Story Collage Maker
Story Collage Maker

Story Collage Maker v19.0 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

İçinde bulunduğumuz teknoloji geliştirme çağında, sosyal ağ uygulamalarına, özellikle de Instagram'a kesinlikle yabancı kalmayacaksınız. Bu yüzden Instagram'ınız için bir hikaye simülatörü ve her şeyi daha da iyi hale getiriyor. Ayrıca, benzersiz hik

Android Android Sanat ve Tasarım
5 ( 437 puan )
Fiyat: $0
İsim Story Collage Maker
Yapımcı Digital Marketing Tools
Tür Sanat ve Tasarım
Boyut 48M
Versiyon 19.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Story Collage Maker is the most famous version in the Story Collage Maker series of publisher Digital Marketing Tools
Mod Version 19.0

İçinde bulunduğumuz teknoloji geliştirme çağında, sosyal ağ uygulamalarına, özellikle de Instagram’a kesinlikle yabancı kalmayacaksınız. Bu yüzden Instagram’ınız için bir hikaye simülatörü ve her şeyi daha da iyi hale getiriyor. Ayrıca, benzersiz hikayeler aracılığıyla tarzınızı deneyip ifade edebilmeniz için sürekli güncellenen sayısız şablon olacak.

Hikaye Kolajı Oluşturucu Hikaye Kolajı Oluşturucu

BENZERSİZ TASARIMLARLA KENDİ HİKAYELERİNİZİ YARATIN

Sosyal ağları kullanmayı ve kendi benzersiz özelliklerinizle sanal yaşamayı seviyorsanız, Story Collage Maker tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve en çeşitli tasarımları yaratacaktır. Özel olan, bu uygulamanın işletmenizin veya kişisel hesabınızın insanları daha fazla etkilemesine ve her şeyi kendi isteklerinize göre geliştirmesine yardımcı olacak olmasıdır. Ayrıca uygulama oldukça basit kontrollerle kurulu olduğundan bir tasarım uzmanı olmanıza gerek yok; yeni hikayeler oluşturmaya başlamak için basit işlemleri gerçekleştirmeniz yeterlidir. Ayrıca, keşfetmeniz ve öğrenmeniz için size benzersiz konulardan oluşan eksiksiz bir koleksiyon sunulacaktır.

Hikaye Kolajı Oluşturucu Hikaye Kolajı Oluşturucu

ÇOK FAZLA BECERİ KULLANMADAN ÇEŞİTLİ TASARIMLARIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Story Collage Maker, bir dizi ilginç özellik sunarak en rahat kullanıcı deneyimini yaratır, böylece kendinizi tatlı hikayelere kaptırabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Beğendiğiniz fotoğrafları farklı bir tema altında eleyerek kullanmaya başlayacaksınız; daha sonra uygulama, en harika fotoğraf çerçevesini oluşturmak için bunları bir araya getirmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, mükemmel hikayeyi oluşturmak için en sevdiğiniz kareleri seçmekte özgürsünüz, özellikler hakkında çok fazla endişelenmeyin çünkü deneyimlemeniz çok zor olmayacak.

KENDİ MARKANIZI YARATIN VE DAHA YENİ ÖZELLİKLERİ DENEYİN

Uygulama nerede olursanız olun sizi destekleyecek, böylece kendi markanızı yaratabilir ve benzersiz tasarımlar ile tarzınızı ifade edebilirsiniz. Kullanıcılar, uygulamanın sürekli güncellediği çeşitli şablonlar ve temalar aracılığıyla yaratıcı olacak ve isteğe bağlı olarak gerçekten memnun olmadığınız ayrıntıları ayarlayabilirsiniz. Bir başka harika şey de, resim çerçevesine sığdırmak için metin ekleyebilir ve yazı tipi boyutunu düzenleyebilmenizdir; ayrıca, hikaye oluşturucu size süslemeniz için bir sürü havalı çıkartma getirecek.

Hikaye Kolajı Oluşturucu Hikaye Kolajı Oluşturucu

ANA ÖZELLİKLER

  • Bu uygulamaya gelirken mükemmel bir tasarımcı olma hissini yaşayın; mükemmel hikayeler yaratmak için kendi stillerinizi yaratabileceksiniz.
  • Instagram’ınız için her şeyi hazırlamak için kendi temalarınızı oluşturun, böylece uygulama size yaratmanız ve süslemeniz için en iyi tasarımları verecektir.
  • Uygulama, kullanıcıya en özgün hissi vermek için göz alıcı bir arayüz ile kurulmuştur. En iyi fotoğrafları seçip bunları çerçevede bir araya getirerek başlayabilirsiniz.
  • Keşfetmeniz için 5000’den fazla farklı hikaye şablonu ve memnun kalmazsanız, her şeyi mükemmel hale getirmek ve yeni metinler ve yazı tipleri eklemek için her ayrıntıyı değiştirebilirsiniz.
  • Hikayelerinize canlı çıkartmalar ekleyin ve herkesi etkilemek için Instagram’da paylaşmaya başlayın; artı, yerden tasarruf etmek için bir SD karta kaydedebilirsiniz.


İndir (48M)

Artık indirmeye hazırsınız Story Collage Maker ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanDigital Marketing Tools

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir