Idle Pirate Tycoon
Idle Pirate Tycoon

Idle Pirate Tycoon v1.6.1 APK (Sınırsız Para) indir


Simülasyon oyunu oynamayı sever miydin? Geniş adada bir kralı olmanızı sağlayan Idle Pirate Tycoon MOD APK'ye gelin. Korsan filmlerinden etkilenen tasarımcı Kolibri Games, bu süper ürünü dolaşıma soktu ve birçok kişi tarafından beğenildi. Video oyunu

Android Android Oyun
4 ( 616 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Pirate Tycoon
Yapımcı Kolibri Games
Tür Oyun
Boyut 69.67 M
Versiyon 1.6.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Idle Pirate Tycoon is the most famous version in the Idle Pirate Tycoon series of publisher Kolibri Games
Mod Version 1.6.1

İndir (69.67 M)

Simülasyon oyunu oynamayı sever miydin? Geniş adada bir kralı olmanızı sağlayan Idle Pirate Tycoon MOD APK’ye gelin. Korsan filmlerinden etkilenen tasarımcı Kolibri Games, bu süper ürünü dolaşıma soktu ve birçok kişi tarafından beğenildi. Video oyununu ziyaret ederken, kötü şöhretli korsan çetesinin kaptanı olan bir korsana dönüşmeyi deneyimleyeceksiniz. Bir kötü adam tasarımında zengin olma ihtiyacını kullanmak. Bu denizde turistlerin geniş yelpazesi ve nakit parası için yarışıyor. Sunulan ateş gücü ve araçlarla hepsiyle suda savaşın. Tüm hazineleri ve değerli eşyaları alın, ardından gemilerini yok edin. Okyanustaki korsanlara ek olarak, büyük ve küçük adaları kolayca işgal edebilir, egemenliğinizi seviyelendirebilir ve gerçekten de orada temeller oluşturabilirsiniz. Acımasız korsanların aktivite tarzını taşımak,

Idle Pirate Tycoon

Idle Pirate Tycoon MOD APK – Pirate King’i edinin

Oyun inanılmaz derecede hızlı, insanlar birkaç miktar aracılığıyla anlayabilir. Başlangıçta, oyuncu korsan ustası olmak istiyorsa, uyması gereken çok sayıda öğrenciniz olmalıdır. Bununla ilgilenemezsin, oyuna ne zaman girersen, birkaç etkili asistanla korsan çetesinin öncüsü olursun. Güçlü bir korsan imparatorluğuyla kendinize bir krallık geliştirin. Senin görevin gruba liderlik etmek, turistlerin buraya endişe duymasına neden olan devasa, görkemli bir üs kurmak. Soğuk topraklarımızı işgal ettiklerinde düşmanı vurabilecek sağlam bir savaş filosu oluşturmak önemlidir. Büyük yıkıcı enerji ve ağırlığa sahip yenilmez tekneler tasarlayın ve inşa edin. Zenginlik, para, hazineler vb. için depolama alanı yerleri oluşturun. Hareket eden teknelerden çalındı. Diğer deniz sakinlerinden çalınan ganimetlerin değiştirileceği rıhtımlar ve yerler geliştirin.

Idle Pirate Tycoon 1

Yepyeni korsanların kilidini açın

korsan kral olma yolculuğuna baktığınızda, sistemden sayısız sorun ve zorlukla karşılaşacaksınız. Diğer düşmanlarla yüzleşmenin yanı sıra, korsan çeteleri. Adalarla ilgili olarak ortaya çıkan eski insanların ordularına dikkat etmek isteyeceksiniz. Idle Pirate Tycoon modu aslında çeşitli bir korsan sistemine sahiptir, her kişiliğin farklı bir tasarım ve kıyafetle şekillendirilmesi gerekir.

Bununla birlikte, her bireyin güçlü yönleri ve becerileri farklı olabilir. Yıldız derecesi ve seviyesine göre, çok sayıda oyuncuya sahip olan korsanın yeteneği daha yüksek olmalıdır. Oyuncuların görevler yapması, miktarları ve yıldız seviyelerini güncellemek için karakter parçaları toplaması gerekir. Korsan koleksiyonunuzu çok daha çeşitli ve zengin hale getirmek için çaba gösterin. Video oyununu saatlerce oynarken insanlara bir zevk duygusu verin. Bazı korsanlara sahip olun, güçlü bir korsan krallığı kurmak için kesinlikle sizinle birlikte gelişecekler. Kaynakları artırın ve geniş bir yelpazeye sahip olma isteğini karşılayın.

Idle Pirate Tycoon 2

Güçlü savaş gemilerine sahip olun

ve parayı kullanarak birçok güçlü korsan satın alabilirsiniz. Oyuncuların, faaliyetleri açısından iyi teklif veren güçlü gemileri kendileri satın almaları gerekir. Çok sayıda savaş gemisi ile amaca uygun gemileri kolayca satın alabilirsiniz. Tekneler renk, boyut, özellik vb. açısından farklı yaratılmıştır. Küçükten büyüğe her boyutta elde edilebilir. Gemi Megalodon, Red Galleon, Titanic, vb. dahil olmak üzere birçok tekne dahil. Gemi ne kadar pahalı olursa, savaş gücü ve yıkıcı gücü o kadar güçlü olur. En çok altını yağmalamayı geliştirelim, korsan çetenizin her gün daha da güçlenmesine yardımcı olmak için bu gümüşü çok sayıda savaş gemisi elde etmek için kullanın. Düşmanla uğraşırken sonucu her zaman unutursun. Birçok büyük savaş gemisi var, size zenginlik getirmek için gerçekten zengin maceralara sahip olmanıza kesinlikle yardımcı olacaklar.

Idle Pirate Tycoon 4

tavizsiz savaş

Suda macera, gemiyi takip edecek korsanlar ve denizcilerle kontrol eden kaptan olabilirsiniz. Zengin olmak ve güçlü bir korsan çetesi geliştirmek arzusunu kullanmak. İnsanların denizde nasıl hayatta kalacaklarını, sorunlarla ve zorluklarla nasıl yüzleşeceklerini öğrenmeleri gerekiyor. Bu yolculukta, nasıl savaşılacağını düşünürken başınızın ağrımasına neden olan çok sayıda güçlü düşman ortaya çıkan çok sayıda zor şey olacak. onları yenmek. Müritlerinizin makul teknikler geliştirmesi, sağlam bir ordu kurması, çok uzun yolculuklar için her şeyi özenle donatması gerekiyor. Tek bir yanlış seçim bile size her şeye mal olur, oyunun tamamına başlamak en baştan doğrudur. Dikkatli olmanız için, durumu akıllıca ele alın. Yolunuzu tıkayan rakiplerin çoğunu yenin, tüm servetlerini ve paralarını alın. Idle Pirate Tycoon, size açık denizlerde baskın korsan kralı elde etmek için son derece modern zaman savaş gemilerini kullanma bilgisini sunar. Diğer korsan çetelerine karşı yüz yüze. İnsanlar ayrıca geçmiş Korsan ile önceden egzersiz yapmak için harika bir kafa tutmaya yardım etmelidir. Çıldırırsanız, agresif olun, ancak durumu dikkatsizce ele alın ve kendinizi korumayı ihmal edin. O zaman kesinlikle her an acı verici bir yenilgi almanız gerekebilir. Her yeri fethetmek, düşmanla ilgili paranın ve hazinelerin çoğunu çalmak için Idle Pirate Tycoon Mod’u yükleyin.

Android için Idle Pirate Tycoon MOD APK yükle


İndir (69.67 M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Pirate Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKolibri Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir