Idle Streamer – Tuber Game
Idle Streamer – Tuber Game

Idle Streamer – Tuber Game v1.30 APK (Sınırsız Para Birimi/Döndürme) indir


Idle Streamer – Tuber Game MOD APK oyuncuları, sıfır kahraman olmaya ve tanınmaya hazırlanırken, gerçek hayattaki bir yayıncının komik konseptler ve çekici geliştirme yoluyla zorlu ama keyifli yolculuğunu keşfediyor.

Android Android Oyun
4 ( 513 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Streamer – Tuber Game
Yapımcı WAZZAPPS GLOBAL LIMITED
Tür Oyun
Boyut 80.24 M
Versiyon 1.30
MOD Sınırsız Para Birimi/Döndürme
Orjinal Google Play
Idle Streamer – Tuber Game is the most famous version in the Idle Streamer – Tuber Game series of publisher WAZZAPPS GLOBAL LIMITED
Mod Version 1.30
  • Sınırsız Para Birimi (yeterli olmasa bile istediğiniz kadar harcayın)
  • Sınırsız Döndürme
  • Reklam alınmadı


İndir (80.24 M)

Idle Streamer – Tuber Game MOD APK‘da popüler bir Streamer’a dönüşün. Bu, Android işletim sistemi mobil cihazları için bir simülasyon oyunudur. Pek çok insan tarafından yakından takip edildiğinizi, kendi stüdyonuz olduğunu, paylaştığınız öğelerin genellikle memnuniyetle karşılandığını hayal edin. Sahip olmak için bugün Idle Streamer’a katılın.

Idle Streamer – Tuber Game MOD APK hakkında

Belki de bir etkileyici bulmayı ve birçok insanı çekmeyi hayal ettiniz? Cevabınız evet ise, Boşta Yayıncıyı kesinlikle göz ardı edemezsiniz çünkü bu, kişiyi Yayıncı olma bilgisine ulaştıracaktır. Adınızı onaylayın, bir meslek geliştirin. Yayıncı WAZZAPPS WORLDWIDE RESTRICTED’in genel oyunu, lansmanından bu yana Bing Play mağazasında sayısız indirme çekti. Hemen hemen hepsine katılan kişiler olumlu yorumlar bırakıyor. O yüzden daha fazla beklemeyin, hemen katılın!

Bir görüntü oluşturmaya başlayın

Idle Streamer – Tuber Game‘a katıldığınızda, insanlar hemen ünlü olamayacaklar. Her küçük şeyin bir bedeli vardır, tutkunuza biraz zaman ayırmaya hazırsanız, başarılı olmayı bekleyebilirsiniz. Bir kanal bir akış üretin, gerçekleştirdiğiniz tam zamanlı sık sık canlı yayın yapın. Örnek olarak, diğer herkesle konuşmak için aramızdaki Pubg mobile, Puzzle gibi oyunları seçeceksiniz. Ya da eğlenceli vlog’lar, deneyimlediğiniz bilgileri, hikayeleri sizinle paylaşmak için vlog’lar oluşturun. Hepsi kendi imajınızı yaratmanıza katkıda bulunur.

Idle Streamer MOD APK for Android Idle Streamer MOD APK Idle Streamer MOD APK download

Hayranları şımartın

Elbette vazgeçilmez bir görev de hedef kitlenize ulaşmaktır. Idle Streamer – Tuber Game‘a katılırken sessizce oturup oyun oynayamazsınız, takipçilerinizle bağlantı kurmanız ve hepsi için endişelendiğinizi göstermeniz gerekir. Samimiyetinizi gördüklerinde çok daha fazla hayran kalacaklar. Ayrıca, iyi video oyun stratejileri de sağlamanız gerekir. Çok kötü bir performans sergilemeniz, sürekli kaybetmeniz seyirciyi depresyona sokar. Çok sayıda hüsrana uğramış düşüş, başarısız olduğunuz anlamına gelir. Aksine, ziyaretçiler sevgilerini simgeler ve açıklamalarla gösteriyorsa, başardınız.

Başlığınızı tanıtın

istasyonunuzun gelişmesine yardımcı olmak için, kendinizi pazarlamak için çeşitli diğer sosyal medya sistemlerini kullanmalısınız. Idle Streamer, oyuncuların ziyaretçileri cezbetmek için kendi başlarına sağlanan makaleleri, akış sayfalarını veya vlog’ları yayınlamalarına izin verir. İlginç, benzersiz içerik oluşturan ipuçlarını bilmeniz gerekir, böylece olabildiğince çok kişi anlayabilir. Çok sayıda takipçi ile kazandığınız paralar da hızla artar. İlerideki kariyer inşa edilebilir.

Sağladığımız Idle Streamer – Tuber Game MOD APK sürümünü kullanmak, iş için gerekli tüm kaynakları satın alan sonsuz para sağlar. Mali durum yeterince güçlü değilse, unvanımızı parlatmak için güvenli yatırımlar yapmak bizim için külfetli olacaktır.


İndir (80.24 M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Streamer – Tuber Game ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWAZZAPPS GLOBAL LIMITED

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir