Idle Tycoon: Space Company
Idle Tycoon: Space Company

Idle Tycoon: Space Company v1.11.3 APK indir (En Son Sürüm) 2022


Idle Tycoon: Space Company, yatırım ve ticaret yoluyla sizi evrendeki en zengin Tycoon yapacak. Bu oyunda, birçok müşterinin ihtiyaçlarını karşılayan benzersiz ve yeni roketleri özgürce yükseltebilir ve oluşturabilirsiniz. Ayrıca, bu roketleri kullan

Android Android Simülasyon
4 ( 271 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Tycoon: Space Company
Yapımcı Bling Bling Games GmbH
Tür Simülasyon
Boyut 78M
Versiyon 1.11.3
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Idle Tycoon: Space Company is the most famous version in the Idle Tycoon: Space Company series of publisher Bling Bling Games GmbH
Mod Version 1.11.3
Total installs 1,000,000+
  • MENÜ MODU
  • Hızlı hız
  • Yüksek ödül parası


İndir (78M)

Idle Tycoon: Space Company, yatırım ve ticaret yoluyla sizi evrendeki en zengin Tycoon yapacak. Bu oyunda, birçok müşterinin ihtiyaçlarını karşılayan benzersiz ve yeni roketleri özgürce yükseltebilir ve oluşturabilirsiniz. Ayrıca, bu roketleri kullanmak için birçok yetenekli astronot bulabilir ve kiralayabilirsiniz. Yeteneğinizi ve zekanızı gösterin, herkesin görmesi için yeni ve yaratıcı şeyler yapmayı öğrenin.

Idle Tycoon: Uzay Şirketi

GÜNEŞ SİSTEMİ VE ÜNİVERSİTEDEKİ OLANLARI KEŞFETME İMKANI SAHİPTİR

Idle Tycoon: Space Company’ye gelen oyuncular, geniş evrende koşma ve güneş sistemindeki yıldızların ve gezegenlerin yasalarını öğrenmek gibi burada yeni şeyler keşfetme fırsatına sahip olacaklar. Ayrıca, bu galakside ortaya çıkan güzel yıldızları da görebilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Astronomi meraklısıysanız ve uzayın ötesindeki dünyayı deneyimlemek ve öğrenmek istiyorsanız hemen bu oyuna katılmalısınız. En değerli ve değerli bilgilere sahip olmanıza yardımcı olacaktır, bize güvenin.

Idle Tycoon: Uzay Şirketi

İŞE ALIM VE EĞİTİM MÜTHİŞTİR VE ASTRONOTLARI YAKALAYIN

Bu roketleri ustaca ve olaysız bir şekilde kontrol etmek için kendinizi, üstün yetenekli, yükseklikten korkmayan ve cesaretli astronotları bulmanız ve işe almanız gerekir. ve dış dünyayı deneyimlemeyi ve öğrenmeyi seviyorum. Ayrıca, uzay gemileri yaratabilecek ve tasarlayabilecek akıllı bilim adamları da aramalısınız. Unutamayacağınız en önemli şey, onları daha yetenekli ve mükemmel kılmak için tüm becerileri eğitmek ve koçluk yapmak, onlara uzay dışındaki zor durumlarla başa çıkmanın birçok yolunu öğretmektir.

Idle Tycoon: Uzay Şirketi

YENİ TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRIN VE ONLARI KENDİ MÜLKİNİZ HALİNE GETİRİN

Idle Tycoon: Space Company, zanaat planınız için akıllı ve benzersiz teknoloji fikirleri araştırmak ve geliştirmek için yaratıcı ve özgür olmanıza olanak tanır. En iyi ve en benzersiz fikir kategorilerini bulmak için bu oyunun kendi deneyiminiz ve bilgi seviyenizle birlikte sunduğu tüm çekici özelliklerden yararlanın. Eskizleri ve fotoğraf örneklerini tamamladıktan sonra, bunları hızlı ve titizlikle hazırlamaya ve üretmeye başlamalısınız. Uzay aracının her bir parçasının montajına ve yaratılmasına çok dikkat edin, herhangi bir sorun olmamalı, yoksa astronotları tehlikeye atacaktır.

Idle Tycoon: Uzay Şirketi

ZENGİN ŞİRKET ZİNCİRİNİN ZENGİN BİR YÖNETİCİSİ OLUN

Zeki olmak, araştırma yapmak, en büyük yatırımcı olmak ve zengin bir patron olmak ister misiniz? Bu oyunu oynamaya katılırsanız, bu zor olmayacaktır. Daha verimli bir şekilde para kazanmanıza izin verirken tüm potansiyelinizi ortaya çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Bir hedefiniz olduğu sürece, nasıl sebat edeceğinizi ve deneyeceğinizi bildiğiniz sürece, her gün sürekli öğrenip deneyim kazanmanın yanı sıra, yetenekli ve zengin bir insan olmanız çok uzun sürmeyecektir. Ayrıca, çok eğlendiniz ve sağlıklı ve çekici bir eğlence alanının tadını çıkardınız. Bu eşsiz oyunu etrafınızdaki herkese tanıtmayı unutmayın. Ayrıca, basit bir işlemle ücretsiz olarak indirmenize de izin verilir.


İndir (78M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Tycoon: Space Company ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir