Ikki Tousen
Ikki Tousen

Ikki Tousen: Extra Burst v1.4.057 MOD APK (Hasar/Savunma Çarpanı) indir 2022


Ikki Tousen: Extra Burst, oyuncuları en güzel kızlar arasındaki savaşa getiriyor.Oyuncular, kötü patronlarla savaşmak için o eşsiz savaşçılardan birine dönüşüyor.

Android Android Macera Oyunları
4 ( 844 puan )
Fiyat: $0
İsim Ikki Tousen
Yapımcı Marvelous Inc
Tür Macera Oyunları
Boyut 110MB
Versiyon 1.4.057
MOD Hasar/Savunma Çarpanı
Orjinal Google Play
Ikki Tousen is the most famous version in the Ikki Tousen series of publisher Marvelous Inc
Mod Version 1.4.057
Total installs 100,000+

Son derece etkileyici kadın savaşçıların görüntüsü önünüzde beliriyor; Onlar, Ikki Tousen: Extra Burst (一騎当千エクストラバースト)’deki kahramanlardır. Artık oyuncular bu son derece klas sınırsız savaşı deneyimleyebilir ve kendilerini bu savaşa kaptırabilirler. Bu eşsiz oyunla ilgileniyorsanız, bu oyunun cazibesini kaçırmayın. Karakterler arasındaki akkor savaş, bu dünyaya katılırken oyuncuların hırsını ve heyecanını harekete geçirir. Orada durmadan, düşmanın inini yıkmak için birçok özel hareket kullanabilirsiniz.

ikkitousen 6

GÜZEL KARAKTERLERİ TOPLA

Artık oyuncular, önlerinde duran 40’tan fazla güzel savaşçı arasından karakterlerini kontrol etmeyi seçebilirler. Vücutlarında, sahip oldukları enerji ve özel yetenekler gibi kamuya açık bilgiler görünecektir. Bu, Hakufu Sonsaku, Uncho Kanu ve hatta Liu Bei Gentoku, Zhao Yun Koryu dahil olmak üzere güçlü bir düşmanla savaşırken başarılı bir strateji oluşturmanız için gereken unsurdur. Her karakterin kendine has rengi ve eşsiz güzelliği var.

ikkitousen 5

YENİ KIZIN GELMESİNİ BEKLEYİN

Yoğun savaşın arkasında, ilham aldığımız orijinal başlangıç ​​hikayesine dayanan anlamlı ve mantıklı bir şekilde bir araya getirilmiş bir hikaye yatıyor. Ancak, size yeni bir şey vermek için Ikkitousen Extra Burst, bu krallığın hiç sahip olmadığı belirli bir dalgayı getiren yeni karakterler ekliyor. Bekleyelim ve kim olduklarını ve benzersiz yeteneklerini görelim.

ikkitousen 4

OTOMATİK SAVAŞ MODU

Oyuna aşina olmayan yeni bir oyuncuysanız endişelenmeyin. İhtiyacınızı anlayarak, sürekli olarak geliştirdik ve otomatik olarak oynamanız için varız. Adından da anlaşılacağı gibi, herhangi bir görevde ayağınıza dokunmanıza gerek yok ve savaşçılarımız düşmanı otomatik olarak yenmenize yardımcı olacak. Oyuncular, daha sonra daha ağır rakiplerle öğrenmek için bu oyunu gözlemleyebilir ve bunlara başvurabilir.

ikkitousen 3

MÜKEMMEL GÖREV TAMAMLAYICI KARTLAR

Ek olarak, gücünüzü yükseltmeyi desteklemek için oyun, oyunculara kendi özel özelliklerini verir. Bu akkor savaşta, etkileyici sihirle üyeler arasındaki yoğun ve göz alıcı savaşlara sürekli hayran kalma fırsatınız var. Sadece bu değil, “Extra Burst” uzun süredir hayatta kalan en güçlü patronları yenmek için koz olarak bilinir.

ikkitousen 2

ÖZELLİKLERİ

  • Gezegendeki en güzel kadın savaşçıya dönüş.
  • Sınırsız sayıda peri büyüsüne sahiptir.
  • Kızları manuel ve otomatik olarak hareket ettirin.
  • Kendinizi ilgi çekici bir hikayeye bırakın.
  • Yeni renklerle yeni karakterler eklendi.


İndir (110MB)

Artık indirmeye hazırsınız Ikki Tousen ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir