IELTS Speaking PRO
IELTS Speaking PRO

IELTS Speaking PRO v2.8.1 APK (Premium Kilitsiz) indir


IELTS Speaking Pro Hakkında – 2023 MOD APKIELTS Speaking Pro MOD APK uygulamasıyla IELTS konuşma puanını iyileştirin. Gerçekten standart bir İngilizce adres tanıma özellikleri koleksiyonuna sahip IELTS sınavındaki yaygın konuşma pratiği konuları ile

Android Android Kitaplar
5 ( 512 puan )
Fiyat: $0
İsim IELTS Speaking PRO
Yapımcı LT Software - AppForYou
Tür Kitaplar
Boyut 17.56 M
Versiyon 2.8.1
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
IELTS Speaking PRO is the most famous version in the IELTS Speaking PRO series of publisher LT Software - AppForYou
Mod Version 2.8.1

İndir (17.56 M)

IELTS Speaking Pro Hakkında – 2023 MOD APK

IELTS Speaking Pro MOD APK uygulamasıyla IELTS konuşma puanını iyileştirin. Gerçekten standart bir İngilizce adres tanıma özellikleri koleksiyonuna sahip IELTS sınavındaki yaygın konuşma pratiği konuları ile artık en yüksek IELTS puanı kişisel olarak sizin için çok uzak değil.

Standart vokal test konuları

Son derece çeşitli konularda ve mevcut sınav yapısına yakın IELTS Speaking’de on üniteden fazla üç test sorusu. Konular çevre, günlük yaşam, iş ve ayrıca tartışma, siyaset, okul gibi çeşitli diğer konular etrafında döner. Her konu için sınav için doğru zaman sınırı vardır. IELTS Konuşma, sınav hazırlığınızı kendi evinizde doğru bir şekilde zamanlamanıza yardımcı olur.

ielts speaking pro 2022 1 ielts speaking pro 2022 2

İyi okuma testi

başvuru formu ayrıca, uluslararası standart adres hazırlamak ve konuşmanızın değerini artırmak için bir parçanız olması gereken dil ve cümleler hakkında daha fazla bilgi almanıza yardımcı olmak için yaşamın çeşitli sektörlerinde birden fazla konuyu içeren bazı kıtalararası standart okuma örnekleri sağlar. IELTS konuşma sınavı için sunum. Ayrıca, uygulama ayrıca sizin için yeni bir dile başvurmanız için bir dizi yüksek puanlı konuşma alıştırması testi sağlar ve konuşma testiniz için harika cümle kalıpları içerir.

Uzman vokal tanıma ve derecelendirme

Uygulamanın ses tanıma ve derecelendirme özellikleri gerçekten standart ve profesyonel. Teste baktığınızda tüm bileşenleri tamamladıktan sonra seçtiğiniz her konuşma testi konusu, testiniz için konuşma sonuçlarına sahiptir. Başvuru formu, sohbet eden müzikal organizasyon derecenizi ve okumanızı geliştirmenize ve konuşma sınavınızı geliştirmenize yardımcı olacak konuşma sınavınızla ilgili inanılmaz derecede adım adım geri bildirim gösterecek.

Yararlı konuşma testi ipuçları sağlayın

uygulamanın parça parça öğreticileri sayesinde daha fazla yüksek bant konuşma testi yönergesini tam olarak keşfetmek mümkündür. Tüm uygulama ile uyguladığınız her bileşen, standart konuşmada bölümlerin nasıl cevaplanacağına dair birçok bilgi sağlar, her konuşma bileşeninde tam puan aldığınızdan emin olun. Konuşma sınavın çok daha caziptir ve konuşma sınavına hazırlandıktan sonra hazırlıktan tasarruf etmene yardımcı olur, ayrıca uygulama, bilmediğin zor bir konuyla karşılaştığında sorunu çözmene yardımcı olabilir.

ielts speaking pro 2022 3 ielts speaking pro 2022 4

Paket kullanımını güncelle

Uygulamanın tüm özelliklerine sahip olmak ve ondan fazla aşırı standart konuşma testi ünitesi ile pratik yapmak için, kullanmak üzere iyileştirme paketini seçtiğinizde uygulama paketini önceden belirlenmiş bir ücretle yükseltmek isteyeceksiniz. Yükseltme paketini kullanarak, her yerde öğrenecek, her yerde çalışacak ve teste hazır artı konuşma testi görüşlerinin yardımıyla konuşma testini aşırı hızlı artıracak ve grubunuzun ilerlemesine yardımcı olacaksınız. Derecelendirmeniz gelişmeye devam ediyor ve daha iyi. Geliştirme paketini kullanmayı seçtiğinizde size sağladığı daha pek çok kullanışlı özellik vardır.


İndir (17.56 M)

Artık indirmeye hazırsınız IELTS Speaking PRO ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir