Idle Farmer Tycoon
Idle Farmer Tycoon

Idle Farmer Tycoon v3.1.1 APK indir (Sınırsız Para, Kurdele) 2022


Yetenekli bir çiftlik kralı olmak ve köyünüzü inşa etmek ister misiniz? İsterseniz, lütfen şimdi katılın, daha fazla beklemeyin. Çeşitli şekillerde oynayarak hızlı hasatlar yaratabilir ve pazara sunmak için değerli ürünler geliştirebilirsiniz. İş yap

Android Android Simülasyon
4 ( 511 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Farmer Tycoon
Yapımcı Game Veterans
Tür Simülasyon
Boyut 183M
Versiyon 3.1.1
MOD Sınırsız Para, Kurdela
Orjinal Google Play
Idle Farmer Tycoon is the most famous version in the Idle Farmer Tycoon series of publisher Game Veterans
Mod Version 3.1.1
Total installs 1,000,000+

İndir (183M)

Yetenekli bir çiftlik kralı olmak ve köyünüzü inşa etmek ister misiniz? İsterseniz, lütfen şimdi katılın, daha fazla beklemeyin. Çeşitli şekillerde oynayarak hızlı hasatlar yaratabilir ve pazara sunmak için değerli ürünler geliştirebilirsiniz. İş yapmak ve kendinize daha büyük çiftlikler açmak için oyunun özelliklerinden yararlanın.

Boşta Çiftçi Tycoon

BÜYÜK KÖYÜNÜ OTOMATİK ET

Idle Farmer Tycoon’a gelen oyuncular, zengin ve yetenekli bir çiftlik sahibi olma fırsatına sahip olacaklar. Öncelikle büyük köyünüzü birçok basit önlemle otomatikleştirmeli ve herkese çok zaman kazandırmalısınız. En verimli hasat süreçlerini yaratın. Bu işleri iyi yapmak için ayrı bir çiftlik yöneticisi tutmanız gerekiyor ve onlar burada her şeyi düşünceli bir şekilde geliştirmenize ve yönetmenize yardımcı olacaklar. Siz sadece arkanıza yaslanın ve hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan her gün akan parayı toplayın.

AMARLARDA VE BAHÇELERDE 40’DAN FAZLA FARKLI ÜRÜN ÜRETİN

Idle Farmer Tycoon’a katıldığınızda, üretim ihtiyaçlarınıza hizmet edecek birçok bitki ve hayvanı üretme ve yetiştirme hakkına sahipsiniz. Birçok ürünü hasat etmek ve pazara önemli miktarda ihracat yapmak için yüksek verimli bitki çeşitleri ararsanız yardımcı olacaktır. Ayrıca, insanlara her gün yiyecek getirmek için hayvan yetiştirebilir ve bakımını yapabilirsiniz. Yetkin ve iş konusunda bilgili bir sahip olma şansı için her şeyi hızlı ve ustaca yapın.

Boşta Çiftçi Tycoon Boşta Çiftçi Tycoon

GÜZEL PEYZAJLARLA BÜYÜK GRAFİKLERİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Bu oyun tasarımcısı size kırsal kesimde huzurlu ve rüya gibi doğal yaşam ile canlı bir grafik getirdi. Yeşil bitkiler ve meyve salkımlarının bulunduğu bahçeler, sezonda ateşli kırmızı renklerle geliyor, oyunculara keyifli ve rahat bir alan sunuyor. Baskı ve üzüntüyü en hızlı şekilde unutabilirsiniz; bunun yerine, hasattan sonra olağanüstü sonuçlar elde ettiğinizde beklenmedik bir çok sevinç alacaksınız.

KÖY YÖNETİCİLERİNİZİ EĞİTİN VE EĞİTİN

Köy yöneticilerinizi, köyü ve herkesin üretkenliğini en titiz şekilde yönetme konusunda akıllı ve yetenekli olmaları için eğitin. Birçok kişi tarafından bilinen ünlü bir çiftçi kralı olmak için çiftçilik becerilerini ve bilimsel çiftçiliği geçelim. Ayrıca, daha kullanışlı yeni ürünler oluşturmak ve daha fazla ürün hasat etmek için bazı çeşitleri melezleyebilirsiniz. Tembel olmayın ve işinizi ihmal etmeyin; bunun yerine çok çalışmalı ve en profesyonel şekilde uzmanlığınıza odaklanmalısınız. Ancak o zaman dünyanın en zengin çiftlik kralı olma fırsatına sahip olacaksınız.

Boşta Çiftçi Tycoon Boşta Çiftçi Tycoon

HER HAFTA HEYECAN VERİCİ TURNUVALARDA YARIŞIN

Idle Farmer Tycoon’a geldiğinizde düzenli olarak turnuvalarda sağlıklı rekabet seviyelerine katılma hakkına sahip olacaksınız. Burada birçok güçlü rakiple karşılaşacaksınız, bu yüzden kendinizi sakin bir zihne hazırlamanız gerekiyor. Ayrıca ortaya çıkan durumlarla hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı baş edebilirsiniz. Sahip olduğunuz dövüş becerilerini en eğlenceli şekilde oyunlara uygulayın. Ayrıca internete bağlanmadan da rahatça oynayabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Modern tarım ve üretim süreçleri oluşturarak köyünüzü otomatikleştirin ve zamandan tasarruf edin.
  • Ekstra gelir elde etmek için kendinize yenilikçi ve çevik bir yönetici tutun ve kısa sürede dünyanın en zengin çiftlik kralı olun.
  • Köy yöneticilerini daha profesyonel ve yetkin olmaları için eğitin ve koçluk yapın. Bu sayede gerilim ve heyecan dolu rekabetçi anların tadını çıkarma fırsatına sahip olacaksınız.
  • Olağanüstü taze bir yeşil alan yaratan birçok şiirsel ve huzurlu köy görüntüsüyle güzel ve canlı bir grafiğe hayran kalın.
  • Düzenli turnuvalar aracılığıyla çok çeşitli oyunculara karşı yarışın ve aynı zamanda birçok muhteşem zafer elde edebilirsiniz.
  • Bitkilerden hayvanlara 40’tan fazla farklı öğe bulun ve üretin. Ayrıca, en iyi sonuçları getirmesi muhtemel birçok yeni çeşit üretebilirsiniz.
  • Bu oyunu internet bağlantısı olmadan rahatça oynayabilir ve aynı zamanda çiftçilik bölgenizdeki gelişme ölçeğini genişletebilirsiniz.
  • Savaşlara hizmet etmek için en yenilikçi ve en ustaca taktikleri yaratın ve aynı zamanda koleksiyonu artırmak için düzenli olarak hasat etmeli ve yeniden dikmelisiniz.


İndir (183M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Farmer Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGame Veterans

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir