ICallScreen
ICallScreen

iCallScreen v2.6.3 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

iCallScreen – OS14 Phone X Dialer Çağrı Ekranı OS15, varsayılan çağrı sunumuna yeni bir deneyim getiren bir uygulama olacaktır. Telefon üreticisi genellikle varsayılan çağrı projeksiyonlarını önceden kuracaktır ve siz de aynısını kullanacaksınız. Ama

Android Android Araçlar
4 ( 434 puan )
Fiyat: $0
İsim iCallScreen
Yapımcı ZipoApps
Tür Araçlar
Boyut 8.4M
Versiyon 2.6.3
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
iCallScreen is the most famous version in the iCallScreen series of publisher ZipoApps
Mod Version 2.6.3
Total installs 5,000,000+

iCallScreen – OS14 Phone X Dialer Çağrı Ekranı OS15, varsayılan çağrı sunumuna yeni bir deneyim getiren bir uygulama olacaktır. Telefon üreticisi genellikle varsayılan çağrı projeksiyonlarını önceden kuracaktır ve siz de aynısını kullanacaksınız. Ama aynı zamanda, bu nedenle, birçok kullanıcı çok sıkıcı olduklarından ve değişmek istediklerinden şikayet etmeye başladılar. Karşılaştığınız sorunları basitçe çözebilmek için uygulamaya gelin.

iCallScreen – OS14 Telefon X Çevirici Çağrı Ekranı OS15

AYARLAR VE ÖZEL DUVAR KAĞITLARININ ÖZELLEŞTİRİLMESİ

Bahsedilmesi gereken ve çağrı ekranı arayüzünü doğrudan etkileyecek ilk özelliklerden biri kesinlikle duvar kağıdı olacaktır. Aramanın temel siyah arka planını beğenmediyseniz, iCallScreen’in koleksiyonuna erişmeyi deneyin ve size en uygun duvar kağıdını seçin.

iCallScreen – OS14 Telefon X Çevirici Çağrı Ekranı OS15

BİRÇOK BİLDİRİM HALKA TÜRÜ AYARLAYIN

Gelen aramalarda yayın bildirim zili alabileceğimiz ilk sinyal olacaktır. Özellikle dikkat çekici bir bildirim alabilmek için benzersiz bir bildirim zil sesi bulmak iyi bir şey olacaktır. Bu uygulamada sevdiğiniz bir zil sesi seçmeye çalışın.

SPAM ÇAĞRI SEÇ

Eminim çoğumuz operatörümüzden veya başka birinden gereksiz bildirim çağrıları almakta sorun yaşamışızdır. Onlarla karşılaşmamak için yapmanız gereken basit şey uygulamaya erişmek ve sizi az önce arayan numarayı hemen engellemek.

iCallScreen – OS14 Telefon X Çevirici Çağrı Ekranı OS15

KİŞİLERİ FAVORİİNİZE GÖRE ÖZELLEŞTİRİN

Ayrıca, iCallScreen, kullanıcıların arayanlardan, telefon numaralarından, arayan adlarından arama geçmişine, favori numaralara veya çeviricilere kadar kendi tarzlarında kişiselleştirebilecekleri son derece ilginç bir telefon defteri olacaktır. Tüm bu temel özellikleri kolayca özelleştireceksiniz.

ARAMA EKRANI GÖRÜNÜMÜNÜN YAPISINI DEĞİŞTİRME

Ayrıca, neden çağrı ekranının yapısını değiştirerek yenilik yapmıyorsunuz? Aramaları kabul etmek ve reddetmek veya bildirim çubuğunu kaydırarak aramaları kabul etmek için iki düğmenin konumunu değiştirmeyi deneyin; değiştirmenin birçok yolu.

iCallScreen – OS14 Telefon X Çevirici Çağrı Ekranı OS15

KADINA BİR ÇAĞRI ALINDIĞINDA FLAŞ

Bazen bir şeye odaklanmak için telefonunuzun sesini veya alarmını kapatıp masaya koymanız gerekecekse, birkaç aramayı kaçırabilirsiniz. Ardından, hızlı bir şekilde bir arama geldiğinde sizi uyarabilmesi için telefonunuzun flaşı yakmasına izin verin.

KENDİ ALDATMACA ÇAĞRISINIZI OLUŞTURUN

Hiç bir konuşmayı bitirmek istediniz ama yapamadınız mı? Yapmanız gereken basit şey, arayanın adı, rastgele telefon numarası ile sahte bir arama ayarlamak ve onu almak için bir zaman planlamaktır.


İndir (8.4M)

Artık indirmeye hazırsınız iCallScreen ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZipoApps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir