Idle Railway Tycoon
Idle Railway Tycoon

Idle Railway Tycoon v1.380.5080 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Idle Railway Tycoon Mod APK, yeni başlatılan bir demiryolu simülasyon oyunudur. Oyuncular kendi demiryolu imparatorluklarını kuracak ve en iyi hizmetlerden çok para kazanacaklar.

Android Android Simülasyon
5 ( 332 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Railway Tycoon
Yapımcı DailyFun
Tür Simülasyon
Boyut 83M
Versiyon 1.380.5080
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Idle Railway Tycoon is the most famous version in the Idle Railway Tycoon series of publisher DailyFun
Mod Version 1.380.5080
Total installs 1,000,000+

İndir (83M)

Boşta yönetim oyunlarını seviyorsanız, Idle Railway Tycoon sizin için mükemmel bir oyundur. Oyunun basit bir oynanışı var ama çok oyuncu dostu. Oyuna tren gar müdürü olarak girecek ve istasyonlarınızı stratejik olarak planlayıp yöneterek para kazanacaksınız. Dünyanın en lüks yüksek istasyonu yapmak için istasyonun tesislerini yükseltmeniz gerekecek.

Boşta Demiryolu Kralı Boşta Demiryolu Kralı

YOLCU İHTİYAÇLARINA ODAKLANIN

Yol boyunca yolcularınızın birçok şeye ihtiyacı olacak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için her şeyi yapmalısınız. Aynı zamanda, yolcular için koltuklardan, tuvaletlerden, şarj tesislerinden ve yemek alanlarından farklı tipteki trenler hakkında net talimatlar alacaksınız. Ayrıca, yolculara mümkün olan en fazla konforu getirmenize yardımcı olacak şekilde, terminal içindeki tesislerin iyileştirilmesi de önemlidir.

GÜZERGAHLARI VE KALKIŞ PROGRAMLARINI YÖNETİN

Çok sayıda yolcuyu ağırlayabilmek için birçok yeni trenin kilidini açmalı ve onları yükseltmeli ve trenler için daha fazla rota açmalısınız. Ayrıca trenlerin seyahat programlarını yolcuların zaman çizelgesine göre ayarlamalı ve tam varış noktasını belirlemelisiniz. Güzergah uzadıkça tren ücretleri artacak ve trendeki donanımlar yükseltilecek ve bundan çok para kazanacaksınız.

Boşta Demiryolu Kralı Boşta Demiryolu Kralı

HİZMETLERİ ETKİLİ BİR ŞEKİLDE İYİLEŞTİRİN

Yolculara bilet satmak ve güvenlikten geçmek için kontrol etmek için çok fazla zaman harcıyorsanız, otomatik bir biletleme sistemi kurmanız gerekir. Bu, bu boşta oyun oynamayı yönetmenizi ve uymanızı kolaylaştıracaktır. Ayrıca istasyondaki hizmetlerin verimliliğini artırmak için güvenlik kontrol noktalarını güçlendirmeli ve tesisleri yükseltmelisiniz. Terminalin genişletilmesi, yolcuların bekleme süresini azaltmanıza yardımcı olmak için gereklidir.

DAHA FAZLA PARA KAZANMAK İÇİN İSTASYONDA MAĞAZALAR KUR

İstasyonda yolcuların yiyecek bir şeyler satın almaları gerekebilir, bu nedenle çeşitli yiyecek ve diğer ürünleri sağlamak ve daha fazla para kazanmanıza yardımcı olmak için küçük dükkanlar açmanız gerekir. Özellikle, sadece lezzetli yemekler sunan değil, aynı zamanda trenin geç kalması durumunda konukların dinlenebileceği veya durabileceği bir yer olan büyük bir fast-food restoranı kurabilirsiniz.

Boşta Demiryolu Kralı Boşta Demiryolu Kralı

ANA ÖZELLİKLER

  • Bilet makineleri, güvenlik kontrol noktaları gibi otomatik sistemler aracılığıyla atıl gelirinizi artırın. Tek yapmanız gereken basit bir tıklama.
  • Çevrimdışıyken bile boşta çalışmadan çok sayıda madeni para ve altın alın.
  • İstasyonların geliştirilmesine yatırım yapmak ve mal satan büyük mağazalar kurmak için kazanılan karları kullanın.
  • Yolcu toplamanız ve yolculara hizmet etmeniz için çeşitli gemi türleri mevcuttur.
  • 100’den fazla rotayı yönetin, en uygun zaman çizelgesini düzenleyin ve bir demiryolu kralı olun.


İndir (83M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Railway Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanDailyFun

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir