Idle Island
Idle Island

Idle Island City Idle Tycoon v1.13.06 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Idle Island – City Idle Tycoon heyecan verici ve çekici bir oyundur; oyuncular kendi adalarında bir şehir inşa etmek zorunda kalacaklar.

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 933 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Island
Yapımcı RSGapps - Idle Tycoon Games
Tür Strateji Oyunları
Boyut 61MB
Versiyon 1.13.06
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Idle Island is the most famous version in the Idle Island series of publisher RSGapps - Idle Tycoon Games
Mod Version 1.13.06
Total installs 1,000,000+

Idle Island’a gelen oyuncular inşaat sektörünün kralı olacak. Oyuncuların zamanı yönetmeleri, modern yüksek binalar inşa etmeleri ve daha fazla işletme geliştirmek için kendilerine bir imparatorluk yaratmaları gerekiyor. Modern binalar, adanızda ortaya çıkar ve on bin kişilik bir şehir oluşturur. Evler, dükkanlar inşa edebilir, her türlü eşyayı satın alabilir, vatandaşları burada yaşamaya davet edebilirsiniz ve bunların hepsine siz karar vereceksiniz.

Idle Island – City Idle Tycoon

İNŞAAT SEKTÖRÜNDE BÜYÜK BİR ŞİRKET OLUN

Idle Island’a katılırken oyuncular yeni ve heyecan verici duygular yaşayacaklar. Modern yapılarla atıl bir inşaat kralı olacaksınız. Oyuncular evleri manuel olarak planlayacak ve çizecek, şehir inşaatını ölçeklendirecek ve şehir inşaat şirketinizi yönetecek. Kendi elleriniz tüm işleri yaratır ve işinizi ilerletmek için onlardan para kazanırsınız.

İŞİNİZİ ÖLÇEKLEŞTİRİN VE MİLYAR DOLARLIK BİR İŞ YAPIN

Tamamladığınız proje ve işlerle büyük bir kar elde edeceksiniz ve bu para sayesinde daha fazla iş kurup geliştireceksiniz. Idle Island, işinizi ölçeklendirmenize ve daha modern hale getirmenize olanak tanır. Bir inşaat kralı olarak, işinizi yeni zirvelere taşımak için kendinize makul iş ve inşaat taktikleri belirlemelisiniz.

Idle Island – City Idle Tycoon Idle Island – City Idle Tycoon

GÜZEL, MODERN AMA AYRICA ÇOK ÇEVRE DOSTU BİR ŞEHİR İNŞA ET

Oyuncular hayal ettikleri bir şehrin modelini çizecek ve onu inşa etmeye devam edecekler. Evler, dükkanlar, bankalar, fabrikalar, süpermarketler… sırayla güzel bir şehir yaratmak için ortaya çıktı. Oyuncular vatandaşları burada yaşamaya ve yaşam ihtiyaçlarına hizmet edecek şeyler inşa etmeye davet edecek. Vatandaşlarınız için evler inşa etmenin yanı sıra, gelirinizi artırmak için fabrikalar ve süpermarketler de inşa edebilirsiniz. Sadece bu değil, kendi adanızda farklı kasabalar inşa edebilirsiniz.

BİRÇOK ÇEKİCİ GÖREV VE ÖDÜL SENİ BEKLİYOR

Oyun, inşaat yeteneklerinize meydan okumanız için çok sayıda zorlu görev sunuyor. Idle Island, kendi adanızda güzel bir şehir kurmanızı ve işinizi daha da büyütmenizi gerektiriyor. Görevleri tamamladıktan sonra, son derece prestijli unvanlarla birlikte büyük miktarda para alacak ve yetenekli bir iş adamı ve inşaatçı olacaksınız.

BİRDEN FAZLA ŞEHRİ AYNI ANDA YÖNETİN

Oyuncuların rüya şehirleri inşa etmenin yanı sıra aynı anda birçok şehri yönetmesi gerekiyor. Oyuncuların önemli karlar elde edebilmek ve daha zengin olabilmek için inşaat imparatorluğunu geliştirmeleri, şehrinizi yönetmeleri ve şirketinizi en makul şekilde yönetmeleri gerekir. Şehirdeki vatandaşların günlük yaşamını ve ihtiyaçlarını ve taleplerini sağlamalısınız. Idle Island, kendinizi sıradan bir iş insanından en iyi iş kralı olmak için geliştirmenizi kolaylaştırır.

Idle Island – City Idle Tycoon Idle Island – City Idle Tycoon

BASİT, Sezgisel OYUN VE BOŞ MEKANİK

İnsanlar, tüm izleyiciler için uygun olan basit bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Arayüzün görülmesi kolay ama çok dikkat çekici, oyuncular için daha fazla cazibe ve cazibe yaratıyor. Idle Island ayrıca oyunculara en iyi deneyimi sunmak için daha birçok prestijli özellik ve AR modu sunuyor. Oyuncular daha fazla para kazanabilir, işlemlerini genişletebilir veya daha fazla yeni özelliğin kilidini açabilir.

ANA ÖZELLİKLER

  • İnşaat sektöründe büyük bir iş adamı olun ve kendi adanızda güzel şehirler planlayın, çizin ve inşa edin.
  • İşi büyütüp dünyaya taşımak, dünyanın 1 numaralı inşaat şirketi olmak ve büyük kazançlar elde etmek.
  • Güzel, yakın, çevre dostu ama aynı zamanda çok modern bir şehir inşa etmek, modern bir yaşam yaratmak, her şeyi yok etmek ve insanların ihtiyaçlarını karşılamak.
  • Önünüze konulan ve tamamlamanızı, bu zorlukların üstesinden gelmenizi ve değerli ödüller almanızı gerektiren bir dizi görev.
  • Güzel ve heyecan verici bir eğlence alanı oluşturmak için AR modu ve boşta kalma mekaniği ile birlikte daha fazla oyuncu çeken rafine, görülmesi kolay bir arayüze sahip basit oyun.


İndir (61MB)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Island ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanRSGapps - Idle Tycoon Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir