Idle Planet Miner
Idle Planet Miner

Idle Planet Miner v1.16.1 MOD APK (Ücretsiz Satın Alma) indir 2022


Idle Planet Miner size yeni deneyimler getiriyor; oyuncular kendi gezegen madenciliği şirketini yönetebilecek, yönetime katılabilecek ve şirket çalışanlarına mükemmel bir şekilde görevler atayabilecek.

Android Android Simülasyon
4 ( 846 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Planet Miner
Yapımcı Tech Tree Games
Tür Simülasyon
Boyut 79M
Versiyon 1.16.1
MOD Ücretsiz Satın Alma
Orjinal Google Play
Idle Planet Miner is the most famous version in the Idle Planet Miner series of publisher Tech Tree Games
Mod Version 1.16.1
Total installs 1,000,000+
  • Gerçek parayla ücretsiz satın alma


İndir (79M)

Bu heyecan verici bir madencilik oyunudur ve atanan görevleri en verimli şekilde tamamlayabilmeleri için çalışanların işlerini doğru şekilde atamanız gerekir. En başından itibaren kendi imparatorluğunuzu kurmanız gerekiyor. Uzay madenciliği meraklıları için Idle Planet Miner kesinlikle en iyi seçimdir. Şirketi daha fazla büyütmek ve yönetmek için stratejiler geliştirmek için zekanıza güvenin.

MADENCİLİK VE MALLARIN İŞLENMESİ

Oyuncular maden cevheri madenlerinin sürecini kontrol edecek ve istenen ilerlemeyi elde etmek için bu süreci ayarlayacaklar. İşleri organize etmenize yardımcı olması için yetenekli yöneticiler de işe alabilirsiniz. Nadir cevherleri bulmak için asteroitleri parçalayın. Kazandığınız cevherleri daha değerli ürünlere dönüştürmeniz gerekiyor. Cevher işleme de basittir ve beğeninize göre eritebilir veya üretebilirsiniz. Bu değerli ürünlerden önemli miktarda para kazanacaksınız ve buna bağlı olarak şirketin geliri artacaktır.

Boşta Gezegen Madenci Boşta Gezegen Madenci

DENETİM VE MADENCİLİK GEZEGENLERİNİN YÜKSELTİLMESİ

Idle Planet Miner’a gelince, oyuncular uçsuz bucaksız uzayda maceraya atılacaklar. Oyuncuların nasıl davrandıklarını veya etkin olmadıklarında nasıl geliştiklerini görmek için galaksilerini düzenli olarak kontrol etmeleri gerekir. Gezegenleri yükseltmek de çok önemlidir; cevher madenciliği yeteneğiniz artar. Bu uçsuz bucaksız evrende kendi imparatorluğunu yarat.

Şirkete yüksek kar getirmek için oyuncuların yeni geliştirme stratejileri geliştirmesi ve yukarıdaki gereksinimleri karşılaması gerekir. Zaman kazanmak ve madencilik maliyetini azaltmak için mayın bulma ve kazma şeklinizi değiştirmeniz gerekiyor. Ürün çıktı sorunlarını çözebilecek özel projeler araştırın. İçgörüleriyle, iş verimliliğini artırmanın ve öğelerin değerini artırmanın yeni yollarını yaratmak.

MADENCİLİK GEMİNİZİ GELİŞTİRİN

Idle Planet Miner’ın gereksinimleri ile oyuncuların stratejilerini değiştirmeleri ve gemilerini yükseltmeleri gerekiyor. Oyuncuların, karları en üst düzeye çıkarmak için galakside arz ve talebi sağlamaları gerekir. Madencilikten önce, ayrıca dikkatli bir şekilde çalışmanız ve araziyi yüksek verimle toplamak için burada biçimlendirmeniz gerekir. Oyun ayrıca her yere dağılmış ödüllerle size birçok çekici fırsat sunuyor. Bu ödüller, geminizi yükseltmenize çok yardımcı olur, hatta madencilik geminizin kalıcı olarak yükseltilmesine izin verir.

Boşta Gezegen Madenci Boşta Gezegen Madenci Boşta Gezegen Madenci

ATANAN TÜM GÖREVLERİ TAMAMLAYIN

Oyuncular, oyunun belirlediği çok sayıda göreve sahiptir ve işiniz, çekici ödüller almak için bunları en iyi şekilde tamamlamaktır. Oyuncular oyunda değilken cevher ve madeni para kazanabilirler. Oyuncu, atanan görevleri yerine getirmenin yanı sıra, diğer oyuncularla mücadeleye de katılabilir. Idle Planet Miner, kazanırsanız size son derece çekici bir hediye verecek.

Oyun, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için bazı eski özellikleri giderek daha fazla yeniliyor. Idle Planet Miner, madencilik operasyonlarını kontrol etmeyi kolaylaştırmak için şirketinizin yönetici sayısını artırdı. Galaksideki kaynaklar da oldukça iyileştirildi ve oyuncunun koleksiyonuna başka birçok madencilik aracı da eklendi. Idle Planet Miner ayrıca birçok farklı zorluk seviyesini artırır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Şirketin karını artırmak için her zaman bu cevherleri arayın ve değerli öğelere çıkarın.
  • Şirketi yönetmenize yardımcı olabilecek yetenekli yöneticileri işe alın.
  • Şirketin daha zengin ve daha güçlü büyümesi için etkili yöntemler ve stratejiler önerin.
  • Oyuncuların en iyi deneyime sahip olmaları için ihtiyaçlarını karşılayacak bazı özellikleri yükseltin.
  • Verilen görevleri başarıyla tamamlayın ve sayısız değerli ödül kazanın.


İndir (79M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Planet Miner ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanTech Tree Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir