Idle Miner Tycoon
 Idle Miner Tycoon

idle Miner Tycoon v3.85.0 APK indir 2022


Oyunlar insanları rahatlatmanın ve eğlendirmenin en etkili yolu ve zaman geçirmenin en hızlı yoludur. Oyunlar birçok türe ayrılmıştır ve her birinin kendine özgü karakteri vardır ve mevcut stilleri ile oyuncuları cezbeder. Bu makale, oyuncuların pasi

Android Android Oyun
5 ( 66 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Miner Tycoon
Yapımcı Fluffy Fairy Games
Tür Oyun
Boyut 139MB
Versiyon 3.85.0
MOD Sınırsız Alışveriş
Orjinal Google Play
Idle Miner Tycoon is the most famous version in the Idle Miner Tycoon series of publisher
Mod Version 3.85.0

İndir (139MB)

Oyunlar insanları rahatlatmanın ve eğlendirmenin en etkili yolu ve zaman geçirmenin en hızlı yoludur. Oyunlar birçok türe ayrılmıştır ve her birinin kendine özgü karakteri vardır ve mevcut stilleri ile oyuncuları cezbeder. Bu makale, oyuncuların pasif bir şekilde oyundan zevk almalarını sağlayan bir tarz olan Idle türünde bir oyun tanıtacak. Bu, oyunculara mükemmel bir simülasyon oyunu vermek için mineral sömürüsü temasını kullanan Idle Miner Tycoon APK ‘dır . Boşta türü her zaman otomasyonuyla ünlü olmuştur, oyuncuların birçok eylemi serbest bırakmasına yardımcı olur ve İnternet olmadan her zaman, her yerde keyfini çıkarabilir.

BASİT AMA BAĞIMLILIK YAPAN OYUN

idle miner tycoon apk indir modkiwi com 1

Boşta türü, her zaman kullanıcılara sunduğu otomasyon faktörlerine dayanan, her yaş için basit ve arkadaşça bir oynanışa sahiptir. Ve Idle Miner Tycoon APK , oyuncuların yeni bir yolculuğa başlamak için bir madenin patronu rolünü oynamasına izin verecek. Bu oyunda oyuncular, karı artırmak için sürekli olarak yatırım yapmak, yükseltmek, ticaret yapmak ve madencilik alanını genişletmek zorunda kalacaklar. Oyun, basit ve samimi görsel çizgi stilini ve her yaştan oyuncuya ulaşması kolay bir şekilde birleştirecek. Oyun, oyuncuların birçok alanda yatırım yapmaktan zevk almalarını ve madeni daha müreffeh ve üretken hale getirmelerini sağlayan sonsuz bir yükseltme sistemi sunacak.

MADENLERİNİZİ ELLE ÇALIŞTIRIN

idle miner tycoon apk indir modkiwi com 2

Oyunun ilk aşamalarında, oyuncunun tüm madeni manuel olarak yönetmesi ve ilk gelir için tüm süreçleri kendisinin denetlemesi gerekecek. Basit ve kullanışlıdır ve oyuncuların onları çalıştırmak için birimlere dokunması gerekir. Sonsuz bir döngüde otomatik olarak düzenli bir sırayla hareket edecekler ve kullanıcıya sürekli olarak para karşılığında kullanması için birçok nadir öğe verecekler. İlk madeni paralarla, vatandaş sayısını artırmak, hızı artırmak ve tüneli donatmak gibi madencilik performansını yükseltebilir ve iyileştirebilirler. Tüm bu işler manuel olarak yönetiliyor ve kullanıcılar gelecekte oyunun birçok büyüleyici sırrını keşfedecekler.

MADENLERİNİZİ YENİ ÖLÇÜDE GENİŞLETİN VE YÜKSELTİN

idle miner tycoon apk indir modkiwi com 3

Oyuncunun mayınları sonsuza kadar genişletilebilir ve alan önemli ölçüde genişledikçe daha fazla gelir getirecektir. Oyuncunun madeni, tüm mineralleri taşımak için kullanılan dev bir asansörle birbirine bağlanan farklı katlara bölünmüştür ve her katın tüm siteye getirdiği değer kalıcı olarak yükseltilebilir. Oyunun yükseltme sistemi ayrıntılı ve eksiksizdir, hatta oyuncuların maden için araştırma ve geliştirme yapması için birçok farklı alana sınıflandırılmıştır. Oyuncu, yeni madencilik koşulları bile oluşturabilir ve mükemmel bir madencilik sistemi oluşturmak için asansörün hareketini hızlandırabilir.

MADENLERİNİZ İÇİN OLAĞANÜSTÜ MÜDÜR KİRALAMA

idle miner tycoon apk indir modkiwi com 4

Boşta oyun türü bu oyunun kilit noktasıdır ve oyunculara oyunla ilgili heyecan verici bir deneyim yaşatmak için otomatik öğelerin kilidi kademeli olarak açılacaktır. Taş ocağının her katı, gelir elde etmek için onları işletmek için bir adama ihtiyaç duyar, ancak yöneticilerle otomatik hale gelir. Her yönetici madenin yalnızca bir katını denetleyebilir, ancak oyuncuya gelecekteki gelişimi için birçok fayda sağlar. Ayrıca, menajerler yükseltilebilir ve bazı kişiler mayınlı cevher miktarını çoğaltarak oyunculara büyük miktarda gelir sağlayabilir.

YENİ SINIRLARI VE CEVHERLERİ KEŞFEDİN

idle miner tycoon apk indir modkiwi com 5

Zaten mayınlı cevherler sayesinde oyuncunun alanı yükseltilebilir ve oyuncu satılabilecek cevher yüzdesini ayarlayabilir. Bu, oyuncunun tüm madeni daha kolay yönetmesine ve daha güçlü olmak için tüm madene yatırım yapmasına olanak tanır. Oyuncular madenlerini sürekli olarak derinleştirdikçe, daha yüksek değere sahip ve yatırım yapmaya değer yeni mineral kaynakları bulma fırsatına sahip olacaklar. Ayrıca, madenlerde kullanılan birçok modern ekipmanı yükseltebilir ve oyuncunun tüm kampanyanın çalışma verimliliğini artırabilir.

HER ZAMAN, HER YERDE BOŞALTIN ​​VEYA OYNAYIN

idle miner tycoon apk indir modkiwi com 6

Boşta özelliği şu anda günümüzün mobil oyunlarının çoğunda ön planda. Kullanışlı ve oyuncular için birçok aktiviteyi serbest bırakarak, rahatça oynarken çalışmalarına izin veriyor. Idle Miner Tycoon bu özelliğe odaklanacak ve oyuncular bile ikramiye toplamaya gidebilir ve ardından gecikme korkusu veya hiçbir şeyi kaçırmadan diğer işlere odaklanabilir. Etkileyici olan şey, oyunun birçok ilginç etkinliğe sahip olması, oyunculara sürekli olarak birçok çekici bonus vermesi, hatta yeni deneyimlerle yeni açık alanların kilidini açma fırsatları yaratması.

Idle Miner Tycoon APK , hoş grafiklere sahip bir mayın yönetimi simülasyon oyunudur ve oynanışı karmaşık veya büyük değil, her yaş için basit ve arkadaş canlısıdır. Oyuncunun bu oyundaki görevi basittir: tüm süreçleri düzenli olarak yükseltmek ve denetlemek ve bir madeni yönetmenin tüm temellerini elde etmek.


İndir (139MB)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Miner Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir