Idleville
Idleville

Idleville: Idle tycoon v5.12.1 APK indir (Ücretsiz Alışveriş) 2022


Idleville Mod APK, harap olmuş krallığı yeniden inşa etmek için kampanya yapmanızı sağlayan bir hayatta kalma oyunudur. Lanet vurduğunda her şey kaosa dönüştü ve senin görevin onu yok etmek ve bu toprakları geliştirmek.

Android Android Simülasyon
4 ( 669 puan )
Fiyat: $0
İsim Idleville
Yapımcı Frekken Games
Tür Simülasyon
Boyut 109M
Versiyon 5.12.1
MOD Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
Idleville is the most famous version in the Idleville series of publisher Frekken Games
Mod Version 5.12.1
Total installs 1,000+
  • Menü Modu
  • Para kazancı x1-x50
DESLOKAT tarafından modifiye edilmiştir.

İndir (109M)

Idleville, özel binaların inşasına katılmanıza izin veren oldukça yeni ve heyecan verici bir alan yaratıyor. Oyuncular görevlerini gökyüzünde yüzen vahalarda gerçekleştirecek ve ödül olarak jeton alacaklar. Binalar aynı zamanda seviye ve birikim süresine bağlı olarak birçok jeton kazanabileceğiniz yerlerdir. Adaları birbirine bağlayabilir ve bölgenizi genişletebilirseniz hayat daha iyi olacak. Krallık için en iyi kararı verin ve oldukça boşta olan toplama oyununa başlayın.

Idleville: Boş iş adamı

BİNALARLA BİR KRALLIK İNŞA ET

Idleville, en ilgi çekici içeriği oluşturur ve yeni içerik oluşturma ve toplama için size sunar. Oyuncular sırayla uçan adaları ele geçirecek ve ardından inşaat işi yapacaklar. Ayarlar klasöründe gizlenmiş bir menü, halihazırda sahip olduğunuz eserleri içerir. Binaların seviyesine ve sayısına buradan bakabilirsiniz. Sıkılmanızı önlemek için daha küçük oyunlar dahildir. Günlük sandık açma arayışı birçok katılımcıyı cezbetmektedir.

ARAZİLERİNİZDEN PARA ARAYIN

Idleville’de oyuncular tarafından inşa edilen binalar çok fazla para getirecek. Binaların seviyesi yükseldikçe miktar artacaktır. Bazı özel binalar beraberinde ödüller sunacak. Seviye sınıra ulaştı; oyuncular daha fazla bina inşa edebilir veya inşaatın kapsamını diğer birçok adaya genişletebilir. Bu süreçte lanet de bozulacaktır.

Idleville: Boş iş adamı

GÜÇ KARTLARININ GÜCÜNÜ UYGULAYIN

Verimli Idleville toprakları, güç kartları gibi yeni unsurların ortaya çıkması sayesinde daha mükemmel bir enerji kaynağına sahip olacak. Yapım aşamasında olan yapılar için şekillenme süreci hızlandırılacaktır. Kalan binalar ek yükseltmelere sahiptir veya normal jeton sayısının iki katı kadar alır.

BİRÇOK ÖDÜLLE KRALLIĞI BÜYÜTÜN

Idleville size inşa etmek, ödüller almak ve araziyi genişletmek için birçok fırsat verecek. Oyuncular, eserlerin görkeminin ardındaki daha heyecan verici hikayeleri keşfedecekler. Krallığınız tüm güzel unsurların birleşimi olacak. Boş oyunlar sizi eğlendirir ve daha fazla zaman harcar. Sistem ayrıca, işi tamamlamak için gereken süreyi hızlandırmanızı sağlayacak güç kartlarıyla ilgili önerilerde bulunacaktır.

Idleville: Boş iş adamı Idleville: Boş iş adamı

ANA ÖZELLİKLER

  • Yıkık krallığı yeni binalarla yeniden inşa etmek için sefere katılın ve arayışınızdan para kazanın.
  • Binalar inşa etmek, modern alanlar yaratmak ve gökyüzündeki yüzen adadaki boşlukları doldurmak için daha fazla çalışın.
  • Toprakları birbirine bağlayın, bir zamanlar şehri yok eden laneti kırmak için katmanlar ve başka yerler oluşturun.
  • Binalardan gelir elde edin; madeni paraların kaynağı, binaları yükseltmek ve yenilerini inşa etmek için daha fazla maliyete sahip olmanıza yardımcı olacaktır.
  • Güçlendirici kartları göründükleri gibi kullanın; daha fazla güç kartını ortaya çıkarmak için sandıkları açmak için adımlar atın.


İndir (109M)

Artık indirmeye hazırsınız Idleville ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir