Idle Eleven
Idle Eleven

Idle Eleven v1.22.3 APK (VIP/Sınırsız Para) indir

Futbol tutkunuz olduğunda, tartışmasız Idle Eleven'ı seveceksiniz. İnsanlar çok çekici ve çekici futbol ekranlarının keyfini çıkarabilir. Oyun, oynama yeteneğinizi zorlamak için çok sayıda sıralama turnuvası düzenler. Bu yarışmalar sayesinde oyuncula

Android Android Oyun
4 ( 921 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Eleven
Yapımcı Gaminho
Tür Oyun
Boyut 68.03 M
Versiyon 1.22.3
MOD Sınırsız Para, VIP
Orjinal Google Play
Idle Eleven is the most famous version in the Idle Eleven series of publisher Gaminho
Mod Version 1.22.3
  • 1. Parayı Artırın
  • 2. VIP'yi Etkinleştirin

Futbol tutkunuz olduğunda, tartışmasız Idle Eleven‘ı seveceksiniz. İnsanlar çok çekici ve çekici futbol ekranlarının keyfini çıkarabilir. Oyun, oynama yeteneğinizi zorlamak için çok sayıda sıralama turnuvası düzenler. Bu yarışmalar sayesinde oyuncular önemli ölçüde daha fazla gelir elde edebilir. Ekibe ustaca liderlik eden ilginç bir oyunla, oyuncu bir spor kralı olabilir. Genel oyun sistemi, oyun sürecinizi tamamen yakalayacaktır. Bu sayede insanlar kendi takım elbiselerini daha hızlı ve hızlı bir şekilde gözden geçirebilirler.

idle eleven be a millionaire soccer tycoon 2

BUGÜNÜN ÇOK AMAÇLI STADYUMUNU İNŞA ET

Idle Eleven‘a gelen oyuncular, hemen uygun bir oyun alanı elde edebilirler. Son derece yepyeni ve göz alıcı yaratılan arena, insanlar için mükemmel bir oyun alanı oluşturuyor. Oyuncular fikir üretebilir ve kendi stadyumlarını geliştirmeye gidebilirler. Sadece bu değil, insanlar aynı zamanda kendi özel arzularını karşılamak için güncelleyebilirler. 3D arenalar çeşitli tasarımlarda yapılır. Arenayı yeniden dekore etmek için her maçtan sonra aldığınız ekstralar sayesinde. Onları daha çağdaş, çekici kılmak ve gereksinimleri karşılamak için turnuvalar, etkinlikler sağlamak.

idle eleven be a millionaire soccer tycoon 3 idle eleven be a millionaire soccer tycoon 4

KENDİNİZE GÜÇLÜ BİR EKİP OLUŞTURUN

Oyuncular kendileri için en yetenekli oyunculara karar verebilir ve bundan sonra kendi başlarına güçlü bir grup geliştirebilirler. Idle Eleven size çok çeşitli ünlü oyuncular sunar. Kurduğunuz ekibi kullanarak, onları mükemmel hale getirmek için onlara öğretmek ve mentorluk yapmak zorundasınız. Her kullanıcının benzersiz bir avantajı vardır ve personelinizi zenginleştirmede rol oynar. Oyuncular daha basit kazanmak için uygun uygulamalar ve stratejiler oluşturmalıdır. Oyun, yetenekli futbolcuları aramak ve derecenize göre işe almak için en iyi koşulları yaratır. Çok iyi bir ekip ile oyuncular çok daha fazla teşvik kazanma şansına sahip olurlar.

BİRKAÇ ZOR GÖREV BELİRLENMİŞTİR

Bu oyuna katıldığınızda, size çeşitli zor görevler sunulacak. Bu projeler, bir grup bireyi kontrol etme ve kontrol etme becerilerinizi incelemek için yapılır. Çeşitli düzeylerde farklı zorluklar gelir, bu da insanların yolculukları boyunca çeşitli ikilemlerle karşılaşacakları anlamına gelir. Bunu becerilerinizi ve yeteneklerinizi göstermek için bir platform olarak kullanabilirsiniz.

İşleri ve zorlukları tamamladıktan sonra, insanlar heyecan verici zorluklar ve bulmacalarla çok daha yepyeni ve ilginç şeylerin kilidini açabilir. Tüm faaliyetlerinizin sistem tarafından doğru ve kanıtlanabilir bir şekilde kaydedilmesi gerekiyor. Oynarken birimi değiştirdiğinizde, belki de tüm bilgiler kaybolmaz. Bu sayede insanlar takım elbiseleri inceleyebilir ve sayısız deneyim sınıfı çizebilir ve rakiple ilgili rekabete baktığınızda oyun modelini veya hataları kavrayabilir.

idle eleven be a millionaire soccer tycoon 5 idle eleven be a millionaire soccer tycoon 6

SIRALAMADA YÜKSEK POZİSYONLARA YÜKSELİŞ

Görevi mükemmel bir şekilde yaptıktan sonra, oyuncu toplanmış puanlar ve ekstra şeyler yağmuru alacaktır. Sadece bu değil, aynı zamanda pek çok değerli ürün ve değerli marka da alıyor. Oyuncular, Idle Eleven‘da diğer insanlarla son derece rekabet eder. Pozisyonların tepesine tırmanmak için becerilerinize güvenin. Kariyeriniz ve itibarınız düzgün bir şekilde artar. Kazanılan nakit sayesinde oyuncular, daha mükemmel oyuncuları ve uygun oyun stratejilerini özgürce güncelleyebilir ve kilidini açabilir. Profesyonel yönetim ve eğitim ile ilgili olarak, oyuncular kesinlikle en yetenekli rekreasyon ustası olacaklar.

GİZLİ ÖZELLİKLER

  • Kendiniz için gerekli tatmin edici kişileri kolayca seçmenize ve oyunda daha güçlü, gelecek vaat eden bir takım kurmanıza izin verilebilir.
  • Heyecan verici ve ilginç maçlara neden olmak ve rakipleri fethetmek için daha basit olmak için en makul yönteme baktığınızda, her oyuncunun strateji oluşturma ve görev atama becerilerine güveniyoruz.
  • İnsanları, kendi yönetim ve mentorluk yeteneklerini sergilemek için vuruşlarını çok daha fazla artırmak ve artırmak için eğitmek ve koçluk yapmak.
  • Devasa ikramiyeler ve prestijli unvanların yanı sıra kesinlikle çok sayıda çekici ve heyecan verici ödül elde etmek için oyunun sizi zorlamak üzere belirlediği karmaşık işleri tamamlayın.
  • Oyun zor değil ama çok bağımlılık yapıyor, harika sesler ve fotoğraflarla birleştiğinde keyifli bir eğlence alanı yaratıyor, oyuncuların hayattaki stresi ve zayıflığı azaltmasına yardımcı oluyor.
  • Bir spor kralı olun ve insanlara en iyi deneyimi sunmak için arenanın kalitesini genişletmek ve iyileştirmek için para harcayın


İndir (68.03 M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Eleven ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGaminho

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir