Ice Scream 1
Ice Scream 1

Ice Scream 1: Horror Neighborhood v1.1.7 MOD APK (Kilitsiz/Tanrı Modu) indir

Ice Scream 1, dondurmacı adamı kaçırma sürecinin tamamına tanık olduğunuz, ilk kişi ağzından heyecan verici bir keşif oyunudur. kovalamaca başlar; Oyuncuların arkadaşlarını çabucak serbest bırakmak için tuzaklara dikkat etmesi gerekir.

Android Android Aksiyon
5 ( 183 puan )
Fiyat: $0
İsim Ice Scream 1
Yapımcı Keplerians Horror Games
Tür Aksiyon
Boyut 150MB
Versiyon 1.1.7
MOD Kilitsiz/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Ice Scream 1 is the most famous version in the Ice Scream 1 series of publisher Keplerians Horror Games
Mod Version 1.1.7
Total installs 50,000,000+

Kayıp komşunun Ice Scream 1 versiyonu, oyunculara sokakta dondurma kamyonları avlama ve birçok heyecan verici aktivite dahil olmak üzere daha istisnai bir alan verecek. Ancak, bir tanık olarak, korkunç dondurma büyüsü kaynağının yerini öğrenin. O eksantrik adamı takip edecek kadar cesur musun? Önünüzdeki yola doğru yaklaşın ama hiçbir ipucu ortaya çıkarmayın. Reklam kitaplığından bazı öneriler gönderilecektir.

Ice Scream 1: Korku Mahallesi

DONDURMA SATICININ GÖZETİMİNDEN KAÇIŞ

Ice Scream 1’in macera dolu yolunda sizi bir bisiklet takip edecek. Oyuncular en uygun görünümü elde etmek için hareket yollarını değiştirebilirler. Yol boyunca tanıştığınız insanlar, hareket ederken size birçok yararlı ipucu verecektir. Birçok oyuncunun ipuçlarının yardımına ihtiyacı olacak ve reklamlara katılırken daha fazlasını satın alabileceksiniz. Ek olarak, büyük bir harita yolculuğunuzu birçok engel haline getirir. Şehri dolaşın ve eksantrik dondurmacıyı tutuklamak için yüzlerce kanıta tanık olun. Belki seni gördü; en iyi ihtimalle bu olamaz. Oyuncular bu geziyi planlamalı ve tespit edilmemek için ekstra dikkatli olmalılar!

Ice Scream 1: Korku Mahallesi

KAMYONLARIN GİZLEDİĞİ SIRLARI KEŞFEDİN

Ice Scream 1’de sıradan bir dondurma kamyonu adına, korkunç maskeli dondurma satıcısı kılığına girmiş şeytani bir güç suçlarını işledi. Tüm sürece tanık oldunuz ve kamyonun sakladığı sırrı öğrenmek için kovalayalım. . Arkadaşınızı soymanın yanı sıra, birçok çocuğu hapse atacaklar ve daha korkutucu eylemlerde bulunacaklar. Sıradan bir dondurma arabası değildi. Şehri dondurma planları başlamış gibi görünüyor; harekete geçmen gerek!

YOLCULUĞUNUZU ENGELLEYEN YAPMACALARI TAMAMLAYIN

Arkadaşını donduran şüpheli dondurmacının peşine düşen oyuncu, birçok farklı riskle karşı karşıya kalacaktır. Bunlardan biri de bitmemiş bulmacalar. Engellerle karşılaşacaksınız, kolaydan zora doğru sıralanmışlar, bu süre zarfında birçok önemli karar verilecek. Ayrıca bazı teoriler sizi iki yol arasında düşündürüyor, şüpheli adamı takip etmeye ve çocukları kurtarmaya yönlendirecek mi?

Ice Scream 1: Korku Mahallesi

ÇEŞİTLİ MODLARDAN GEÇİN

Hayalet öğeler, Ice Scream 1’in alanını her zamankinden daha gergin hale getiriyor. Ancak buna karşılık gelen zorluk da oyuncuların benzer zorluklarla karşılaşmasına neden oluyor. Pek çok şey için tetikte olmanız ve yol boyunca bazı ekstra yararlı ipuçları almanız gerekecek. Toplam 3 popüler mod size en iyi deneyimi getirdi. Her şeyden önce, oyunun gerçek hayaletini hissetmek için hayalet moduna katılın. Bu seviye normal mod için düşürülecek ve engellerle karşılaştığınızda daha fazla ipucu var. Gelişmiş mod, gizemli dondurma kamyonunun hızlı kaçışıyla mücadele etmenizi sağlar.

OYUNU HİSSEDİN

Ice Scream 1, size belirli öğelerle oynama ve öğrenme özgürlüğü verir. Oyuncular istenilen konuyu seçerek birçok turdan geçecekler. Oyunun daha özel bir görünümünü elde etmenize yardımcı olmak için birçok yeni içerik eklendi. Seviye arttıkça sorunun zorluğu da artıyor. Gizemli dondurmacıyı kovalamakta zorlanıyor musunuz? Sizi hızlandırmak için çeşitli araçlarımız var. Oyunda mükemmel performans elde etmek için birçok unsuru birleştirin!

Ice Scream 1: Korku Mahallesi

ANA ÖZELLİKLER

– Hikaye, gizemli dondurma satıcısının olağandışı davranışlarıyla başlar, soğuk havayla dolu kamyon devrildi ve en iyi arkadaşını elinden aldı.
– Dondurma satıcısı, adam kaçırma görevini tamamladıktan sonra kaçak kamyonu kontrol edecek. Onları yakından takip edin ve gözleri tarafından algılanmayın.
– Araba, oyunun aksiyon dolu macera serisinde ortaya çıkaracağınız şehrin yüzlerce korkunç sırrını içeriyor.
– Yol boyunca bazı zorluklarla karşılaşacak, üstesinden gelecek ve devam edecek, belirtilen tüm içeriği yanıtlayacak ve daha fazla bilgi toplayacak.
– Her türün zorluğunu analiz etmek için her modu deneyimleyin; Oyun içeriği için özel bir his edinecek, arkadaşınızı keşfetmeye ve kurtarmaya devam edeceksiniz.


İndir (150MB)

Artık indirmeye hazırsınız Ice Scream 1 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir