Idle Fishing Story
Idle Fishing Story

Idle Fishing Story v1.98.138 APK indir (Kostüm Kilidini Aç) 2022


Idle Fishing Story size harika deneyimler yaşatacak ve en önemli balıkçılık yarışmalarına katılmanın keyfini çıkaracak. Hazırlanmaya başlayın ve bu oyunda en iyi kaptan olun.

Android Android Simülasyon
4 ( 616 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Fishing Story
Yapımcı Metamoki
Tür Simülasyon
Boyut 65M
Versiyon 1.98.138
MOD Kostümün Kilidini Aç
Orjinal Google Play
Idle Fishing Story is the most famous version in the Idle Fishing Story series of publisher Metamoki
Mod Version 1.98.138
Total installs 100,000+

İndir (65M)

Büyüleyici oynanış sayesinde kendinizi büyüleyici yarışlarla zorlayacak ve Captain Raymond’ın macerasına ortak olacaksınız. Geliştirdiğiniz kazanma yaklaşımından yararlanın ve dünyanın her yerinde maceralara devam edin.

Boşta Balık Tutma Hikayesi

KAPTAN RAYMOND’UN HİKAYESİNİ KEŞFEDİN

Idle Fishing Story sizi diğer oyunlarda bulamayacağınız yeni bir oyun alanına götürecek. Oyun Kaptan Raymond ve kızı Poppy hakkında ilginç hikayeler etrafında dönüyor; aslen deniz köylüleriydiler ve birçok kişi tarafından bilinen büyük bir markaya sahiptiler. Ancak bir gün aniden her şey kaybolmuş gibi görünüyordu çünkü başka bir rakibin ortaya çıkması sürekli olarak müşteri kazandı ve onları uzun süre kalamaz hale getirdi. Görevin bu savaşa katılmak, Raymond ailesinin isimlerini yeniden kazanmasına yardım etmek ve sahip olduğun balıkçılık becerilerini sergilemek.

Boşta Balık Tutma Hikayesi

SORULARA BAŞLAYIN VE YARIŞMALARA KATILIN

Oyun boyunca Kaptan Raymond’a eşlik edeceksiniz, bu nedenle iyi performans göstermeniz ve diğer rakipleri yenmeniz gerekiyor. Basit ama bağımlılık yapıcı bir oyunla, görevleri gerçekleştirmek için kontrol etmek ve kontrol etmek için ekrana dokunmanız yeterlidir. Ayrıca her seviye size farklı hedefler verecektir, ancak yakalayabileceğiniz balık sayısı sınırlı değildir, ancak oyunun sunduğu gereksinimlerle yeterli olmalıdır. Ayrıca farklı denizlerde macera yapma fırsatına sahip olacaksınız ve sadece balık tutmak için en uygun yeri seçmeniz yeterli.

Boşta Balık Tutma Hikayesi

DİĞER KARŞILAŞMALARLA YARIŞIN VE ÖĞELERİ YÜKSELTİN

Müsabakalar son derece zorludur ve diğer oyuncuları kazanmak ve onları geçmek için iyi hazırlanmanızı gerektirir. En yüksek puanı alabilmek için organizatörler tarafından verilen kotayı tamamlamanız gerekir; ayrıca ayırt etmeniz ve kafanızın karışmaması için farklı balık türlerini ayırt edeceklerdir. Gerekli sayıda balığı hızlıca arayın ve en hızlı hedefe ulaşın. Ayrıca ilerleyen seviyelere, oyun moduna uyumlu olması için teknenin yanı sıra kaptanı da yükseltmeniz gerekiyor. Büyüleyici öğeleri toplamak için denizde yüzen cam şişeleri alın.

Boşta Balık Tutma Hikayesi

ANA ÖZELLİKLER

  • Kaptan Raymond’un ailesinin hikayesi hakkında bilgi edinin ve rakipler tarafından bunaldıklarında zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olun, balık tutma görevlerine başlayın ve hedeflerinizi fethedin.
  • Bağımlılık yaratan bir oyun ile inşa edilmiş, işlemleri gerçekleştirmek ve tekneyi okyanus boyunca balık tutmak için uygun yerlere kontrol etmek için ekrana dokunmanız gerekiyor.
  • Kazanmak için düzenlenen yarışmaya katılın; Her seviyede, atanan balık sayısını tamamlamanız ve organizatörlerin kazanmak için ihtiyaç duyduğu doğru balık türünü seçmeniz gerekir.
  • Yetenekli rakipleri ele geçirin ve diğer oyuncuların teknecilik ve demirleme gibi deneyimlerinden bir şeyler öğrenirken onların üstesinden gelmek için akıllı taktikler kullanın.
  • Her seviyede tekneleri ve diğer eşyaları yükseltin ve eşyaları almak için cam şişeleri toplayın; bu oyun sizin için mükemmel bir deneyim olacak


İndir (65M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Fishing Story ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir