IFlix
IFlix

iFlix v4.8.5.603590990 APK indir (VIP Kilitsiz) 2022


Videolar, filmler ve modern gerçeklik şovları sağlayan bir uygulama mı arıyorsunuz? iFlix, uzun zamandır aradığınız süper ürün olacak; istediğiniz her şeyi içerir. Kullanıcılar, modernliğin yanı sıra sunduğu benzersiz yetenekten de memnun kalacaklard

Android Android Araçlar
5 ( 217 puan )
Fiyat: $0
İsim iFlix
Yapımcı Image Future
Tür Araçlar
Boyut 53MB
Versiyon 4.8.5.603590990
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
iFlix is the most famous version in the iFlix series of publisher Image Future
Mod Version 4.8.5.603590990
Total installs 50,000,000+

Videolar, filmler ve modern gerçeklik şovları sağlayan bir uygulama mı arıyorsunuz? iFlix, uzun zamandır aradığınız süper ürün olacak; istediğiniz her şeyi içerir. Kullanıcılar, modernliğin yanı sıra sunduğu benzersiz yetenekten de memnun kalacaklardır. Kullanıcılar ayrıca her zaman etkileyici filmler bulur ve kendi ihtiyaçlarına hizmet etmek için sıcak haber kanallarını seçer.

ETKİLEYİCİ BİR KANAL ARALIĞI

Uygulama, kullanıcılarına etkileyici bir dizi kanal sağlama misyonuyla bilinir. Kullanıcılara da sağlanacak çekici filmler ve hatta özel realite TV kanalları var. Daha spesifik olarak, kanalların sayısı çok fazladır ve kullanıcılar ihtiyaçlarına ve amaçlarına göre seçim yapabilir.

iFlix iFlix

KONUYA GÖRE BÖLÜM

Bu kadar büyük bir sayı ile uygulamanın konuya göre bir bölümü vardır. Çok çeşitli konular sağlanır ve bu arama için bunlardan seçim yapabilirsiniz. Bu konuyla ilgili haberler, ilgili filmler ve hatta dikkate değer realite TV bilgileri var.

SES KALİTESİ

Bu bir eğlence videosudur, dolayısıyla elbette kullanıcıların istediği garantili ses kalitesidir. Kullanıcılar sesi istedikleri kadar yüksek veya alçak ayarlayabilir ya da modern filtre kalitesini de kullanabilirsiniz. Sağladığımız her video, film veya program, kullanıcıya hizmet etmek için bize mükemmel ses kalitesini gösterir.

GÖRÜNTÜ KALİTESİ

Bu uygulamaya en çok yatırım yapılan görüntü kalitesidir. Kullanıcılar videolara, filmlere tam bir bakış görecekler. Daha spesifik olarak, uygulama her zaman yeteneklerimize daha iyi uyacak şekilde seçebileceğimiz görüntü seviyelerine sahiptir. Kullanıcılar ayrıca bu uygulamada net ve her zaman takdir edilen görüntü kalitesini bulacaklar.

iFlix iFlix

SESLİ ARAMA

Kullanıcılar sesli arama özelliğini hemen kullanabilirler. Kullanıcılar, arama çubuğunda geleneksel bir arama alanı olacağını ve bir alanda sesli arama olacağını görecekler. Etkinleştirdiğiniz sürece, aramak istediğiniz anahtar kelimeyi söyleyebilirsiniz ve ardından gerekli bir dizi bilgi size sağlanacaktır.

KANALLARI KOLAYCA DEĞİŞTİRİN

Kullanıcılar kanal değiştirmeyi özelleştirebilir, belirtilen işaretleri kullanabilir. Kanallar arasında geçiş yapmak için hafif bir tıklama kullanabilirsiniz, yoksa 2 kaydırma da aynısını yapar. Bunu siz belirleyeceksiniz ve uygulama isterseniz size kanal değiştirmek için önerilerde bulunacaktır.

VERİMLİ BAĞLANTI

Uygulamanın yüksek hızlı ve verimli bir bağlantısı var. TV’ye bağlanmak isterseniz uygulama orijinaline göre mesafeyi kısaltacak ve hemen bağlanacaktır. Bir TV’ye veya başka bir cihaza yayın yaparken kalite sabittir ve bazen bu uygulamanın içerdiği eğlenceyi görürüz.

İHTİYAÇ OLDUĞUNDA BİLDİRİM

Uygulama, kullanıcıları önemli bilgilerden haberdar etmek için özel bir özelliğe sahiptir. Yeni bölüm geldiğinde hatırlatma özelliğini seçerseniz size bilgi verilecektir. Daha spesifik olarak, kullanıcılar belirtilen zaman dilimine göre hatırlatma özelliğini de kullanabilirler. Ve o zaman dilimine göre, uygulama size kolaylık sağlamak için size bildirimler verecektir.

iFlix iflix 8

ANA ÖZELLİKLER

  • Kullanıcıların ihtiyaçlarına hizmet etmek için çeşitli modern TV kanalları ve filmler sağlayın.
  • Kullanıcılara en gerçekçi videoları sağlamak için her zaman verimli bir program oynatma modu vardır.
  • Kolay arama için TV şovlarını ve filmleri her zaman belirli konulara bölün.
  • Diğer cihazlara veya TV’ye kablosuz olarak kolayca bağlanmak için uzaktan kumanda özelliği vardır.
  • Kullanıcılara otomatik olarak zaman kazandırmak için kanalları hızlı bir şekilde nasıl değiştireceğinizi her zaman bilin.
  • Uygulamanın yeteneklerini ve modernliğini göstermek için sesli arama da dahildir.
  • Görüntü, video ve ses kalitesinin de her kullanıcının ihtiyaçlarını iyi karşılaması garanti edilecektir.


İndir (53MB)

Artık indirmeye hazırsınız iFlix ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir