Ibis Paint X
Ibis Paint X

ibis Paint X v9.3.0 APK + MOD (Pro/Prime Kilitsiz) indir 2022

ibis Paint X, çizim desteğinden tamamen profesyonel renk karıştırmaya kadar değişen özelliklere sahip harika bir çizim uygulamasıdır. Çizimlerinizi tamamlamak için zaman ayıracak ve boyutlarını dikkatlice seçeceksiniz. Buna ek olarak, uygulama farklı

Android Android Sanat ve Tasarım
4 ( 140 puan )
Fiyat: $0
İsim ibis Paint X
Yapımcı ibis inc
Tür Sanat ve Tasarım
Boyut 25MB
Versiyon 9.3.0
MOD Profesyonel/Prime Kilitsiz
Orjinal Google Play
ibis Paint X is the most famous version in the ibis Paint X series of publisher ibis inc
Mod Version 9.3.0
Total installs 100,000,000+

ibis Paint X, çizim desteğinden tamamen profesyonel renk karıştırmaya kadar değişen özelliklere sahip harika bir çizim uygulamasıdır. Çizimlerinizi tamamlamak için zaman ayıracak ve boyutlarını dikkatlice seçeceksiniz. Buna ek olarak, uygulama farklı çizim sınıflarını da bulabilir, böylece uygun çizim öğesini rahatça kullanabilir ve seçebilirsiniz. Kullanıcıların uygulamada kullanabileceği kaynaklar hayranlık uyandırıcıdır ve onları görmezden gelemezsiniz.

ibis Paint X ibis Paint X

ÇİZİMDE EĞLENCE GETİRMEK

Çizim yapmayı seviyorsanız veya bu alanda becerileri olan biriyseniz, ibis Paint X, kullanıcı rahatlığı için birçok çizim ve destekleyici özelliği entegre etmede değerli bir araç olacaktır. Aynı zamanda, uygulama, öğrenmek ve ustalaşmak için zaman ayırmanız gerekecek bir işlevsellik karmaşıklığına sahiptir. Mükemmel bir fikir düşündükten sonra güzel bir fotoğraf yaratmanın temeli olarak görülebilir. Çiziminizde her özelliğin bir anlamı vardır.

ÇEKTİĞİNİZ FOTOĞRAFIN BOYUTUNU ÖZELLEŞTİRİN

Uygulamaya erişmeye başladığınızda çizim kağıdının boyutunu seçebileceksiniz. Çeşitli boyut ve kalite seçenekleri göreceksiniz. Aynı zamanda, her bir boyutun dikkat etmeniz gereken bir anlamı olacaktır ve özellikle sosyal ağlarda paylaşım yapmak için sıklıkla çizim yapanlar için en-boy oranı genellikle ilk gelen faktördür. Çizim işlemi sırasında istediğiniz gibi yakınlaştırıp uzaklaştırmakta özgürsünüz ve istediğiniz pozisyonda çizim yapabilirsiniz.

FIRÇA ÇEŞİTLİLİĞİ

ibis Paint X’i kullanırken göz ardı edemeyeceğimiz ilk faktör, uygulamanın kolayca yararlanabileceğiniz birçok farklı kaleme sahip olmasıdır. Tam rahatlık ve yüksek hassasiyetle çizim yapmanıza yardımcı olmak için stylus kalemlerle birlikte kullanılacaktır. Aynı zamanda, boyut, opaklık, vuruş başlangıcı, vuruş bitişi ve daha fazlası gibi kalemle ilgili öğeleri de özelleştirebilirsiniz. Yani duruma göre kendinize farklı bir kalem alacaksınız.

ibis Paint X ibis Paint X ibis Paint X

ÇOK KATMAN OLUŞTURUN VE ONLARLA DİNAMİK OLARAK ÇALIŞIN

ibis Paint X’in ilginç bir noktası ve genellikle deneyimli kullanıcılar tarafından kullanılan çoklu katmanlardır. Video düzenlemede, birçok katman daha hızlı düzenleme yapmanızı sağlar; özellik bu uygulamada benzer. Üst üste birden fazla katman oluşturacak ve bir katmanda bir öğe çizeceksiniz. Bir katmandaki konturun doğru olmadığını hissettiğinizde, diğer katmandaki diğer öğeleri kaybetmeden silebilirsiniz. Üzerindeki vuruşları hızlı bir şekilde taklit etmek için bulanık bir görüntü olan bir katman oluşturabilirsiniz.

CETVEL SAYISI FARKLI VE DOĞRU

Mesafeleri tam olarak bilmenize yardımcı olduğunda çizenlerin vazgeçilmez aracı cetveldir. Oradan, çiziminize uygulamak için farklı cetvel araçları bulabileceksiniz. Uygulanabilirliği çoğu durumda yüksektir çünkü cetveli kullanmak için yönü seçebilirsiniz. Aynı zamanda hassas bir ölçekte karakter çizmeniz için mükemmel bir şekilde uygun hale geliyor.

ibis Paint X

BİRÇOK ETKİLEYİCİ DESTEKLEYİCİ FAKTÖR

Kullanıcılar, yukarıdaki heyecan verici özelliklerin yanı sıra, ibis Paint X’in sunduğu heyecan verici bir kaynak bulacaklar. Spesifik olarak, çok çeşitli bir renk paleti bulacaksınız ve kolayca özelleştirebilirsiniz. Bir filtre, katmanlar arasında farklı renkler oluşturmayı ve bunları bitmiş bir üründe birleştirmeyi mümkün kılar. Aynı zamanda, yazı tipi ve filtre sayısı oldukça çeşitlidir ve ne yapabileceklerini öğrenmek için zaman ayıracaksınız.


İndir (25MB)

Artık indirmeye hazırsınız ibis Paint X ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir