Idle Mystery Room Tycoon
Idle Mystery Room Tycoon

Idle Mystery Room Tycoon v1.4.0 APK (Sınırsız Elmas/Bilet) indir


Idle Mystery Room Tycoon Mod APK, kendi perili ev dizisini yöneterek zengin olmak isteyen birçok kişi için mükemmel bir oyun olabilir. Ürkütücü Boşta kalma oyununda, insanlar daha da fazla müşteriyi cezbedebilmek için geliştirmeleri gereken küçük bir

Android Android Oyun
5 ( 68 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Mystery Room Tycoon
Yapımcı Octopus game
Tür Oyun
Boyut 147.81 M
Versiyon 1.4.0
MOD Sınırsız Elmas/Bilet
Orjinal Google Play
Idle Mystery Room Tycoon is the most famous version in the Idle Mystery Room Tycoon series of publisher Octopus game
Mod Version 1.4.0

İndir (147.81 M)

Idle Mystery Room Tycoon Mod APK, kendi perili ev dizisini yöneterek zengin olmak isteyen birçok kişi için mükemmel bir oyun olabilir. Ürkütücü Boşta kalma oyununda, insanlar daha da fazla müşteriyi cezbedebilmek için geliştirmeleri gereken küçük bir alanla başlar. Yepyeni işlevlerin eklenmesi ve genel ortamın iyileştirilmesiyle oyuncular, kendi şirketlerini yavaş yavaş geliştirebilecekler, ta ki tam gelişmiş bir Haunted home Kingdom’a sahip olana kadar! Kilidi açılacak ve yükseltilecek düzinelerce farklı alanla Idle Mystery Room Tycoon, benzersiz perili hane krallığını geliştirmek isteyen insanlar için nihai boşta çevrimiçi oyun olabilir!

idle mystery room tycoon 3d 1 idle mystery room tycoon 3d 2

Idle Mystery Room Tycoon, kesinlikle kendi perili evinizi tasarlamanızı ve inşa etmenizi sağlayan, cep telefonları için sorunlu bir çevrimiçi oyundur. Video oyunu, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı alan, ürün ve NPC’nin yanı sıra düzeltilecek birkaç farklı bulmaca sağlar. Misafirlerinizi mutlu etmek için, tesislerinizi geliştirerek ve en iyi boş zaman aktivitelerini sağlayarak onlara mükemmel bir deneyim sunmalısınız. Bunu gerçekleştirmek için gelirinizi dikkatli bir şekilde ele almalı ve yatırım getirilerinizi şirkete geri yatırmalısınız. Biraz çabayla, hızlı bir şekilde başarılı bir perili ev krallığı geliştirmek mümkündür!

idle mystery room tycoon 3d 3 idle mystery room tycoon 3d 4

Bir Idle Mystery Room Tycoon‘unun insan kaynakları bölümünden sorumlusunuz. Amacınız personelinizi verimli bir şekilde idare etmeli ve arkadaşlarınız için bir deneyim sunmalıdır. Bunu yapmak için ileri çalışma masası görevlileri tutmanız, VIP müşteriler için ayrı bir resepsiyon yeri sağlamanız, uzman bir NPC grubu çalıştırmanız ve bakım görevlileri ve temizlik çözümleri almanız gerekir. Ayrıca iş seçimlerinizi dikkatli bir şekilde seçmeniz ve arka oda krallığınızda iyi çalışan bir personel oluşturmanız gerekecek. Ek olarak, boş zamanlarınızda arkadaşlarınızı ve akrabalarınızı eğlendirmek için öncülük etmeniz gerekecek. Bu, sorunlu evden çıkmanın zorluğunu iyileştirmeyi, lobinizi uygun şekilde dekore etmeyi ve kalan konumu iyileştirmeyi içerebilir. son olarak, kesinlikle şehirdeki en faydalı yiyecek ve içecekleri sağlamanız gerekecek. Tüm bunları yapabildiğinizde, etkili bir Idle Mystery Room Tycoon şirketi yönetme yolunda olacaksınız.


İndir (147.81 M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Mystery Room Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir