Idle Family Sim
Idle Family Sim

Idle Family Sim v1.1.1 APK (Sınırsız Para) indir

Idle Family Sim MOD APK'da birlikte bir ev inşa ettik . Birkaç yaşam dönüm noktasına ulaşacak ve arzu ettiğiniz her şeyi satın almak için para kazanacaksınız.

Android Android Oyun
4 ( 774 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Family Sim
Yapımcı Moondustries
Tür Oyun
Boyut 63.26 M
Versiyon 1.1.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Idle Family Sim is the most famous version in the Idle Family Sim series of publisher Moondustries
Mod Version 1.1.1

Aile oyunları bize sürekli olarak rahat, sakin bir deneyim sunar ve Idle Family Sim MOD APK, bu tür bir kumarhane oyunudur. Bu oyunu oynarken kesinlikle kendi aile üyeleriniz gibi bir mutluluk ve sıcaklık hissi yaşayacaksınız.

idle family sim life manager 3

Idle Family Sim MOD APK hakkında

Idle Family Sim‘in hedeflediği ana tema, küçük bir ailenin rüya hayatını yaşayacağınız aile motifi olabilir. Idle Family Sim‘de çok sayıda heyecan verici ve ilginç görev var. Hala Idle Family Sim‘i kurup kurmayacağınızı merak ediyorsanız, bu oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki kısa makaleyi incelemeye başlayın.

idle family sim life manager 4

3D aile simülasyonu

Idle Family Sim‘in sağladığı tam olarak budur. Son derece sıradan aktiviteler oyunun içinde görünecek. Oyuncunun tek görevi mesleğini yönetmek ve kendisine mutlu bir ev inşa etmektir. Boşta Aile Siminde her şey görünebilir, her bireyin yaşaması veya meşgul olması gereken günlük yaşamdaki temel gereksinimler son derece ayrıntılı olarak yeniden üretilecektir.

Hızlı görünüyor, ancak gerçek şu ki, kariyerinizde ilerlemek ile sevdiklerinize bakmak arasında denge kurmak son derece zor. Gerçekte, bu sorunla başa çıkmak için mücadele edecek çok sayıda yeni evli var. Yani Idle Family Sim sadece etkinlik için değil, ayrıca daha sonraki yaşam için daha da fazla deneyim kazanmanıza yardımcı olur.

idle family sim life manager 5

Hırsların evini inşa et

Evler için dengeli bir yaşam hayati önem taşır. Idle Family Sim size boş bir konut sunuyor ve göreviniz evi istediğiniz mobilyalarla dekore etmek. Rezidansı daha eksiksiz ve konforlu hale getirelim. Ancak, biraz dikkat edin, mobilyalar sadece nefes kesici değil, aynı zamanda küçük eviniz için gerekli ve idealdir.

idle family sim life manager 6

İş

Rahatlamak istiyorsanız, sevdikleriniz ve küçük çocuklarınızla başa çıkmak için dengeli bir görev isteyeceksiniz. Idle Family Sim‘de seçebileceğiniz birçok iş var, en iyi getiriyi elde etmek için dikkatlice yatırım yapın.

idle family sim life manager 7

Mutlu aile

Mutlu bir aile çok sayıda unsurdan oluşur. Idle Family Sim, sayısız hedef belirler, işin zirvesine ulaşmak için hepsini bitirmeye çalışır ve aile üyeleri gittikçe daha fazla sever.

Android için Idle Family Sim MOD APK indirin


İndir (63.26 M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Family Sim ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir