Idle Bank
Idle Bank

Idle Bank v1.2.3 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022

Idle Bank, oyuncuların her şeyi sonsuza kadar otomatikleştirecek yenilikçi bir boşta kalma sistemi aracılığıyla iyi özelleştirilmiş bankalarını çalıştırmalarını sağlar. Ayrıca bankaları şık bir şekilde geliştirmek veya korumak için çeşitli yaratıcı y

Android Android Simülasyon
5 ( 279 puan )
Fiyat: $0
İsim Idle Bank
Yapımcı Double Fun Studio
Tür Simülasyon
Boyut 150M
Versiyon 1.2.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Idle Bank is the most famous version in the Idle Bank series of publisher Double Fun Studio
Mod Version 1.2.3
Total installs 1,000,000+

Idle Bank, bir bankanın tüm temel işletim sistemini oyuna uygular ve oyuncuların sürekli olarak en iyi performans için etkileşim kurmasına veya bir şeyler geliştirmesine olanak tanır. Oyuncular ayrıca oyun boyunca bir bankayı verimli ve hassas bir şekilde işletmek için daha fazla fikir veya temel bilgiye sahip olacaklar. Bunun da ötesinde, gerçek bankacılık deneyimleri yaratmak için banka soygunları ve diğer güvenlik sorunları gibi daha fazla komplikasyon getiriyor.

BİR İLKÖĞRETİM BANKASI KURULUŞUNA BAŞLAYIN

Oyuncuların Idle Bank’a geldiklerinde yapmaları gereken ilk şey, istikrarlı ve uzun vadeli bir kalkınma bankası işletmek için gerekli temelleri oluşturmaktır. Oyuncular platformları kolayca hareket ettirebilir ve üzerlerine daha fazla işlev veya üretim sistemi koyabilirler. Gerekli koşullar sağlandıktan sonra oyuncunun bankası çalışmaya başlayacak ve zaman içinde verimliliği artırarak birçok yeni potansiyelin önünü açacaktır.

Boş Banka Boş Banka

PARA ÜRETİME BAŞLAMAK İÇİN ÇEŞİTLİ MEKANİZMALARI ETKİNLEŞTİRİN

Oyuncunun bankası kademeli olarak tüm süreçleri otomatikleştirecek, ancak başlangıçta, gelir elde etmek için gereken bazı süreçleri çalıştırmak için doğrudan manuel etkileşim gerektirecektir. Bireysel bölgeye bağlı olarak, oyuncu etkileşimleri iş verimliliğini artıracak veya bankada yaygın olarak kullanılan birçok ürünün üretimine başlayacak. Her bölge için belirli bir yükseltme düzeyine bağlı olarak, otomatikleştirmeye ve oyuncuların eller serbest kalmasına yardımcı olmaya başlayacaklar.

BANKAYI BESLEYECEK SONSUZ YÜKSELTME SİSTEMİ

Idle Bank’taki entegre yükseltme sistemi, oyuncuların çeşitli faaliyetler veya diğer finansman kaynakları aracılığıyla yavaş yavaş gelirlerini artırmalarına ve hatta yeni işlevler açmasına yardımcı olacak. Bu nedenle, işletme yönetimi daha karmaşıktır, ancak her şeyin getirdiği potansiyel ve değer mükemmeldir ve oyunculara birçok heyecan verici keşif sağlayacaktır. Harika olan şey, sistemin sonsuz bir şekilde yükseltilebilmesi ve bankanın performansını veya ölçeğini iyileştirmek için birçok yerleşik veya üst üste binmiş etkiyi kademeli olarak ortaya çıkarmasıdır.

HIRSIZLARLA MÜCADELE VE KAZANI KORUYUN

Oyuncunun bankası zenginleştikçe, soyguncularla karşılaşmak kaçınılmazdır, ancak oyun son derece eğlenceli bir hırsızlık önleme sistemine sahiptir. Hırsız baskınları tamamen rastgeledir, ancak oyuncunun banka soyguncularını önlemek veya uzaklaştırmak için belirli eylemleri gerçekleştirmesi gerekir. Bu olaylardan sonra, bir soygunun durdurulması hatası durumunda daha fazla güvence için kasanın koruma kalitesini yükseltmeye karar verebilirler.

Boş Banka Boş Banka

PARA AKIŞLARINI ETKİN BİR ŞEKİLDE SAĞLAYIN

Sistem bazı süreçleri otomatikleştirecek olsa da, oyuncular gelirlerini artırmak için büyük işletmelerle ilgili birçok özel sözleşmeyi tamamlayabilirler. Tüm para kaynaklarının izin verilen süre içinde istikrarlı olmasını sağlarken, enflasyon sorunlarından kaçınırken para dolaşım düzeyini kontrol etmek önemlidir. Bu sofistike ve yenilikçi mekanizma sayesinde, oyuncular birçok girişimciyle özgürce ilişki kurabilir ve banka hisselerinin değerini yeni değer seviyelerine çıkarabilir.

Idle Bank, çeşitli etkinlikler ve derin banka yönetimi süreçleri aracılığıyla insanlara benzersiz ve heyecan verici bir oyun sunuyor. Ayrıca bankacılıkta soygunları önleme, para taşıma ve her şeyi etkileyen birçok büyük işlem gibi daha ilginç ve eğlenceli sistemler getiriyor.

ANA ÖZELLİKLER

  • Çeşitli komik faktörlere sahip yenilikçi bir banka boşta oyun ve oyuncuların eğlenmesi için gerçek banka operasyon prosedürlerini dayatıyor.
  • Bankayı yeni unsurlarla istikrarlı bir şekilde genişletirken oyuncuları eğlenceli etkinliklere ve eğlenceye daldırmak için derinlemesine banka geliştirme sistemi.
  • Çeşitli bankaların performanslarını yönetmek, kullanmak ve hatta oyuncuların yeni olumlu sonuçlar için tüm sistemi kişiselleştirmesine izin vermek için sonsuz bir prosedür.
  • Herhangi bir para kaybını önlemek için soyguncularla savaşın veya banka bütünlüğünü olağanüstü soyguncular tarafından yapılan birçok yüksek teknoloji soygunundan koruyun.
  • Para değerindeki dengeyi korurken para akışlarını yönetin ve ağır ve değerli işlemlerden muazzam gelir elde edin.


İndir (150M)

Artık indirmeye hazırsınız Idle Bank ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir