ID Photo
ID Photo

ID Photo v8.5.4 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Kimlik Fotoğrafı resmi olarak doğdu ve bu, uygun tanımlamayı tamamlamanıza yardımcı olacak etkili bir araçtır. Bu fotoğrafçılık uygulaması, profil resimlerine ihtiyaç duyan işler için fotoğraflarınız olmasını sağlar. Çok uzun sürmüyor, ancak sadece b

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 301 puan )
Fiyat: $0
İsim ID Photo
Yapımcı Peace
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 13M
Versiyon 8.5.4
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
ID Photo is the most famous version in the ID Photo series of publisher Peace
Mod Version 8.5.4
Total installs 1,000,000+

İndir (13M)

Kimlik Fotoğrafı resmi olarak doğdu ve bu, uygun tanımlamayı tamamlamanıza yardımcı olacak etkili bir araçtır. Bu fotoğrafçılık uygulaması, profil resimlerine ihtiyaç duyan işler için fotoğraflarınız olmasını sağlar. Çok uzun sürmüyor, ancak sadece bu fotoğraf sürecini kullanarak, her şey yavaş yavaş her zamankinden daha erişilebilir hale gelecek. İlginç bir şekilde, uygulama, kullanıcıların tüm ilgili görevleri çözme ihtiyaçlarını karşılamak için yeni güncellendi ve geliştirildi.

Kimlik Fotoğrafı (Pasaport, Ehliyet, Özgeçmiş vb.)

KİMLİK RESİM FORMATI

Uygulamaya kullanım amacının ne olduğunu söylersiniz, uygulama kullanıcıya özel yardım sağlar. Kimlik Fotoğrafı farklı amaçlara ayrılmıştır ve amaca bağlı olarak ve kimlik fotoğrafı formatı biraz farklıdır. Kayıtlar, kimlik belgeleri gibi pek çok amaç var… ve oran da tamamen farklı olacak.

GERÇEK FOTOĞRAF

ID Photo’nun kimlik belgeleri, kayıtlar vb. gibi temel şeylere hizmet edecek özgün bir fotoğraf programına sahip olduğu biliniyor. Her şey mükemmel ve odağı oluşturmanın yolu da önemli. Fotoğraflar oluşturulduğundan, bütünü oluşturmak için her zaman görünüşe, arka plana ve ilgili özelliklere odaklanmaları gerekir.

Kimlik Fotoğrafı (Pasaport, Ehliyet, Özgeçmiş vb.)

İLERLEME ÇERÇEVESİ

Bu, önemli kağıtları içeren özel bir uygulama olduğundan, kullanıcıların bunu yapmadan önce doğru oranı seçmeleri gerekir. Birçok farklı ölçek çerçevesi vardır ve her ölçek çerçevesinin kendine has özellikleri olacaktır. Amacına bağlı olarak, değiştirmek için çok fazla zaman harcamamak için mümkün olan en uygun oranı seçin.

ETKİLİ ANTİ-VİRÜS YAZILIMI

Bu uygulama, etkili bir anti-virüs yazılımı kullandığı için daha özeldir. Yazılım, birçok kötü amaçlı kod saldırısı olduğu için görüntülerimizin dışarıya sızdırılmasını engelliyor. Her şeyi engellemek için kötü haberleri yaymak için kendi imajınızı çalma durumunu sınırlayın.

Kimlik Fotoğrafı (Pasaport, Ehliyet, Özgeçmiş vb.)

REKLAM İÇERMEMEKTEDİR

Uygulama, kötü haber kaynaklarının girmesini sınırlamaya yardımcı olmak için reklamları engeller. İlginç olan, reklamları sınırlamanın uygulamayı normal durumda tutması ve daha az gereksiz alan tüketmesidir.

GÖRÜNTÜLERİ KOLAY İHRACAT

İhtiyacınıza göre doğrudan kart yapabilir veya çıktısını alıp kayıt yapabilirsiniz. Çıktı görüntüsü çok kolaydır ve dönüştürülmesi çok fazla zaman almaz ve kalite garanti edilir.


İndir (13M)

Artık indirmeye hazırsınız ID Photo ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPeace

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir