Idle Workout Master
Idle Workout Master

Idle Workout Master v2.0.4 APK indir (Ücretsiz Satın Alma) 2022


İndir (80MB)

Boşta ama aynı derecede heyecan verici bir aksiyon oyunu olan Idle Workout Master'a hoş geldiniz. Profesyonel bir koç ile egzersiz yaparsanız, güzel ve sağlıklı bir vücuda sahip olma şansına sahip olursunuz. Her şeyden önce, en sert egzersizlerle vüc

Android Android Simülasyon
5 ( 542 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Workout Master
Yapımcı EZ Games JSC
Tür Simülasyon
Boyut 80MB
Versiyon 2.0.4
MOD Bilgisi Ücretsiz Satın Alma
Orjinal Google Play
Idle Workout Master is the most famous version in the Idle Workout Master series of publisher EZ Games JSC
Mod Version 2.0.4
Total installs 1,000,000+
  • Gerçek parayla ücretsiz satın alma (İnternet açıkken ve Google hizmetlerinde yetkilendirmeyle çalışır);
  • Banner reklamların gösterimi kaldırıldı;
  • Reklam izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.

Boşta ama aynı derecede heyecan verici bir aksiyon oyunu olan Idle Workout Master’a hoş geldiniz. Profesyonel bir koç ile egzersiz yaparsanız, güzel ve sağlıklı bir vücuda sahip olma şansına sahip olursunuz. Her şeyden önce, en sert egzersizlerle vücudunuzu başarılı bir şekilde dönüştürmek için güçlü olacaksınız. Çeşitli egzersizlerle güçlenin. Zor boks maçlarını kazanırsanız özel hediyeler alacaksınız.

TÜM KAS TİPLERİNİ GELİŞTİRMEK İÇİN ONLARCA EGZERSİZ

Vücut için tonda kasları olan esnek bir vücuda sahip olmak ister misiniz? Her gün sıkı bir şekilde pratik yapmalısın. Kusursuz bir vücuda sahip olma süresi genellikle oldukça uzun sürer, yaklaşık dokuz ay ila 1 yıl. Idle Workout Master’da doğru kas tipini geliştirmek için egzersizler seçerseniz sonuçlar daha hızlı olacaktır. Müşteriler yalnızca fitness merkezinin egzersizlerinden doğru odaklamaya odaklandığında. Sizin için doğru olan kuvvet antrenmanı egzersizlerini seçin.

Boşta Antrenman Ustası Boşta Antrenman Ustası

EN İYİ FİTNESS MERKEZİNİ GELİŞTİRİN

Müşterileriniz için en iyi egzersizi sağladıktan sonra, sıkı çalışmanız ve coşkunuz sayesinde birçok kişi merkezinizi tanıdı. Idle Workout Master’da bunu yaparak para kazanabilirsiniz. Yeterli miktarda para aldığınızda, fitness merkezlerini yükseltin, onları eskilerinden daha önemli hale getirin. O zaman bölgeniz daha fazla müşteriyi barındıracak, bunu büyütmeye devam edin.

VÜCUDUNUZ İÇİN DOĞRU EGZERSİZLERİ SEÇİN

Bu oyunda onlarca farklı benzersiz egzersiz var. Fitness merkezinin sahibi ve profesyonel bir sporcusunuz. Bu nedenle, sunulan birçok zorlu egzersizde vücudunuz için doğru egzersizi seçmeniz yardımcı olacaktır. Yeni başladığınızda, zor egzersizlere aşina değilseniz basit egzersizleri seçebilirsiniz. Diğer ileri düzey alıştırmalarla alıştırma düzeyini kademeli olarak artırın.

OYUNDA ŞAMPİYON OLMAK

Sadece vücudunuzu çalıştırmayın ve bu zorlu eğitimi köşeye sıkıştırmayın. Idle Workout Master’da attığınız her adımı herkes açıkça görür. Çeşitli benzersiz boks maçlarına katılarak en iyi sonuçları alın. Ringde binlerce güçlü boksörle tanışın ve hepsini yenmek için en güçlü becerilerinizi kullanın. Oyuncular bu maçta şampiyonluğu kazanırken çok değerli hediyeler alacaklar.

DİĞER BENZERSİZ HİKAYELERİ TOPLA

Fitness merkeziniz büyüyor, bu da birçok farklı müşteriniz olduğu anlamına geliyor. Pratik yapmaya gelen herkesin amacı, sağlıklı bir vücuda sahip olmak ve dışarıdan güzel olmak. Pratik yapmak için geliyorlar ve birlikte hayatları hakkında heyecan verici hikayeler getiriyorlar. Müşteriler size onlardan bahsedecek; benzersiz hikayelerinden koleksiyonlar oluşturacak ve ayrıca onları derecelendirme hakkına sahip olacaksınız.

Boşta Antrenman Ustası Boşta Antrenman Ustası

TAKIM ARKADAŞLARI VE DİĞER BİRÇOK MÜŞTERİYLE ANTRENMAN

Idle Workout Master’da sunulan vücut geliştirme egzersizlerinin tümü ünlü uzmanlar tarafından oluşturulmuştur. Siz ve müşterileriniz gönül rahatlığıyla pratik yapabilirsiniz. En iyi sonuçları elde etmek için yeteneğinize ve vücut oranlarınıza uygun egzersizleri seçin. Egzersiz, insanlarla pratik yaptığınızda daha etkili olacaktır ve daha sonra onları destekleyebilir ve belki de birlikte çalıştığınız insanlardan yardım alabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyun, kol kasları ve karın kaslarından tüm vücuda kadar uygun kas türleri ile vücudunuzu eğitmek ve sağlığınızı iyileştirmek için 30’dan fazla egzersiz getirecek.
  • Uzun bir süre sonra fitness merkezinizin çok sayıda misafiri olacak; Gelirinizi eskisinden daha fazla artırmak istiyorsanız geliştirin.
  • Birçok zorlu egzersiz var; En basit egzersizlerle başlayalım, böylece alıştıkça her egzersizin zorluğunu kademeli olarak artırarak gelişmenize yardımcı olabiliriz.
  • Zorlu boks maçlarına katılın; Vücudunuzu eğitmek ve dövüş becerilerinizi geliştirmek için çok çalışırsanız, maçta şampiyonluğu kazanabilirsiniz.
  • Sayısız müşteri fitness merkezinize katılacak, getirdikleri heyecan verici hikayelerle onları sömürecek, onları değerlendirebilirsiniz.


İndir (80MB)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Workout Master ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.