Idle Necromancer
Idle Necromancer

Idle Necromancer v3.992 APK + MOD (Ücretsiz Satın Almalar) indir 2022


İndir (116MB)

Idle Necromancer, temel amacı zombi sayısını çoğaltmak olan yenilikçi bir oyundur. Oyun, Boşta oyundan güzel grafiklere kadar en iyisini getirecek.

Android Android Rol Oyunu
4 ( 466 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Necromancer
Yapımcı Goathamster Studio
Tür Rol Oyunu
Boyut 116MB
Versiyon 3.992
MOD Bilgisi Ücretsiz Satın Almalar
Orjinal Google Play
Idle Necromancer is the most famous version in the Idle Necromancer series of publisher Goathamster Studio
Mod Version 3.992
Total installs 500,000+
MOD 1
 • MENÜ MODU
 • Hasar çarpanı
 • Tanrı modu
 • Sınırsız para
 • Sınırsız kaynak

MOD 2
 • Gerçek para ile ücretsiz satın alma.

Idle Necromancer, size gerçekten yeni deneyimler kazandırabilecek bir oyun olacak. Günümüz video oyun pazarında bu kadar yaygın olan zombi öldürme oyunlarından hiç sıkıldığınızı hissettiniz mi? O zaman bu oyun sizin gibi oyuncular için gerçekten yeni çözümlerden biri olacak. Bu oyuna gelirken, zombileri öldürme zorluklarına katılmak yerine, onları klonlayan siz olacaksınız.

ZOMBİ SAYISINI ARTTIR

Bu oyunun size verebileceği ve hakkında konuşulması gereken en unutulmaz şeylerden biri kesinlikle oynanış ve oyun tarzıdır. Oyun, önceki oyunların yaptığının tam tersini değiştirdi: zombileri öldürmek ve şimdi göreviniz zombileri çoğaltmak olacak. Bu nedenle, çok sayıda savaşçının yetiştirildiği güçlü bir zombi imparatorluğu kurmaya başlayabileceğiniz zaman bu olacak.

Bu oyun fikrini optimize edebilmek için üretici, oyunu için gerçekten uygun bir oynanış da buldu. Ve bu oyunun doğru seçimi ünlü Idle oyunu olacak. Bu oynanış sayesinde oyuncular, hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşma yeteneğinin yanı sıra otomatik özellikler ile oyunu çok daha basit bir şekilde deneyimleyebilecekler.

Boşta Büyücü Boşta Büyücü

YÜKSEK EĞLENCE GRAFİKLERİ

Bu oyunun oluşturulmasının temel amacı, kullanıcıların Idle Necromancer’ı deneyimlerken eğlenceli anlar yaşaması olacak – bu nedenle oyunun belirlediği hedeflere uygun bir grafik stiline yatırım yapmak doğru karar olacaktır. Oyuncular, en iyi eğlence deneyimini elde etmek için bu oyunu en iyi grafik kalitesiyle deneyimleyecek.

Oyun, oyuncularına gerçekten farklı görüntüler verebilmek için birçok farklı çizimle araştırıldı. Bu nedenle, oyuncular oyuna katılırken farklı çalışma bağlamlarında zombi karakterlerinin çeşitli görüntülerini hissedebilecekler. Dahası, oyun ayrıca Noel gibi önemli günlerde size düzenli olarak özel görsel güncellemeler getiriyor.

Oyuncular iğrenç zombiler rolünü oynayacak ve zombi dalgasını hızla yaymaya çalıştıklarında pek çok heyecan verici deneyim olacak, değil mi? O zaman Idle Necromancer size bu eşsiz deneyimleri yaşatabilecek bir isim olacak. Zorluk getirmeyen Idle oynanışı ile son derece yeni bir oyun stili ve en iyi grafik kalitesi oyuna getirilebilecek özellikler olacak.

Boşta Büyücü Boşta Büyücü

Ana Özellikler

 • Oyunda göreviniz belirlendiğinde yeni bir oyun tarzı zombi sayısını artırmak olacaktır.
 • Herkesin büyük bir potansiyeli vardır ve oyunu oynama şekliniz potansiyelinizi bulmanın anahtarı olacaktır.
 • Oyun basit, oynaması kolay olmak istiyor ve Boşta oyun türü uygun olacak.
 • Genellikle zombiler yalnızca çirkin görüntülerle ilişkilendirilir; çeşitli zombi görüntüleri tasarlarken oyun değişti.
 • Oyunun değerli noktası, güzel, çekici, keskin, renkli ve son derece eğlenceli noktası olacaktır.


İndir (116MB)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Necromancer ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.