Idle Beauty Salon
Idle Beauty Salon

Idle Beauty Salon v2.7.5 APK indir (Sınırsız Mücevher) 2022


Idle Beauty Salon Tycoon Mod APK, sıfırdan kendi iş imparatorluğunuzu kurduğunuz ve bir sonraki Salon Kralı olmak için yarıştığınız boş bir oyundur.

Android Android Simülasyon
4 ( 544 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Beauty Salon
Yapımcı WAZZAPPS GLOBAL LIMITED
Tür Simülasyon
Boyut 62M
Versiyon 2.7.5
MOD Sınırsız Mücevher
Orjinal Google Play
Idle Beauty Salon is the most famous version in the Idle Beauty Salon series of publisher WAZZAPPS GLOBAL LIMITED
Mod Version 2.7.5
Total installs 1,000,000+

İndir (62M)

Güzellik her zaman kadınların ihtiyacıdır, bu nedenle makyaj, saç modeli ve manikür her zaman birçok insanın sevdiği konulardır. Idle Beauty Salon, bir güzellik uzmanının deneyimidir. Bir işletme dükkanının sahibi olacak ve daha güzel olmak için güzelliğine ihtiyaç duyan müşterilere hizmet vereceksiniz.

Idle Beauty Salon: Saç ve tırnak salonu simülatörü

MÜŞTERİNİN SAÇI İLE BAŞLAYALIM

Özellikle kendi işinizi kurmak için, özellikle saç kesimi gibi en basit şeylerle başlayın. Bu oyunda, genel olarak ilk adım, markanızı bir tür önemli şekilde ünlü bir kuaför olmaktan çıkarmaktır. Bir berber ustası olmak, daha fazla müşteri çekmenize, ardından tam anlamıyla ünlü bir güzellik salonu kurmak için daha fazla berber yetiştirmenize yardımcı olacaktır, ya da aslında öyle düşündüler.

Idle Beauty Salon: Saç ve tırnak salonu simülatörü

SANATSAL ÇİVİLER YARATIN

İnsanlar saç yapmanın yanı sıra tırnaklarına ve ayak tırnaklarına da çok ilgi göstereceklerdir. Idle Beauty Salon ile daha fazla manikür hizmeti açarak işinizi büyütebilirsiniz. Tırnak sanatı yaratmak için profesyonel tırnak tasarımcıları olun. İş modelinizi büyütmek, salonunuzun daha fazla para kazanmasına yardımcı olur.

Idle Beauty Salon: Saç ve tırnak salonu simülatörü

İŞİNİZİ UNUTMAYIN

Başkalarını güzelleştirmek güzellik salonunun temel görevidir, ancak onu korumak ve geliştirmek için para kazanmanız gerekir. Ciddi ve güvenilir çalışanları işe alın. Müşterilere en iyi hizmeti sunmak için personelinizi düzenli olarak eğitin ve salonunuzu insanların güvendiği bir yer haline getirin.

Idle Salon: Oyuncuyu ünlü bir salon sahibine dönüştüren kuaför ve tırnak salonu simülasyonu. İşiniz, çalışanlarınızı ve işinizi nasıl yöneteceğinizi bilmek. Ayrıca personel yetiştirebilmek ve misafirlerinize hizmet edebilmek için güzelleştirme konusunda iyi olmalısınız.

Idle Beauty Salon: Saç ve tırnak salonu simülatörü

BAZI ÖZELLİKLER

  • Oyun, oyuncuların müşterilere bakabilmesi için estetik bir göze ve güzellik konusunda bilgili olmalarına ihtiyaç duyuyor.
  • Salonunuzu bir saç kesiminden oluşturmaya başlayın; ünlü bir kuaför olmanız, ardından personelinizi birçok müşteriyi çekebilmek için eğitmeniz gerekiyor.
  • Müşterilerinizi güzelleştirmek ve daha fazla para kazanmak için tırnak hizmetleri ekleyerek işinizi genişletin.
  • İşinizi yönetmeyi unutmayın. Müşterileri memnun edebilmek için bir kasiyer kiralamalı ve personelinizi düzenli olarak yükseltmelisiniz.
  • Oyun, kendi güzellik salonunu yönetebilen başarılı bir iş kadını olma hissini yaşamanızı sağlar.


İndir (62M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Beauty Salon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWAZZAPPS GLOBAL LIMITED

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir