Image Converter
Image Converter

Image Converter 9.0.27 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Image Converter, kullanıcıların görüntüleri rahat ve basit bir şekilde dönüştürmeleri için değerli bir araçtır. Bu uygulama, kullanıcının telefonuna kaydedilen ve indirilen tüm görüntüleri yönetecektir. Kullanıcılar görüntüleri kolayca yeniden boyutl

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 521 puan )
Fiyat: $0
İsim Image Converter
Yapımcı MBAndroida
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 10M
Versiyon 9.0.27
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Image Converter is the most famous version in the Image Converter series of publisher MBAndroida
Mod Version 9.0.27
Total installs 1,000,000+

İndir (10M)

Image Converter, kullanıcıların görüntüleri rahat ve basit bir şekilde dönüştürmeleri için değerli bir araçtır. Bu uygulama, kullanıcının telefonuna kaydedilen ve indirilen tüm görüntüleri yönetecektir. Kullanıcılar görüntüleri kolayca yeniden boyutlandırabilir veya farklı biçimlerde biçimlendirebilir. Yenilikçi ve kullanışlı bir uygulama olan herhangi bir formu doldurmak için tüm görüntüleri kolayca yeniden boyutlandırın.

Görüntü Dönüştürücü Görüntü Dönüştürücü

TÜM KÜÇÜK GÖRÜNTÜ DOSYALARINI DESTEKLER

Kendiniz için bir web sitesi oluşturmak için, o web sitesine yüklenen görseller çok önemlidir. Bu web sitesine yüklenecek resimlerin seçimi, web sitesini mümkün olduğunca optimize etmenize yardımcı olacaktır. Böylece Image Converter, kullanıcıların görüntüleri farklı görüntü dosyaları aracılığıyla okuyabilmeleri/açabilmeleri için kullanıcıların başlangıçta görüntü dosyalarını biçimlendirmelerine yardımcı olacaktır. Kullanıcıların kullanım amacına en uygun boyuta uyacak şekilde düzenlemeleri için hazır. 3FR, 3G2, 3GP vb. gibi bazı tipik görüntü dosyaları desteklenir ve elbette, kullanıcıların ücretsiz dönüştürmesi için sayısız başka görüntü dosyası formatı vardır.

KÜÇÜK GÖRÜNTÜ FORMATI DÖNÜŞTÜR

Görüntü formatlarını dönüştürmek, görüntüleri dönüştürmek olarak da bilinir. Bazı uzun süreli kullanıcılar buna alışacaktır, ancak yeni kullanıcılar kesinlikle bu sorunu anlamayacaklardır. Daha açık bir şekilde anlamak için, kullanıcılar internetten bazı resimler indirdiğinde, bu fotoğraflar elbette açamayacağımız bir dizi farklı formatta gelecek. Bu nedenle, bu görüntüleri açmak ve bunları kullanıcının amacı için kullanmak istiyorsanız, kullanıcının görüntü biçimini dönüştürmek için ana işlemden geçmesi gerekecektir. Bu, resimlerinizi diğer kullanılabilir biçimlere dönüştürecektir.

Görüntü Dönüştürücü Görüntü Dönüştürücü Görüntü Dönüştürücü

PREMİUMA YÜKSELT

Görüntüleri aynı anda beşten fazla farklı dosyaya dönüştürmek istiyorsanız, premium’a yükseltmeniz gerekecektir. Bir koşul, kullanıcıların bir premium kullanmaya ve yükseltmeye hak kazanmak için küçük bir ücret ödemesi gerektiğidir. Görüntüleri aynı anda 5 dosyaya dönüştürmeyi durdurmakla kalmaz, aynı zamanda premium’a yükseltirken, Image Converter’ın kullanıcının kullanımını etkilememek için reklamları devre dışı bırakma gibi belirli bir görevi olacaktır.


İndir (10M)

Artık indirmeye hazırsınız Image Converter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMBAndroida

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir