Idle Egg Factory
Idle Egg Factory

Idle Egg Factory v1.4.3 MOD APK (Ücretsiz Ödüller) indir 2022

Idle Egg Factory, zorluklar ve olağanüstü oyun duyguları getiren bir oyundur. Kendi yumurta fabrikanız aracılığıyla en büyük yumurta üreticisi ve tüccarı olun.

Android Android Simülasyon
5 ( 610 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Egg Factory
Yapımcı Casual Games For Fun
Tür Simülasyon
Boyut 45M
Versiyon 1.4.3
MOD Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Idle Egg Factory is the most famous version in the Idle Egg Factory series of publisher Casual Games For Fun
Mod Version 1.4.3
Total installs 1,000,000+

Idle Egg Factory, çiftçilik sayesinde zengin bir insan olmanızı sağlayacak bir oyun olacak. Bir tavuk çiftliğine sahip olmak ve yumurta satışından kazanç elde etmek gibi bir hayaliniz varsa, bu hayalinizi gerçekleştirmeniz için iyi bir fırsat olacaktır. Bu oyuna gelirken size bir tavuk çiftliği sağlanacak ve işiniz onu en iyi şekilde geliştirmek.

Boş Yumurta Fabrikası Boş Yumurta Fabrikası

TAVUK ÇİFTÇİ OLUN

Oyun içinde oyunla tanışmak için ilk adım tanıtım olacaktır. Ayrıca bu başlangıç ​​adımlarında yeni başlayan oyuncular işlerinin ne olduğunu ve hangi görevlerin tamamlanması gerektiğini öğrenebilirler. Bilmeniz gereken ilk görev, tavuklarınızı yönetebilmek için iyi bir çiftçi olmanız gerektiği olacaktır.

Her çiftçinin kendi farklı becerileri olacak, siz de öyle olacaksınız. Onlara kaliteli bir yaşam sunabilmek için tavuk yetiştiriciliği işinize aşina olmanız gerekecek. Ve o zamandan beri, sahip olduğunuz ilk tavuklardan gelen ürünler özel yumurtalar olacak ve bu işte daha da gelişmeniz için size umut veriyor.

YUMURTA MÜDÜRÜ OLUN

Tavuklarınızdan aldığınız ilk yumurta grubunu aldıktan sonra, onları satmanız gerekecek. Tabii ki, yumurta satma işini başarıyla tamamladıktan sonra, harcadığınız işe karşılık gelen miktarda para da alacaksınız. Artık yumurta satışından elde edilen parayı ne kullanacağınız konusunda dikkatli olmanın zamanı gelecek.

Bu parayı başka işlerde kullanırsanız, çiftçilik işiniz durabilir. Ancak, iyi bir iş becerisine sahip bir kişiyseniz, kazandığınız para bir sonraki daha büyük projeye yeniden yatırım yapmak için kullanılabilir. Ve aynen böyle, aldığınız parayı nasıl yöneteceğinizi bilirseniz ve daha da geliştirirseniz, belki kısa sürede kendinize dev bir yumurta fabrikasına sahip olursunuz.

Boş Yumurta Fabrikası Boş Yumurta Fabrikası

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyun, diğer çekici özelliklerle birlikte çok ünlü Boşta tarzında inşa edilmiştir.
  • Boşta oyun, oyuncuların çok fazla operasyona ihtiyaç duymamasına, ancak yine de önemli başarılar elde etmesine olanak tanır.
  • Oyuna sadece küçük tavuklarla başlayın ve amaç onların işletme için yumurta üretmelerini sağlamaktır.
  • Büyük bir yumurta fabrikası ile büyük bir tavuk sürüsü olmak için tavuklarınızı büyütün.
  • Tavuk yetiştirme, çiftlik geliştirme ve iş ile ilgili beceriler bu oyunda çok yardımcı olacaktır.


İndir (45M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Egg Factory ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir