ICall IOS 15
ICall IOS 15

iCall – Phone Dialer v2.4.3 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

iCall, Android cihazlarda kullanıma sunulur ve aramayı daha eğlenceli hale getiren özellikleri destekler. Gelen ve giden aramaları yönetin, iOS'a benzer bazı özel özellikleri yüklemenize yardımcı olacak araçlar sağlayın.. Sizin için harika bir sürüm

Android Android Araçlar
5 ( 575 puan )
Fiyat: $0
İsim iCall iOS 15
Yapımcı N-HStudio
Tür Araçlar
Boyut 8.2M
Versiyon 2.4.3
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
iCall iOS 15 is the most famous version in the iCall iOS 15 series of publisher N-HStudio
Mod Version 2.4.3
Total installs 100,000+

iCall, Android cihazlarda kullanıma sunulur ve aramayı daha eğlenceli hale getiren özellikleri destekler. Gelen ve giden aramaları yönetin, iOS’a benzer bazı özel özellikleri yüklemenize yardımcı olacak araçlar sağlayın.. Sizin için harika bir sürüm getireceğimize söz veriyoruz, ilerlemeyi gözlemleyin. patlamaya geri dönün, indirmeniz için daha fazla nedene bakın ve sonraki adımları atın! Pek çok kişi denemiş gibi görünüyor, peki ya siz?

DOSTU ARAYÜZ

iphone’daki özel sesli arama özelliklerini kullanma isteği artık çok uzak değil çünkü iCall size yardımcı olacak. iPhone’a özel bir arayüz ve desteklenen özellikler başlatmak, ikinci bir telefon kullanmak gibidir!

iCall –iOS Çevirici, iPhone Çağrısı iCall –iOS Çevirici, iPhone Çağrısı iCall –iOS Çevirici, iPhone Çağrısı

DUYURU ÇAĞRILARINI SEÇİN

Kişilerinizde olmayan bilinmeyen kişileri belirleyin, reklamcıların ve hatta dolandırıcıların telefon numaralarını tarayın ve hızlı bir şekilde sonuçlar çıkarın ve bunları cihazınızdan kaldırın. senin cihazın. Artık rahatsız edici aramalarla kesintiye uğramanıza gerek yok, şimdi dikkatiniz dağılmadan sessiz bir alanın keyfini çıkarın.

DESTEK ÇAĞRILARI

Elbette, aramaları ayarlamak iCall’ın ana işlevidir. Bir arama araması yapmak için kişileri veya dokunmatik yüzeyi hızlıca sağlayın, yalnızca birkaç dokunuşla anında bağlanın ve sohbet etmeye başlayın.

EĞLENCE DEĞİŞİKLİKLERİ

Arama arka plan resmini değiştirmek için her kişi için ayarlar aracını kullanın. Daha önce olduğu gibi basit bir renkle kaplamak yerine, birlikte bir fotoğraf veya sevimli bir şekilde dekore edilmiş arka planlar ekleyebilirsiniz. Küçük dokunuşlar yapın ve partnerinizin sizin için önemli olduğunu hissedelim!

iCall –iOS Çevirici, iPhone Çağrısı iCall –iOS Çevirici, iPhone Çağrısı iCall –iOS Çevirici, iPhone Çağrısı

BİRDEN FAZLA DİL KULLANMAK

Hızlı çalışma ve kullanışlı özelliklerin yanı sıra iCall, birden çok dil arasında geçiş yaparak dil engellerini ortadan kaldırarak kullanıcıların daha iyi arama yapmasına ve aramanızı yanıtlamasına yardımcı olur.

SAĞLADIĞI AKTİVİTELER İÇİN ÜCRETSİZ

iCall, modern iOS arayüzünü simüle eden bir alan yaratır, ancak tamamen ücretsizdir ve bunları cihazınıza özgürce yükleyebilirsiniz. Çağrıları destekleyin, ayarlarda farklı değişikliklere izin verin ve cihazınızı gerçek bir iphone’a dönüştürün. Lansmanı çok uzun sürmüyor, öyleyse neden henüz denemediniz? Deneyin ve ne kadar memnun olduğunuzu bize bildirin, yeni özellik güncellemeleri hala bekliyor!


İndir (8.2M)

Artık indirmeye hazırsınız iCall iOS 15 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanN-HStudio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir