Idle Recycle
Idle Recycle

Idle Recycle v0.2.5 APK (Sınırsız Para) indir


Idle Recycle MOD APK hakkındaSokak atıklarını temizleyin ve çevrimiçi oyun Idle Recycle MOD APK içindeki atık geri dönüşüm atölyelerinin işletmecisi olun. Her kademede topladığınız ikramiyelerden tüm çöpleri toplayan ve geri dönüşüm işletmeleri açan

Android Android Oyun
4 ( 500 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Recycle
Yapımcı PlaySide Studios
Tür Oyun
Boyut 153 M
Versiyon 0.2.5
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Idle Recycle is the most famous version in the Idle Recycle series of publisher PlaySide Studios
Mod Version 0.2.5

İndir (153 M)

Idle Recycle MOD APK hakkında

Sokak atıklarını temizleyin ve çevrimiçi oyun Idle Recycle MOD APK içindeki atık geri dönüşüm atölyelerinin işletmecisi olun. Her kademede topladığınız ikramiyelerden tüm çöpleri toplayan ve geri dönüşüm işletmeleri açan şehir çalışanları rolünde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Oynanış

Video oyunu, artan sorun zorluğu kullanılarak çok sayıda yapılır. İlk miktarlarda, alanlarda ve yollarda atıkları toplama ve ayırma göreviniz olacak. Çöpleri toplamanız gereken alanlara gitmek için çöp kamyonunun özelliklerine hakim olmanızda fayda var. Her mücadeleyi tamamlayarak eşleşen bonusu alabilir ve ikinci seviyenin kilidini açabilirsiniz.

idle recycle 1 idle recycle 2

Atık geri dönüşüm fabrikası inşaatı

Geçmiş derece hedefinden ayırdığınız atıkları kullanarak, maruz kaldığınız fabrikanın gelirini artırmak için hepsini farklı geri dönüşüm ürünlerine dönüştürün. Gelir arttıkça, çöp toplama ve atık arıtma faaliyetlerinin daha hızlı olmasına yardımcı olmak için fabrikayı şehirdeki birçok farklı yerle çoğaltın.

Fabrika donanımının kilidini aç

Ekipman ve makinelerin kilidini açmak için, bir önceki mücadeledeki görevleri tamamlamak ve bir atık geri dönüşüm fabrikasını başlattığınızda zorunlu ekipmanı satın almak isteyeceksiniz. Büyüyen şirket ölçeğiyle birlikte, fabrikayı modern, zaman kazandıran makinelerle yükseltmek, atık işleme hızının daha hızlı artırılmasına, çok sayıda hizmet ve ürünün yeniden kullanılmasına yardımcı olur.

Idle Recycle işinden hazineler elde edin

Uygun duydunuz, geri dönüşüm, tahmin etmediğiniz çok daha pahalı hazineler kazanmanıza yardımcı olabilir. Geri dönüşümünüz yoluyla toplanan çöp torbalarından ve şirket girişimcilerine geri dönüştürülmüş ürünler sunmaktan bol miktarda hazine bulacaksınız. Çöp toplamada hazineleri bulmaya çalışmak kesinlikle her zorlukta heyecanlanmanızı sağlayan bir oyun olacak.

idle recycle 3 idle recycle 4

Grafikler ve ses efektleri

Oyunun fotoğrafları basit olma eğilimindedir, belki de oyun karakteri yaratma konusunda seçici değildir. Yol ve fabrika simülasyonu çevrimiçi oyunu da özel değildir, ancak çöp aracıyla ilişkili gürültü, çöp geri dönüşüm fabrikasından gelen motor gürültüsü ve bu fabrika çalışanlarının sesinden gelen gürültü gibi her çerçeveye sahip ses klipleri kesinlikle özel olabilir. çevrimiçi oyundan geçmeniz gerektiğinde kendinizi çok daha gerçekçi hissetmenizi sağlar.

Oldukça yepyeni ve ilginç bir deneyime sahip olmak için bugün Idle Recycle MOD APK’sını indirin.


İndir (153 M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Recycle ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPlaySide Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir