Idle Coffee Corp
Idle Coffee Corp

Idle Coffee Corp v2.31 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Idle Coffee Corp – kendi kahve markasıyla zengin olun. Büyüyen bir kahve imparatorluğu yaratın ve inşa edin, kendi kahve tariflerinizi özelleştirin ve markanızı uluslararası alanda genişletin.

Android Android Simülasyon
5 ( 813 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Coffee Corp
Yapımcı StarBerry Games
Tür Simülasyon
Boyut 83MB
Versiyon 2.31
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Idle Coffee Corp is the most famous version in the Idle Coffee Corp series of publisher StarBerry Games
Mod Version 2.31
Total installs 5,000,000+

İndir (83MB)

Size özel kahve tarifleri ile çok zengin olacaksınız. Yeteneğinize sahip ilk küçük dükkan, onu önde gelen bir uluslararası kahve zinciri haline getirecektir. Kahve imparatorluğunuzu kurun, Idle Coffee Corp’ta sürekli olarak büyütmek için benzersiz iş stratejileri geliştirin. Sürekli yeni kahve tarifleri bulmak ve sürekli daha fazla kahve şubesi açmak.

Idle Coffee Corp.

GELİŞMİŞ İŞ AKIŞI

Liderliğiniz ve ticari yeteneğinizle dünyanın en büyük kahve işletmesinin sahibi olacaksınız. Eşsiz bir kahve zinciri simülasyon oyunu olan Idle Coffee Corp’a geldiğinizde bunu başarabilirsiniz. Sıradan kahve dükkanınız değil, kahve dükkanınız otomatik bir iş akışıyla uluslararası üne sahip bir marka yaratacağınız yer olacaktır. Mağazanız için bir iş stratejisi oluşturmaktan başka bir şey yapmanıza gerek yok.

GÜNLÜK GELİR KAZAN

Müşterilerin bu şekilde girip çıkma sıklığı ile hızla kahve imparatorluğunun hükümdarı olacaksınız. Müşterileri çekmek için ürün kalitesini ve temiz işlemeyi iyileştirin. Mağazanız için potansiyel müşteriler olacaklar ve sizi zenginleştirecekler. Yakında, kazandığınız parayla zengin olacaksınız. Tüm süreçler otomatikleştirildiğinde, gelirin artması doğaldır. Her oyundan sonra para toplayabilir, hatta çevrimdışıyken bile para kazanabilirsiniz.

Idle Coffee Corp.

DİĞER MADDELERE GÖRE KAR ARTIRMA

Idle Coffee Corp’ta sadece kahve zinciriniz değil, başka işlere yatırım yaparak zengin olmak da akıllıca bir şey. Kahve dükkanlarınızdan kazandığınız parayı kahve işlemek için otomatik ekipmana yatırım yapmak için kullanın. Veya daha sonra potansiyel mağazanız olabilecek iç bölgelere yatırım yapın. Bu yatırımlardan kar elde etmenin yanı sıra, oyuncular başka işler edinme fırsatına da sahipler.

ÇALIŞANLARI ÇALIŞTIRIN

Şu andan itibaren Idle Coffee Corp’ta bir iş stratejisi ve işinizi çözmek için yöntemler bulmaktan başka bir şey yapmanıza gerek yok. Dünyanın en büyük kahve imparatorluğunun hükümdarı olmak üzeresiniz, yani işçileri ve mağazaları yönetmekten başka bir şey yapmanıza gerek yok. Bunu yapabilmek için oyuncuların personel kiralaması ve bunları farklı pozisyonlara dağıtması gerekir. Tabii ki, en iyi geliri artırmanıza yardımcı olacaklar.

Idle Coffee Corp.

KALİTEYİ ARTIRIN

Kahvelerini markalaştırmak ve uluslararası pazara açılmak istiyorsanız, kaliteli yatırım ürünleri dikmekte akıllı olmalısınız. Özel formülü ve layık kalitesi ile yatırımcılar veya müşteriler kahvenizi görsün. Bu nedenle, kimsenin ticari markanızı ihlal etmemesi, çalmaması veya taklit etmemesi ve itibarınızı etkilememesi için ticari markanızın telif hakkını almalısınız. Veya bir kıdemliden mağazanızın kalitesini periyodik olarak kontrol etmesini ve markanızı öne çıkarmasını isteyebilirsiniz.

ZİNCİR GENİŞLETME

Evet, Idle Coffee Corp’ta yarattığınız özel kahve tarifleri dünyanın her yerindeki insanların kalbine ulaştı. Mağazanızı Asya’dan Avrupa’ya dünyanın birçok bölgesine genişleteceksiniz. Daha fazla mağaza oluşturun ve inşa edin ve kalitenizi sürekli olarak öne çıkarın. Oyun, mağazayı uzun süre yönetebilecek ve sürdürebilecek benzersiz stratejiler ile sürekli olarak geliyor.

Idle Coffee Corp.

ÖZELLİKLERİ

  • Kahve dükkanınız dünya çapında daha da büyüyecek ve gelişmiş işleme ile gelirinizi artıracak; her şey otomatik.
  • Atıl gelir elde edin, her başarılı satıştan sonra veya her seviyeden sonra para kazanın; çevrimdışıyken bile para toplayabilirsiniz.
  • Diğer akıllı yatırımlardan para alarak, parayı burada harcayarak ve büyümeye devam ederek ve daha fazla kahve dükkanı inşa ederek zengin olun.
  • Çalışanları işe alıp farklı pozisyonlara dağıtarak gelirinizi artırın ve kahve dükkanı zincirinizi daha da geliştirmeniz için sizi motive edin.
  • Her zaman kaliteye yatırım yapın, markanızın patentini alın veya ürününüzün kalitesini doğrulamak için bir uzmana periyodik olarak kontrol ettirin.


İndir (83MB)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Coffee Corp ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanStarBerry Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir