Idle High School Tycoon
Idle High School Tycoon

Idle High School Tycoon v1.3.0 MOD APK (Sınırsız Para/Nakit) indir 2022


İndir (81MB)

Idle High School Tycoon, eski okul yolculuğunuzu ancak bir yönetici olarak anlatıyor. Gerçekleşen tüm düzenli faaliyetler kendi kontrolünüz altındadır.

Android Android Simülasyon
5 ( 702 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle High School Tycoon
Yapımcı Kolibri Games
Tür Simülasyon
Boyut 81MB
Versiyon 1.3.0
MOD Bilgisi Sınırsız Para/Nakit
Orjinal Google Play
Idle High School Tycoon is the most famous version in the Idle High School Tycoon series of publisher Kolibri Games
Mod Version 1.3.0
Total installs 500,000+
  • 1. Sınırsız Para
  • 2. Sınırsız Süper Nakit
  • * Harcadığınız zaman artırın

Idle High School Tycoon, oyuncuların büyük bir okulun tüm işlerini yönetmeye başlamalarını sağlar. Okulun tesislerini değiştirecek, birçok yeni bina inşa edecek ve öğrencilerin okula otobüsle gitmelerine yardımcı olacaksınız. Oyundaki göreviniz, daha fazla öğrencinin katılımını sağlamak için bir itibar oluşturmak ve yaratmaktır. Aldığınız bonusların sayısı, her sınıf için ekipmanı yükseltmek için kullanılacaktır. Profesyonel bir yönetici olmaya hazır olun!

Boşta Lise Tycoon

DENEYİM KALİTESİNDE DEĞİŞİM

Idle High School Tycoon’da yer alan aktiviteleriniz kayıt altına alınmaktadır. Ancak bunları belleğe kaydedebilmek için tüm oyuncuların küçük bir yedekleme yapması gerekecek. Bu size rahatsızlık veriyor mu? Bu nedenle sistem, eylemlerinizi ayarlara kaydetmek için yeni bir Bulut Kaydetme işlevi ekledi. Oyun alanındaki aktivite üzerinde size daha fazla kontrol sağlar. Performans ve içerik kalitesindeki birçok iyileştirme de vurgulanmıştır.

Boşta Lise Tycoon

PROFESYONEL MÜDÜR OLUN

Idle High School Tycoon’da örnek bir müdür olarak görünmek birçok önemli karar verecektir. Profesyonel yönetici unvanını almak için küçükten başlamanız gerekecek. Yavaş yavaş çürüyen ve ancak bir çalışma masasının sığabileceği bir odaya dönüşen bir evin bulunduğu alanda, onları başka birçok nesneyle donatın. Kendi başınıza koştuğunuzda bu en modern eğitim olacak!

Öğrenciler ve oyuncularla ilgili etkinlikler, servis otobüsü güzergahları ve eğlence için heyecan verici etkinlikler oluşturarak onlara öncelik verecek. Okulun donanımını yükseltmek için parayı kullandığınızda, farklı bölgelerden öğrencileri katılmaya çekme stratejisi başlayacak. Okul bahçesi de dahil olmak üzere her şey yenilendi ve öğrencilerin ders çalışmak için ekstra sıraları ve eğlenmek için farklı oyun alanları olacak.

Boşta Lise Tycoon

GÖREVİNİZDEN BİRÇOK ÖZEL TEKLİF ALIN

Posta kutusunda belirtilen günlük görevleri tamamladıktan sonra, Idle High School Tycoon oyuncuları jeton veya eşya gibi birçok ödül alabilir. Okulların kalitesini artırmak için bunları çeşitli amaçlarla kullanacaklardır. Yetenek yöneticisi olarak, çeşitli gizemli ödüller için her ay bazı özel etkinliklere kaydolun. Kalite düzeyi, yönettiğiniz okulu değerlendirecektir. Öğrencilerin görünüşünden de binlerce teşvik toplayabilirsiniz.

Daha büyük okullarla ufkunuzu genişletmek için birden fazla gezi sizi farklı alanlara götürecektir. Kısa sürede hedefiniz budur. Uzun vadeli avantajlar için, yeni sezona merhaba demek için yükseltmeye ve daha fazla sınıf açmaya devam edin. Okulunuzun prestijli sıralamalarda olması harika!

Boşta Lise Tycoon

İNŞAAT VE YÖNETİM OYUNLARININ EĞLENCESİNİ DENEYİN

Idle High School Tycoon, okul inşa çalışmanıza başlamanız ve onu en verimli şekilde yönetmeniz için mağazadan çeşitli araçlarla size yardımcı olacaktır. Başa çıkmanızı gerektiren farklı durumlar ortaya çıkar; birçok masraf başınızı ağrıtıyor. Bu, oyuncuların bir menajerin işini hissetmesi için heyecan verici bir strateji oyunu olacak. Ses sistemi desteği ve canlı görüntüler ile dersler en gerçekçi şekilde anlatılacaktır.

Boşta Lise Tycoon

ANA ÖZELLİKLER

  • Adınız altında bir okul inşa etmeyi ve geliştirmeyi, öğrencileri bulmak için çekici stratejiler uygulamayı içeren heyecan verici oyunun tadını çıkarın.
  • Sınıfların kalitesini artırın, birçok öğrencinin okula gelmesi için sağlıklı ve mutlu bir yaşam ortamı yaratın.
  • Her ay olağanüstü sezonlar ve etkinlikler kazanırken, lider panosundaki veya itibardaki konumdaki insanlar için güven yaratın.
  • Okulu yeniden inşa edin ve kampüsü büyük masraflarla dönüştürün, hayallerinizdeki okulu yaratın ve istediğiniz gibi yönetin.
  • Posta kutusunda belirtilen görevleri tamamlayarak derslerin ve materyallerin kalitesini artırarak birçok ödül kazanın.


İndir (81MB)

Artık indirmeye hazırsınız Idle High School Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanKolibri Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.