Idle Miner Tycoon
Idle Miner Tycoon

Idle Miner Tycoon v3.77.0 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022

Idle Miner Tycoon: Gold & Cash, oyuncuların kolayca erişebileceği madenlerde madencilik üzerine boşta bir oyundur. Oyunun mekaniğini tanıyabilecek ve sizin için en etkileyici ürünleri yaratmalarını sağlamanın yollarını bulabileceksiniz. Aynı zama

Android Android Simülasyon
4 ( 949 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Miner Tycoon
Yapımcı Kolibri Games
Tür Simülasyon
Boyut 147M
Versiyon 3.76.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Idle Miner Tycoon is the most famous version in the Idle Miner Tycoon series of publisher Kolibri Games
Mod Version 3.76.1
Total installs 100,000,000+

Idle Miner Tycoon: Gold & Cash, oyuncuların kolayca erişebileceği madenlerde madencilik üzerine boşta bir oyundur. Oyunun mekaniğini tanıyabilecek ve sizin için en etkileyici ürünleri yaratmalarını sağlamanın yollarını bulabileceksiniz. Aynı zamanda oyun sırasında, karakterlerin madencilik verimliliğini artıran ve yeni öğelerin kilidini açmak için paraya sahip olan yükseltme öğeleri de buluyorsunuz.

Boşta Madenci Tycoon: Altın ve Nakit

MADEN ARAMA YOLCULUĞU

Idle Miner Tycoon’da oyuncu, madenci olarak çalışan bir karakteri takip edecek ve bir madenin kapısını havaya uçurduğunda, içinde birçok farklı altın ve gümüş mücevher olduğunu keşfediyor. Böylece, zaman içinde çok para kazanmak için kaynakları keşfetme ve toplama sürecine başlarken ona ve tahkimatlarına katılacaksınız. Oyun, oyuncular için boşta bir oyun sunuyor, bu nedenle kontroller veya aşırı karmaşık oyun mekaniği hakkında endişelenmelerine gerek kalmayacak.

Kullanıcılar oyun ekranını 2 boyutlu bir perspektiften gözlemleyecek ve oyun alanı üç ana alana bölünmüştür: madende kaynak toplamaya ayrılmış alan. Asansör alanı, onları zemin alanına taşıyacak alan olacak ve işlem sonunda onları gerekli alana taşıyacak bir işçi olacaktır. İşlem tamamlandığında, parayı alacaksınız. Tutar, gönderiminiz sırasında gösterilecektir.

Boşta Madenci Tycoon: Altın ve Nakit

İŞLEMİ DOĞRU TAMAMLAYIN

Idle Miner Tycoon’u ilk başlattığınızda işiniz, üç bölgedeki üç çalışanın da süreçlerini doğru bir şekilde takip ettiğinden emin olmanız gerektiğidir. Spesifik olarak, süreçlerinden geçmek için üzerlerine tıklamanız gerekecek ve zaman içinde onlar bir gönderiyi tamamladıktan sonra aynı işi yapmaya devam edeceksiniz. Erken oyunda çok önemlidir çünkü çalışmayı bırakabilirler ve işi yapmaya teşvik edecek kimse yoktur.

Her şeyi otomatik olarak yaptıysanız, kullanıcıların bir yönetici tutması gerekir. Bu çalışanların yanında bir silüet göreceksiniz ve onu seçtiğinizde yönetici kiralamak için ihtiyacınız olan para miktarını göreceksiniz. Her yöneticinin görebileceğiniz etkileyici becerileri ve bu etkilerin süresi vardır. Yani oyuna girmeseniz bile para kazanma devam edecek ve etkileyici miktarda para aldığınızı göreceksiniz.

Boşta Madenci Tycoon: Altın ve Nakit

PERSONELİ YÜKSELTİN VE DERİN ZEMİNLERİN KİLİDİNİ AÇIN

Idle Miner Tycoon’da bir çalışana tıkladığınızda, kullanıcı karakter parametrelerinin bir tablosunu görecek ve yükseltme öğesine tıkladığınızda istatistikler artacaktır. Oyun, yükseltme düğmesinin birden çok kez yükseltilmesini önlemek için tek seferde yükseltebileceğiniz bir sayı sunar. Ayrıca belli bir seviyeye geldiğinizde bazı alanlar yeni bir çalışan olarak görünecek ve üretimde yüksek verimlilik yaratacaktır. Bu, yöneticinin becerilerini birleştirirken işe yarayacaktır.

Boşta Madenci Tycoon: Altın ve Nakit

Yöneticilerin becerilerini tam o anda kullanmayı seçebilirsiniz ve farklı alanlardaki becerileri farklı olacaktır. Örneğin madencilik alanında, üretim hızını artıran bir beceri elde edebilirsiniz ve sadece onu kullanarak, işçiler madenciliği daha hızlı gerçekleştirecek ve daha fazla ürün üretecektir. Çalışan sayısı artarsa ​​ve derin katmanlarda madencilik yaparsa kazanacağınız para miktarını hayal edin. Madencilik katmanının kilidini açmak için belirli bir miktar para harcamanız gerekecek.


İndir (147M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Miner Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKolibri Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir