Idle Island Tycoon
Idle Island Tycoon

Idle Island Tycoon v2.8.1 APK indir (Sınırsız Malzeme/Elmas) 2022


Idle Island Tycoon, oyuncuların diğer topraklara tekne inşa etmek için öğeler sağlayarak aktif bir yaşam inşa etmede daha yaratıcı olmalarını sağlar. ona sahipsin; tüm faaliyetler sizin tarafınızdan yönetilir ve lisanslanır. Diğer arkadaşlarınızın ad

Android Android Simülasyon
4 ( 547 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Island Tycoon
Yapımcı Atalana Games SL
Tür Simülasyon
Boyut 65M
Versiyon 2.8.1
MOD Sınırsız Malzeme/Elmas
Orjinal Google Play
Idle Island Tycoon is the most famous version in the Idle Island Tycoon series of publisher Atalana Games SL
Mod Version 2.8.1
Total installs 100,000+

İndir (65M)

Idle Island Tycoon, oyuncuların diğer topraklara tekne inşa etmek için öğeler sağlayarak aktif bir yaşam inşa etmede daha yaratıcı olmalarını sağlar. ona sahipsin; tüm faaliyetler sizin tarafınızdan yönetilir ve lisanslanır. Diğer arkadaşlarınızın adalarını nasıl yönettiğini öğrenmek için düzenli ziyaretler yapın. Karşılığında bazı yeni eşyaların kilidi açılacak, daha büyük siparişler için daha önemli ödüller olacak!

Idle Island Tycoon: Hayatta Kalma

BİNALARIN GELİŞTİRİLMESİ

Issız bir adadan Idle Island Tycoon için ıslah faaliyetleri ve daha fazla bina inşası teşvik edilmelidir. Binalar, eşya depolama ve gerekli yeni ürünleri yaratma yeteneğini artırmak için yükseltilecek. Unutmayın, her bina oyunda ayrı bir işleve katkıda bulunacaktır. Binayı yükselttikçe, alınabilecek kaynakların sayısı ve her bir ürünün miktarı artacaktır.

Laboratuvar araştırmanız için inşa edilmiştir. Sıkı testlerden sonra buradan yeni öğeler oluşturulacak. Üretim alanı, alıştırma işlemi için gerekli öğeleri sağlayacaktır. Ancak, bunların yetersiz miktarda olduğundan emin olmanız gerekir.

Idle Island Tycoon: Hayatta Kalma

TEKNE İLE AL VE SAT

Eşyalar, bir arkadaşınızın iskelesine gidip eşyayı talep ederek takas edilecektir. Idle Island Tycoon da benzer siparişler almanızı sağlar. Malların çeşitliliği ve farklı gereksinimler, bunları yerine getirebilmek için daha fazla çalışmanızı sağlayacaktır. İlgili ödüller siparişler için ödenecektir.

Idle Island Tycoon’da oyuncular, en fazla ürünü yaratma hedefine ulaşmak için adanın sakinlerinin uyumunu güçlendirmeyi sağlar. Bazen, sizi ve adayı ziyaret etmek için ekstra çalışma motivasyonu sağlamak için vahşi hayvanlar olacaktır. Bir lider olarak adanın sakinlerine iyi bakmak için doğru kararlar verin. Farklı beceri setleri, madenciliği ve işçiliği hızlandırır.

Idle Island Tycoon: Hayatta Kalma

BİRÇOK FARKLI ADALARA SEYAHAT

Aktivite adanızda bitmeyecek ve Idle Island Tycoon, oyuncuların belirli adalara sürpriz ziyaretler düzenlemesine izin veriyor. Büyük ölçekli adalar sizi adanızı geliştirmeye motive edecektir. Bazı tanıtım videoları, posta kutusunda dağıtılan haber bültenleri ve kuponlar aracılığıyla görünecektir. Onları görüntüledikten sonra oyunculara çeşitli ödüller hediye edilir! Bu yaratıcı alanın keyfini çıkarın ve verilen görevleri güzel bir şekilde tamamlayın.

Idle Island Tycoon: Hayatta Kalma

ANA ÖZELLİKLER

  • Ürün ve mal yaratma faaliyetleri için farklı mimari eserler inşa edin.
  • Laboratuvarda tarifleri araştırarak ürünler üretin.
  • Adayı geliştirin, alanı genişletin ve yaklaşmakta olan tren için siparişleri artırmak için ölçeklendirin.
  • Yaşamları için iyi hizmet sağlayarak adadaki sakinlerin sayısını artırın.
  • Nasıl inşa edileceğini ve büyütüleceğini öğrenmek için çeşitli adalara sınırsız keşifler yapın.


İndir (65M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Island Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir