Hypper Sandbox
Hypper Sandbox

Hypper Sandbox v0.2.5 APK indir (Tanrı Modu) 2022

Hypper Sandbox APK eğlendirmek veya tüm stresini atmak için oyun arayanlar için mükemmel bir seçim olacaktır. Kendinizi rahatlatacak bir şeye ihtiyacınız varsa, tüm endişelerinizi ve öfkenizi dışa vurmaktır ve bu oyun etkili bir çözümdür. Kendinizi m

Android Android Simülasyon
4 ( 635 puan )
Fiyat: $0
İsim Hypper Sandbox
Yapımcı VobbyGames
Tür Simülasyon
Boyut 81MB
Versiyon 0.2.5
MOD Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Hypper Sandbox is the most famous version in the Hypper Sandbox series of publisher VobbyGames
Mod Version 0.2.5
Total installs 50,000+

Hypper Sandbox APK eğlendirmek veya tüm stresini atmak için oyun arayanlar için mükemmel bir seçim olacaktır. Kendinizi rahatlatacak bir şeye ihtiyacınız varsa, tüm endişelerinizi ve öfkenizi dışa vurmaktır ve bu oyun etkili bir çözümdür. Kendinizi mutlu ve rahat hissettiğiniz sürece istediğinizi yapabileceğiniz veya etrafınızdaki her şeyi parçalayabileceğiniz bir yer.

Hiper Korumalı Alan

İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYİ YAPIN

Hypper Sandbox’a yeni girdiğinizde geniş bir alana götürüleceksiniz ve burada ayakta kalan tek kişi sizsiniz. Etraf oldukça ıssızdı çünkü tek bir kişi bile yoktu ama yine de uzun bir yol vardı ve hiçbir yere varmıyordu. Terkedilmiş değil çünkü bir laboratuvardan, benzin istasyonundan veya bir dizi konteynırdan çeşitli şeyler etrafınıza dağılmış durumda.

Gerçekten de görevinizin ne olacağını ve size hangi eşyaların yardımcı olacağını merak edeceksiniz ancak herhangi bir görev diye bir şey yok. Yolda silah gibi eline aldığın bir silahı, önündeki her şeyi parçalamak için bir kürek gibi kullanarak istediğin her şeyi yapıyorsun. Sadece onları yok etmeye çalışmanın size memnuniyet verici bir his vereceğini bilin, özellikle de kalbinizde biriken tüm öfkeyi serbest bırakın.

Hiper Korumalı Alan

ÇOK DAHA EĞLENCE

Oyun size eğlenceli anlar yaşatmayı ve olumlu duygular getirmeyi hedefliyor, bu nedenle üretici bazı heyecan verici özellikler ekledi. Yolda rastgele duran bazı arabalara rastlayabilirsiniz ve onları etrafta koşmak için kullanabilirsiniz. Ya da diğer yönde, yolda gördüğünüz herkese çarpabilirsiniz çünkü onlardan nefret ediyorsunuz ya da dışarı çıkmak istiyorsunuz.

Daha gerçekçi olmanın yanı sıra, silahları kullanıp birine saldırabilirsiniz, ancak vahşet veya korku unsurları olmayacak. Duygularınızı bu eylemlerle ifade ettiğinizi olumlu düşünmelisiniz ve bunu gerçek hayatta yapamayacaksınız, bu yüzden bu her zaman herkes için en yararlı araç olacaktır.

Tüm kızgın duygularınızı dışarıya ifade etmek istiyor ama kimsenin bilmesini veya rahatlamasını istemiyorsanız, o zaman hemen Hypper Sandbox’ı deneyimlemelisiniz. Ne kadar çılgınca olursa olsun veya gerçek hayatta izin verilmese de oyunda sevdiğiniz her şeyi yapın.

Hiper Korumalı Alan

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyundaki nesneler, gerçek hayatta yeniden yaratılmış gibi çok gerçekçi bir şekilde tasarlanmıştır.
  • Hiç kimse sizi durdurmadan, sevdiğiniz her şeyi yapabilme hissini yaşayın.
  • İnsanların rahatlayabilecekleri veya kalplerindeki tüm öfkeyi dışarı atabilecekleri bir yer.
  • Keskin nişancı tüfekleri, tabancalar ve hatta istediğiniz zaman kullanabileceğiniz kürekler gibi seçim yapabileceğiniz birçok silah türü vardır.
  • Ses efektleri çok dikkatli bir şekilde yatırılır ve herhangi bir eylem gerçekleştirdiğinizde oldukça gerçekçidir.


İndir (81MB)

Artık indirmeye hazırsınız Hypper Sandbox ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir