Idle Forest Lumber Inc
Idle Forest Lumber Inc

idle Lumber inc v1.4.3 APK (Sınırsız Para) indir 2022


Idle Forest Lumber Inc, oyuncuların bir kereste deposu geliştirmeye odaklanacağı boşta bir oyundur. Ölçeğini görecek ve içinde gerçekleşen etkinlikleri özgürce gözlemleyeceksiniz. Aynı zamanda, boşta oynanışla, karakterin hareketlerini kontrol etmeye

Android Android Simülasyon
5 ( 414 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Forest Lumber Inc
Yapımcı ADQUANTUM LTD
Tür Simülasyon
Boyut 130MB
Versiyon 1.4.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Idle Forest Lumber Inc is the most famous version in the Idle Forest Lumber Inc series of publisher ADQUANTUM LTD
Mod Version 1.4.3

İndir (130MB)

Idle Forest Lumber Inc, oyuncuların bir kereste deposu geliştirmeye odaklanacağı boşta bir oyundur. Ölçeğini görecek ve içinde gerçekleşen etkinlikleri özgürce gözlemleyeceksiniz. Aynı zamanda, boşta oynanışla, karakterin hareketlerini kontrol etmeye odaklanmanız gerekmeyecek, ancak çok para kazanmak için fabrikayı yükseltme ve geliştirme stratejilerine sahip olacaksınız. Oradan birçok yeni öğe satın alabileceksiniz.

idle forest lumber inc apk 1

BİR KERESTE FABRİKASININ DEVRİ

Idle Forest Lumber Inc’de oyuncular, günlük kaydı yapacakları, hazırlık aşamalarından geçen malzemeleri yerleştirecekleri ve nihai ürünü oluşturacakları bir fabrikayı devralacaklar. Tüm unsurlar, oyuncuların kendi yollarında çok para kazanmalarına yardımcı olur. Aynı zamanda, deneyimlemeniz ve paranızı doğru şekilde yükseltmek için kullanmanız gereken birçok aşama olacak. Oyunun başında, bu oyundaki mekaniklerle tanışacaksınız.

Piksel grafiklere ve tamamen sürükleyici bir bakış açısına sahip bir dünyaya gireceksiniz. Bu unsurlar, oyunda neler olup bittiğini gözlemlemenizi mümkün kılar. Özellikle farklı departmanlardan çalışanların çalıştığını göreceksiniz ve bunun için çok fazla çaba harcamayacaksınız. Yani oyuncular boşta oyun deneyimi yaşayacak ve stratejilerini oyun içinde aldıkları fabrikayı geliştirmek için kullanacaklar. Yeni aktiviteler açmak için çok para kazanacaklar.

idle forest lumber inc apk 2 idle forest lumber inc apk 3

FABRİKANIZI HIZLI BÜYÜTÜN

Idle Forest Lumber Inc’de yaptığınız ilk iş, odunu işletmek ve size belirli bir miktar para kazandırmak için çalışanları işe almaktır. Peşin verilen miktar ile işe alacağınız çalışan sayısını dikkate almış olursunuz. Çünkü birçok karakter atölyede nakliye ve ahşap işleme gibi diğer işlevleri üstlenecektir. Oyun, günlüğe kaydetmeye ek olarak, ormanınızı sabit tutmakla ilgilenen Tree Planter adlı bir karakter de veriyor.

Bir ağacı kestikten sonra ilgili alana taşınacak ve orada bekleyen bir tır olacaktır. Görevi, ağacın kabuğunu çıkarmak için ahşap işleme alanının önüne gitmek için tahta çubukları almaktır. Oradan, gereksiz şeyleri kaldırmak için iki işçiye kabuklu ağaçları teslim edecek özel bir araç olacak. Bu aşamanın sonunda kabuğu soyulmuş kütükleri eve gitmeye hazır şekilde taşıyan bir forklift göreceksiniz. Ama kilitli olması üzücü.

idle forest lumber inc apk 4 idle forest lumber inc apk 5 idle forest lumber inc apk 6

YÜKSELTİN VE YENİ ALANLARIN KİLİDİNİ AÇIN

Idle Forest Lumber Inc’de dikkat etmeniz gereken bir nokta, sıradan bir kütüğün ürüne dönüştürülerek piyasaya sürülme aşamasının kilitli olmasıdır. Kilidi açmanın tek yolu para kullanmaktır. Oradan, yükseltmenize başlayacaksınız ve ilk aşamalardaki yavaş artışlar göz önüne alındığında, en çok para kazandıran bazı faaliyetlere öncelik vermeniz gerekecek. Oradan zamanla, üretim aşamasının kilidini açmak için para kazanabileceksiniz.

Hangi aktiviteleri yükseltmeniz gerektiğini bilmek istiyorsanız, o aktivitelerin bilgi ve yükseltme bölümüne gitmeniz gerekecektir. Size her aktivitenin bir süre içinde ne kadar para kazandıracağını gösterecekler. Bir kez genel bir bakışa sahip olduğunuzda, gerekli olduğunu düşündüğünüz şeyi yükselteceksiniz. Örneğin, ağaç kabuğu soyma, zaman alan ancak zenginlik üreten bir süreç olarak kabul edilir. Aynı zamanda belirli bir büyümeye ulaştığınızda fabrikanın büyüklüğünü de büyütüyorsunuz.


İndir (130MB)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Forest Lumber Inc ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanADQUANTUM LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir