çıkarın.

ANA ÖZELLİKLER

  • Sıkı bir kontrol sistemi aracılığıyla film ve eğlence programlarını izleyin.
  • Desteklenen her içerik için olağanüstü görüntü ve ses kalitesi sağlayın.
  • Kişisel bir hesap oluşturun ve belirli bir işitsel ve görsel deneyim için bir favoriler listesi oluşturun.
  • Program içeriğine atıfta bulunurken oy verin, yorum yapın ve okuyun.
  • Uygulama üzerinden hızlı ve verimli bir şekilde canlı performansları izlemek için bilet kaydedin.


İndir (16MB)

Artık indirmeye hazırsınız IMDb TV ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanIMDb

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir