Idle Five Basketball
Idle Five Basketball

Idle Five Basketball v1.23.2 APK indir (Menü/Para, Beceri CD’si, Saldırı hızı) 2022


Idle Five Basketball Mod APK, ünlü oyuncuları işe alarak ve bir basketbol kralı haline gelerek sağlıklı bir şekilde hızlı bir şekilde zengin olma şansınızdır.

Android Android Spor
5 ( 935 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Five Basketball
Yapımcı Gaminho
Tür Spor
Boyut 68M
Versiyon 1.23.2
MOD Menü/Para, Beceri CD'si, Saldırı hızı
Orjinal Google Play
Idle Five Basketball is the most famous version in the Idle Five Basketball series of publisher Gaminho
Mod Version 1.23.2
Total installs 500,000+
  • 1. Öğretici ödül yüksek Taşlar Yeni bir Hesaba İhtiyaç Var 2. Artan para kazancı 3. 10 Enerji satın alın mücevher verir (enerji sayacınızda + üzerine dokunun) 4. Menü 5. Trainerlvl up yüksek miktarda nakit verir 6. 0 Beceri CD'si // savaştan önce etkinleştir / düşman da 7. Yüksek Saldırı hızı // savaştan önce etkinleştir / düşman da 8. Çalma Yok // savaştan önce etkinleştir / düşman da 9 . Her Normal puan 9 // düşman da 10. Her Beceri puanı 9 // düşman da


İndir (68M)

Hiçbir şeyiniz olmadığında başlayın ve başarısızlıklardan sonra basketbol kralları alanında da yeriniz olur. Idle Five Basketball Tycoon, bir takım kurarken ve onu kendiniz yönetirken size birçok pratik deneyim sunar. Ünlü ve yetenekli basketbolcuları kulübünüze alın. Ünlü takımlarla rekabet etmek için daha fazla fırsata sahip olmaları için sürekli olarak insanlara koçluk yapıyor ve geliştiriyorsunuz. Milyarder ve spor kralı olma hayalinizin tek kapısı budur.

Boşta Beş Basketbol kralı Boşta Beş Basketbol kralı

EN İYİ BASKETBOL TAKIMI YARATIN

Basketbol köyünde şampiyonluğu fethetmek için adım adım ilerleyin. Birincisi aynı zamanda en zor iştir – birçok farklı unsurdan oluşan bir basketbol takımı oluşturmak. Kendinizi yeniden icat edebilmek ve takımınıza spor dünyasında bir yer verebilmek için farklı bir şey yapın. Bu yüzden kendi kulüp gömleğinizi tasarlayın ve adını vermeyi unutmayın.

EN İYİ OYUNCULARI SEÇ

Takımınızı Idle Five Basketball Tycoon’un basketbol köyünün vazgeçilmez bir parçası yapmak ister misiniz? Oyuncular, oyuncuları işe almak için en iyi koşulları sağlamalıdır. Transfer piyasasındaki en ünlü oyuncularla başlayalım. Oyuncular ve her şeyden önce kendiniz için yeni bir çağ açmak üzereyken burada kesinlikle çok heyecan verici şeyler var.

KOLAY PARA KAZAN

Basketbol kulübünüz, elemelerde büyükten küçüğe yarıştıktan sonra yavaş yavaş ünlü ve daha iyi hale geldikçe. Resmi olarak büyük savaşlarda rekabet etme zamanı geldiğinde, onların başarılarından zengin olmanın zamanı geldi. Her zaferden sonra, ekranda karşılık gelen miktar belirecek ve sadece basit bir işlemle bunu elde edebilirsiniz. Hatta çevrimdışı bile para alabilirsiniz ve para otomatik olarak cebinize aktarılacaktır.

Boşta Beş Basketbol kralı Boşta Beş Basketbol kralı

EN BASİT BECERİLERDEN OYUNCULARA koçluk yapmak

Spor sahasında birçok basketbol takımıyla mücadele etmek sandığınız kadar basit değil, aynı zamanda vuruş ve pas becerileri konusunda da sıkı bir eğitimden geçiyor… yani herkesin güçlü yanlarını birleştirmek ile ilgili ve becerileri son derece önemli. Büyük sahnedeyken kolayca birleşebilmeleri için onlara işaretler verin.

ANA ÖZELLİKLER

  • Birçok ünlü ve yetenekli oyuncuyu işe alarak güçlü bir basketbol takımı oluşturun.
  • Her kazandığınızda basketbol kulübünüz tarafından oluşturulan parayı kazanın ve çevrimdışı olarak da para toplayabilirsiniz.
  • Oyuncularınızı, topu atma veya pas verme gibi en basit beceri derslerinden takım arkadaşları arasındaki mükemmel maça kadar eğitin.
  • İş yapmak için oyuncu transferi ve ticaret pazarlarına veya arenalarına katılın.
  • Dünyadaki diğer basketbol takımlarına meydan okuyun ve takımınızın statüsünü talep edin.


İndir (68M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Five Basketball ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGaminho

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir