Idle Hamster Energy
Idle Hamster Energy

Idle Hamster Energy v1.2.1 MOD APK (Sınırsız Para/Reklamsız) indir 2022

Idle Hamster Energy, oyuncuları hamsterların onlar için para kazanma araçları haline geleceği büyüleyici bir dünyaya getiriyor. Koşmaya başlarlar, cihazlarda sevimli görünürler ve oyuncunun fabrikasında oyuncu tarafından yönetilen her öğe için enerji

Android Android Aksiyon
4 ( 398 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Hamster Energy
Yapımcı Spark Games Studio
Tür Aksiyon
Boyut 67MB
Versiyon 1.2.1
MOD Sınırsız Para/Reklamsız
Orjinal Google Play
Idle Hamster Energy is the most famous version in the Idle Hamster Energy series of publisher Spark Games Studio
Mod Version 1.2.1
Total installs 1,000,000+
  • Para ve elmaslar harcanmaz;
  • Satın alınan reklamları devre dışı bırakın.

Idle Hamster Energy, küçük ve sevimli hamsterları sevenler için çok uygun bir oyun olacaktır. Onlara gerçek hayatta olduğu gibi bakacağınız veya onları büyüteceğiniz değil, fabrikadaki tüm nesneler için enerji yaratmanıza yardımcı olacak araçlar haline gelecekler. Bütün bir sevimli hamster ordusu senin için çalışacak, bu yüzden onları sana yardımcı olmaları için eğitmeye çalış.

Boşta Hamster Enerjisi

HAMSTER N FARELERDEN BİR EKİP YÖNETİN

Oyuna ilk girdiğinizde, kendisine ayrılmış bir tekerlek üzerinde koşan bir hamster resmi göreceksiniz ve arkasında, pili bitmiş bir telefona bağlı bir kablo var. Hamster her çalıştığında, telefonu tamamen şarj etmek için enerji üretecek ve ekranın altında hız, para ve miktar için üç seçenek olacaktır. Sadece güç üretmiyorlar, aynı zamanda para da üretiyorlar ve sahip olduğunuz parayı onları hızlandırmak veya daha fazla hamster satın almak için kullanacaksınız. Ne kadar çok hamster olursa, telefonunuz o kadar hızlı şarj olur.

Telefonu şarj etmeyi bitirdikten sonra, gece lambası veya Noel ağacı gibi diğer bazı öğeleri şarj etmeye devam edeceksiniz. Daha sonra eşyaların tam olarak şarj olması için çok fazla enerjiye ihtiyacı olacak, bu yüzden kazandığınız parayı akıllıca kullanmanız gerekiyor. Mümkün olduğu kadar çok hamster yaratmaya çalışın ve onları istediğiniz her şeyi yapmaları için eğitin.

Boşta Hamster Enerjisi Boşta Hamster Enerjisi

HAMSTERLER İÇİN YÜKSELTME

Genellikle insanlar sadece dairesel toplarda veya jeneratör tekerleklerinde koşan hamsterleri görürler, ancak Boşta Hamster Enerjisi daha da ilginçtir. Verimliliği artırmak için, hamsterleri bir konveyör bant veya belki bir koşu bandı ile çalıştırmak için ekipman yükseltmek için başka seçenekleriniz olacak. Ancak, bu modern cihazlara sahip olmak için, onları açabilmek için yeterli sayıda hamstera sahip olmanız gerekir.

Ayrıca sahip olduğunuz donanımları para kullanarak hepsini upgrade edebilirsiniz ve her upgrade sonrasında miktar daha da artacaktır. Bu yüzden çok paradan tasarruf edin, böylece hiçbir şey düşünmek zorunda kalmadan rahatça kullanabilirsiniz. Ekipmanlara ek olarak, deriler bölümüne giderek ve onlar için sevimli aksesuarları özgürce seçerek hamsterlarınızı süsleyebilirsiniz.

Sevimli hamsterlardan oluşan bir ordunun yöneticisi olmak ve onları istediğiniz her şeyi yapmaları için eğitmek Idle Hamster Energy’ye gelirken harika bir duygu olacak. Sadece eğlenmekle kalmıyor, aynı zamanda sevimli hamsterların insanları hareket ettirdiğini de izliyorsunuz.

Boşta Hamster Enerjisi Boşta Hamster Enerjisi

ANA ÖZELLİKLER

– Hamster sayesinde her şeyi otomatikleştirin.
– Birçok farklı sevimli hamster türünü keşfedin.
– Parlak ve göz alıcı renklere sahip 3D grafikler, hafif bir eğlence duygusu yaratır.
– Büyük miktarda para tutarken bir güç yöneticisi olun.
– Ekrana sadece birkaç dokunuşla oyunu kolayca fethedebilirsiniz.


İndir (67MB)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Hamster Energy ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir