Idle Train Empire
Idle Train Empire

Idle Train Empire v210 APK (Sınırsız Para) indir


Idle Train Empire Mod APK, geniş bir alanda kendi kriketinizi oluşturma fırsatı sunar. Etrafta dolaşan trenler oluşturun, işleme endüstrilerinin kilidini açın ve ürünlerinizi yönetin.

Android Android Oyun
4 ( 594 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Train Empire
Yapımcı TrollgamesGmbH
Tür Oyun
Boyut 111.9 M
Versiyon 210
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Idle Train Empire is the most famous version in the Idle Train Empire series of publisher TrollgamesGmbH
Mod Version 210

İndir (111.9 M)

Belki de harika bir çözüm iş insanı olma gücüne sahip olduğunuzu düşündünüz? Şirket simülasyon oyunları mı arıyorsunuz? Kendileri tarafından geliştirilen imparatorluklar inşa etmeyle ilgili genel oyun türünün pek sıcak olmadığı gerçeği. Idle Train Empire MOD APK herhangi bir istisna değildir. Idle Train Empire, yatırım yaptığınızda ve ticari hizmetlerinizi güncellediğinizde oldukça büyük bir tren yönetimi imparatorluğu yaratma hakkında bir küçük işletme simülasyonu çevrimiçi oyunudur.

1 idle train empire 2

IDLE TRAİN EMPİRE MOD APK – TREN ŞİRKETİ ŞİRKETİ OLMAK İÇİN GELİN

Idle Train Empire‘a vardığınızda, bir tren kralının varisine dönüşeceksiniz. Halefi olabilir ve krallığınızı genişletmek ve çok daha fazla gelir elde etmek için yönetim ve geliştirme stratejinizle ilgili treni geliştirebilirsiniz. Kendi kişisel demiryolu şirketi krallığınızı yaratmaya hazır mısınız?

TREN TASARIM EKİPMANLARI

Başlangıçta büyük bir gelir elde etmeyi düşünüyorsanız, treniniz için ekipman satın almanız gerekecektir. Yüksek kaliteli ürünlerle donatmak, birçok müşteriyi hızla gelip treninizi kullanmaya çekecektir. Trenleri donatmak ve tasarlamak için, treninizi yükseltecek öğeler ve şeyler satın almalısınız.

TREN YÜKSELTME

Lüks trenlerde iç tasarımın yanı sıra, görünümü artırmak ve aynı zamanda idare ettiğiniz trenleri çok daha lüks hale getirmek için trenlerin kalitesini ve tasarımını güncellemelidir. Kâr elde etmek için çoğu insanı gemiyi işletmeye almanın başlangıç aşamasında taşıyın ve elde ettiğiniz kârı geminizi yükseltmek için kullanın! Kazandığınız gerçek gelir miktarı, birçok yepyeni gemi modelinin kilidini açacaktır, daha yetenekli olmak için genel treninizi seçme ve yükseltme hakkına sahipsiniz.

1 idle train empire 3

EŞYA BUL

Trenle ilgili her durakta farklı şeylere sahip olacaksınız. Şeyler, trenle ilgili çözüm sağlamak için gelişmiş ürünler olma eğilimindedir. Geminizin menüsünü geliştirmek için çok çeşitli hizmetleri ve ürünleri keşfedin ve toplayın. Tren, karınızı önemli ölçüde artıracak farklı öğelere sahiptir.

GENİŞLEYEN TREN YOLCULUĞU

Geminin derecesini yükseltmek yalnızca daha fazla tüketiciyi çekmekle kalmaz, aynı zamanda geminin yolcu seferi ölçeğini de genişletir. Treninizi daha kuvvetli hale getirmek, büyük geliri artırmak ve birçok kişi tarafından tanınmaya başlamak için daha fazla yer ve yepyeni topraklar öğrenelim!

STANDART TASARIM GRAFİKLERİ 3D

Bu simülasyon oyununda yer alarak, oldukça büyük bir tren yöneticisi olma deneyimini oluştururken, ayrıca bu heyecan verici çevrimiçi oyunun son derece etkileyici ve keskin grafik tasarımına dalmış olursunuz. Sakin bir kasabadan hareketli bir metropol konumuna uzanan bir sahneyle, bu oyunun görüntüleri, oyunculara otantik bir oyun deneyimi getiren parlak, pürüzsüz ve çok keskin bir çevrimiçi oyun tasarımıyla büyük bir avantaj elde etti.

1 idle train empire 4

KOLAY SATIŞ TEDARİĞİ

Çevrimdışı bölgedeyseniz endişelenmeyin ve trenin gelir elde etmeye devam edemeyeceğinden endişe etmeyin. Bu oyun, oyunda olmasanız bile geleneksel olma durumunu tamamen çözer. Simülasyon oyununda tren, misafir toplamaya katılmak için rayı inşa ettiğiniz yere taşınmaya devam edecek, gelir artmaya devam edecek ve siz sadece genel oyuna erişmek ve kazancınızı toplamak istiyorsunuz. aslında almış Net bağlantı sorunları hakkında endişelenmeden istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynamak için.

ŞİRKET ÖLÇEĞİNİ ARTIRIN

Gelir akışının yeterli olduğunu anladığınızda, tamamen en son iş modelini büyütmeyi düşüneceksiniz. Çevrim içi iş modelinizi artırın çünkü çözüm şirketi tasarımlarının yanı sıra daha fazla üretim çiçeği, daha fazla ray inşa ederek yolcularınızın daha fazla yemek ve içecek hizmeti deneyimlemesini sağlayın. Uyku ve oyun, iş modelinizin kapsamındadır. Bundan sonra, gelir akışınız muazzam bir şekilde büyümeye devam ediyor.

1 idle train empire 5

AKILLI ŞİRKET TEKNİĞİ

Bu, ticaret becerilerinizi simüle eden bir oyundur, bu nedenle doğru ticaret stratejisini yapmanız ve bunu mantıklı bir şekilde uygulamanız gerekir. İnsanları yönettiğiniz treni bulmaya çekmek için başlangıçta neleri yükseltmeniz ve geliştirmeniz gerektiğini düşünmelisiniz. Biraz gelir elde etmenize yardımcı olacak bir strateji belirleyin ve akıllı bir teknik uygulayın. Sonunda hayır olmak. 1 demiryolu iş adamı!

İlginç içeriğin yanı sıra girişimcilik yeteneğinizi harika sıcak çevrimiçi oyunda keşfetme şansı ile. Şunları görmek için şimdi Idle Train Empire‘a katılın:

  • Bu iş süpervizörünün işi.
  • Etkileyici oyun görüntüleri.
  • İlginç iş modeli.
  • Çeşitli tren türlerini keşfetmek için fethedin.


İndir (111.9 M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Train Empire ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir