Idle Game Dev Empire
Idle Game Dev Empire

Idle Game Dev Empire v1.4.8 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Idle Game Dev Empire, oyuncuların oyun geliştirme konusunda uzmanlaşmış gelişen bir imparatorluğa dönüşmesi için tonlarca potansiyele sahip bir iş adamı oyunudur. Bu nedenle, imparatorluğun her zaman canlı olduğunu bilerek ve çok sayıda yüksek kalite

Android Android Simülasyon
4 ( 70 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Game Dev Empire
Yapımcı Player Eyes
Tür Simülasyon
Boyut 52M
Versiyon 1.4.8
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Idle Game Dev Empire is the most famous version in the Idle Game Dev Empire series of publisher Player Eyes
Mod Version 1.4.8
Total installs 10,000+
  • 1. Sınırsız Para
  • 2. Sınırsız Elmas
  • * Harcadıkça artar


İndir (52M)

Idle Game Dev Empire, oyuncuların oyun geliştirme konusunda uzmanlaşmış gelişen bir imparatorluğa dönüşmesi için tonlarca potansiyele sahip bir iş adamı oyunudur. Bu nedenle, imparatorluğun her zaman canlı olduğunu bilerek ve çok sayıda yüksek kaliteli içerik oluştururken, getirdiği duygu ve heyecan sonsuz ama herkes için dinlenmek için değerlidir.

Boşta Oyun Dev İmparatorluğu

MUHTEŞEM BÜYÜYEN BİR İMPARATORLUĞUN YOLU

Idle Game Dev Empire oyuncuları için en önemli şey, imparatorluklarının sürekli gelişmesi için görkemli yollar inşa etmektir. Ayrıca imparatorluğu güçlü tutmak için sürekli olarak planlamak, birçok süreci otomatikleştirmek ve en iyisine öncelik vermek zorundalar. Oyuncular ayrıca büyük projelere katılabilir ve birçok müşteriyi ve pazarı memnun etmek için birçok farklı oyuna odaklanabilir.

OFİSLERİ PARLAK FAKTÖRLERLE DEKORLEYİN

Ofis dekorasyonu, birçok farklı tarz ile çalışanların çalışma ruh halini önemli ölçüde harekete geçirmede birçok büyük fayda sağlayacaktır. Bu nedenle oyun, oyuncuların birçok temel öğeye öncelik verirken daha yaratıcı ve esnek olması için karmaşık bir tasarım ve dekorasyon sistemine sahiptir. Platformlar için daha fazla yatırımın uygun olduğundan emin olmak için ofisler kurmak veya büyütmek için özgürdürler.

Boşta Oyun Dev İmparatorluğu Boşta Oyun Dev İmparatorluğu

HER ŞEYİ MÜKEMMELLİK ZİRVESİ İÇİN YÜKSELTİN

Ofis dekorasyonunun yanı sıra, oyuncular imparatorluğun performansını yeni zirvelere çıkarmak için imparatorluktaki her şeyi sürekli olarak yükseltmek zorunda kalacaklar. Ayrıca ofisteki her bir departmanın performansını teşvik etmeye yardımcı olur ve hatta genel performansı güçlendirmek için yeni becerilerin kilidini açar. Yükseltme sistemi sonsuzdur, bu nedenle oyuncular imparatorluk için istenen sonuçları elde etmek için birçok şeyi dengeleyebilir.

VERİMLİYİ EN ÜST DÜZEYE ÇIKARMAK İÇİN YENİ YÖNETİCİLER İŞLEYİN

Idle Game Dev Empire, imparatorluğun bazı bölümlerinde çeşitli süreçleri otomatikleştirmek için işe alınacak karmaşık bir yönetici sistemine sahip olacak. Yöneticilerin ayrıca üretkenliği veya genel geliri artırmada birçok olumlu etkisi vardır ve kartları dolduğunda yükseltilebilirler. Menajer yükseltmeleri, oyuncular onların yerini alacak yeni yetenekler bulana kadar sonsuzdur.

Boşta Oyun Dev İmparatorluğu Boşta Oyun Dev İmparatorluğu

ANA ÖZELLİKLER

  • Sonsuz ilerleme ile rahatlatıcı oyun, oyuncuların tüm müşterilerin ihtiyaçlarını ve susuzluklarını karşılamak için güçlü bir oyun imparatorluğu kurmasını sağlar.
  • İmparatorluğun veya diğer faktörlerin yeni ilerlemesinin kilidini açmak için gelecekteki yükseltmelerin veya özelleştirmelerin yolunu açın ve temellerini atın.
  • Atmosferi değiştirmek veya çalışanların moralini yükseltmek için yeni efektler uygulamak için ofisi güzel temalar veya konseptlerle dekore edin.
  • Kaliteli oyunlar yaratmada yepyeni kampanyalar ve geliştirmeler için her şeyi maksimum potansiyeline ve prestijine yükseltin.
  • Verimliliği en üst düzeye çıkarmak için yeni yöneticiler işe alın veya imparatorluğun üretim ve gelir seviyelerini artırmak için pasif meraklıları etkinleştirin.


İndir (52M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Game Dev Empire ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir