Idle Mafia Boss
Idle Mafia Boss

Idle Mafia Boss v1.16.0 MOD APK (Sınırsız NY Para) indir 2022

Idle Mafia Boss: Cosa Nostra, yeraltı dünyasının en ünlü ve korkulan Mafyası olmayı deneyimlemek isteyenler için bir cennettir. Ayrıca insanlara tüm mafya faaliyetleriyle ilgili büyük bir potansiyel ve keşif sunacak ve kralı sistemi aracılığıyla her

Android Android Simülasyon
4 ( 84 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Mafia Boss
Yapımcı ALPHATIER Studios
Tür Simülasyon
Boyut 432M
Versiyon 1.16.0
MOD Sınırsız NY Parası
Orjinal Google Play
Idle Mafia Boss is the most famous version in the Idle Mafia Boss series of publisher ALPHATIER Studios
Mod Version 1.16.0
Total installs 50,000+
  • Sınırsız Boss Parası
  • Sınırsız NY Parası

Idle Mafia Boss: Cosa Nostra, yeni ve potansiyel bir tycoon oyunu yaratmak için Cosa Nostra gibi mafya efsanelerinden ilham aldı. Zamanla, oyuncuların halka açık görünmeseler bile mafya örgütlerinin gelişimini veya işini daha iyi anlamalarına yardımcı olan birçok heyecan verici genişlemeye sahiptir. Bunun da ötesinde, oyuncuların deneyimlerini yeni boyutlara taşımak için oyunda daha fazla aksiyon ve heyecan öğesi görünecek.

MAFYA ORGANİZASYONUNUN TEMELLERİNİ GELİŞTİRİN

Tüm başarılı işler, yeraltı dünyasının mafyasını da içeren temel temellerden başlar. Idle Mafia Boss, benzersiz ve ilgi çekici bir oyun sunacak, piramit şeklinde bir ilerleme yaratacak ve oyuncuların özünden zevk alması için sürekli olarak etkileyici bir şekilde genişleyecektir. Oyun, herkes için mükemmel bir keşif yaratmayı vaat eden Mafya’nın etkisiyle tamamen iş unsuruna odaklanıyor.

Boşta Mafya Patronu: Cosa Nostra

Boşta Mafya Patronu: Cosa Nostra

YÜKSELTİN VE DAHA FAZLA İŞ AÇIN

Her oyuncunun işi sıfırdan başlamalıdır, ancak pasif geliri artırmak için işleri sürekli olarak yükseltebilirler. Bazı şirketler küçük başlayabilir, ancak yeterli sermaye veya motivasyonla çiçek açabilir ve diğer işletmelerin daha başarılı olması için öncül veya güç yaratabilirler. İşletmeler arasındaki hastalıklı bağlantı sayesinde, oyuncular Mafya’nın kapasitesini kademeli olarak güçlendirebilir ve benzersiz bir yeraltı imparatorluğu yaratabilir.

BENZERSİZ VE DERİNLİ YÜKSELTME SİSTEMİ

Idle Mafia Boss’taki yükseltme sistemi, her işletmenin ayrı sistemine sahip olduğu diğer boşta oyunlardan tamamen farklıdır. Yükseltme, üretkenliği ve görünümü değiştirerek mahalleyi zaman içinde daha modern ve sofistike hale getirir. Oyuncular ayrıca burada yaşamı çeşitlendirmek için mahalleyi yeni parklar veya binalarla genişleterek başka birçok şey satın alabilir.

DİĞER KURULUŞLARLA REKABET ET

Oyuncunun mafya organizasyonu bu büyük şehirde benzersiz değil, ancak bu büyük organizasyonlar arasındaki rekabet şiddetli. Ayrıca, oyuncular sistemlere veya savunma içeriğine yatırım yapmalı, böylece yönetim alanındaki işletmelerin üretkenliğini korumalı veya geliştirmelidir. Her mafya savaşı bölgeleri ödüllendirecek, böylece oyuncunun ekonomik potansiyeli işgal edilen bölgelere göre önemli ölçüde artabilir.

Boşta Mafya Patronu: Cosa Nostra

Boşta Mafya Patronu: Cosa Nostra

YOĞUN MİNİ OYUNLARDA RİSK ALIN

Idle Mafia Boss’taki mini oyunlar, mafyaların genellikle barlarda veya kumarhanelerde düzenlediği bir tarzda cesur ve tehlikelidir. Bu, insanların iyi performans göstermesi ve kurallara uyması durumunda çok fazla gelir veya ikramiye getirebilecek küçük faaliyetleri içerir. Oyuncular ayrıca mini oyunları diğer kuruluşlarla bir ticaret şekli olarak kullanabilir ve gelirlerini artırmak isterlerse kendilerine birçok avantaj sağlayabilirler.

CENNETTE YAŞAM HİSSİNİ YAŞAYIN

Bir mafya patronu tüm organizasyonun tahtıdır ve her şeyi büyük ve cömert bir servetle yönetir. Ayrıca, tycoon sistemi, oyuncuların tüm tesislerin üretim verimliliğini çeşitlendirmesi veya geliştirmesi için sürekli olarak yeni işlevler veya mekanizmalar açacaktır. Zamanla, her şey otomatik olarak hasat edilecek ve belirtilen kaynaklarla satılacak ve oyuncu, kumarhanelerde önemli bir gelirin tadını çıkarabilir veya kumarhanelerde rahatça harcayabilir.

Boşta Mafya Patronu: Cosa Nostra

Boşta Mafya Patronu: Cosa Nostra

Idle Mafia Boss, oyunculara mafya örgütlerinin patronunun gerçekçiliğini ve sağduyusunu verdiğinde harika oyunlardan biridir. Hepsinden iyisi, boşta kalma konsepti ve diğer pek çok harika şeyle birleşerek beklentilerle dolu bir oyun ortamı yaratır ve oyuncular için birçok yeni macera veya zorluk yaratır.

– Güçlü ve her şeye gücü yeten bir mafya örgütünü başlatın ve büyütün.
– Ömür boyu gelir elde etmek için çeşitli iş stratejileri geliştirin.
– Bölgeler için savaş ve diğer örgütlerin liderliğini ele geçir.
– Gelişen içerik ve ödüller içeren riskli mini oyunlar.
– Bir mafya patronu için her şeyi otomatikleştirmek için gelişmiş iş adamı sistemleri.


İndir (432M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Mafia Boss ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir