Idle Port Tycoon
Idle Port Tycoon

Idle Port Tycoon v0.9.9 APK (Sınırsız Para) indir


Resimlere maddi yatırımı yüksek olan boşta oyun tasarımları her zaman birçok gencin girdiği andan itibaren katıldığı ve beğendiği bir oyun olmalıdır. Görüntüler 3D oyunlar kadar güzel ve gerçekçi olmasa da, seviyeler birçok oyuncunun ilgisini çeken ş

Android Android Oyun
5 ( 268 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Port Tycoon
Yapımcı Veloxia
Tür Oyun
Boyut 83.74 M
Versiyon 0.9.9
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Idle Port Tycoon is the most famous version in the Idle Port Tycoon series of publisher Veloxia
Mod Version 0.9.9

İndir (83.74 M)

Resimlere maddi yatırımı yüksek olan boşta oyun tasarımları her zaman birçok gencin girdiği andan itibaren katıldığı ve beğendiği bir oyun olmalıdır. Görüntüler 3D oyunlar kadar güzel ve gerçekçi olmasa da, seviyeler birçok oyuncunun ilgisini çeken şeydir. Idle Port Tycoon MOD APK’yi ziyaret ettiğinizde, çevrimiçi liman oyunu nedeniyle kesinlikle birçok ilginç ve çekici düşünceyle karşılaşacaksınız.

idle port tycoon 1 idle port tycoon 2

IDLE PORT TYCOON MOD APK – CANLI 2D OYUN

Çok sayıda gönderiyi yönetebilir ve ekibinizi zamanında tutabilir misiniz? Idle Port Tycoon, teslimatın tüm yönlerini oyun içinde yöneterek küçük bir servet kazandığınız ve bir milyarder olduğunuz bir gönderi yönetimi simülasyonudur. Canlı 2D oyun, en iyi şirket ve yönetim bilgisini yaratmayı vaat ediyor. Ürünlerin taşınmasından elde edilen paraya ek olarak nakliye sistemini kullanarak, şimdi elde edilebilecek vergi, çok daha fazla teşvik kazanmak için çok uluslu şirket sistemini düzenlemek ve genişletmektir. Basit bir çevrimiçi oyun modeli, basit entegrasyon ve çok sayıda çekici özellik, çevrimiçi oyunda sizi bekliyor.

idle port tycoon 3 idle port tycoon 4

ARAÇ SİSTEMİ YÖNETİMİ VE YÜKSELTME GENİŞLETME

Takım üyelerinin sorumluluğunu üstlenmek, işlem talepleriyle ilgilenmek ve dünya çapındaki öğeleri göndermek, almak ve teslim etmek, oyun kişiliğinizin yapması gereken ana işler olacaktır. Yatırım getirilerinizi en üst düzeye çıkarmak ve bir dizi çalışan için iş yaratmak için hizmetlerinizi ve personelinizi yönetin. Ayrıca, işin temel işlevini büyütmek ve güncellemek için çok para harcamaya çalışmalısınız. Idle Port Tycoon, iyileştirme sürecini gerçekleştirirken size ilk fırsatta sonlandırma işlevleri ve bilgileri sağlayacaktır. Özellikle, ekibi süslemek için her görevde, oyuncular ek güncelleme için eşleşen ekstra miktarı ve teçhizatı alacaklar. İş akışınızı otomatikleştirin, memnun grubunuzu görüntüleyin ve büyük miktarlarda para kazanın ve dünyanın en büyük dağıtım şirketi kralı olun. Boş zamanlarınızda bir ton para kazanmanıza yardımcı olacak basit bir işlem ve boşta oyun. Uzun bir okyanus yolculuğunun ardından gevşeyin ve eğlenin ve en iyi şeylere yatırım yapmaya başlayın! Ekibiniz mutlu ve iyi dinlenmişse verimliliğiniz artacaktır. İndirin ve Idle Port Tycoon MOD APK’sını hemen şimdi oynayın.

idle port tycoon 5 idle port tycoon 6


İndir (83.74 M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Port Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir