Hyper Front
Hyper Front

Hyper Front v1.5.2 APK indir (En Son Sürüm) 2022

Hyper Front, modaya uygun 5'e 5 çatışmalı silahlı çatışma türüne sahip bir atış aksiyon oyunudur. Silah ve karakter sistemi, oyuncuları oyunun haritası aracılığıyla dünyadaki birçok süslü yere ve ileride pek çok harika şeye götürecek.

Android Android Aksiyon
5 ( 386 puan )
Fiyat: $0
İsim Hyper Front
Yapımcı Netease Games Global
Tür Aksiyon
Boyut 1.6 G
Versiyon 1.5.2
Orjinal Google Play
Hyper Front is the most famous version in the Hyper Front series of publisher Netease Games Global
Mod Version 1.5.2

Hyper Front, size birçok benzersiz ve gerçekten duygusal oyun deneyimi yaşatacak bir oyundur. Atış oyunlarının ve dramatik aksiyon durumlarının özel bir hayranı iseniz, bu, kaçıramayacağınız bir oyundur. Bu oyunda oyuncular zorlu bir savaşta en iyi nişancılarla teatral silah savaşlarına katılacaklar.

Hiper Ön

ÇEŞİTLİ, GÜZEL GRAFİK SİSTEMİ

Grafik sistemi, oyunun oyuncularını heyecanlandırabileceği ilk şeylerden biri olacak. Hyper Front, kendisi için, oyunculara iletildiğinde sürekli olarak en yüksek çözünürlüğü elde edecek görüntü kalitesine sahip mükemmel bir grafik sistemi araştırdı ve geliştirdi. Bu yüzden oyundaki karakterlerin görünüşünü çok detaylı ve özenle elden geçirip hissedebileceksiniz.

Ek olarak, oyunun içeriği de oyuncuların ilk girişten itibaren seveceği özel bir vurgu olacaktır. Oyun tasarımlarının tamamı yaratıcılardan ilham aldı ve bir atış oyunu için ilgi çekici ve süslü bir bilimkurgu stiline odaklandı. Yukarıdaki faktörlerin tümü, oyun için benzersiz bir grafik sistemi oluşturmak üzere mükemmel bir şekilde birlikte çalıştı.

Hiper Ön

ÇEKİM OYUNU VE HARİTA SİSTEMİ

Oyunun benzersiz grafik vurgularının yanı sıra oynanış, Hyper Front’un dikkat edeceği önemli bir nokta olacak. Bunun bir taktik atış aksiyon oyunu olduğu baştan belirlendiği için oyunun oynanış şekli çok dikkatli bir şekilde araştırılmış ve geliştirilmiştir. Oyuncular, oyunun oynanabilirliği sayesinde oyununuzda sürekli olarak çok yüksek bir seviyeye taşınan dramayı hızlı bir şekilde hissedebilecekler.

Ayrıca oyunun meydan okuma sistemi ve haritası, oyuna başladığınızda dikkat çeken özellikler olacaktır. Oyun boyunca birçok farklı oyun modunu deneyimleyeceksiniz ancak 5v5 takım dövüşü türü son derece çekici modlardan biri olacak. Bununla birleşince de oyunun çok iyi geliştirilmiş haritası olacak, sizi bilmediğiniz bir çok yere götürebilecek.

Hiper Ön

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyun, son derece çekici ve çekici taktik atış aksiyon türü üzerine inşa edilmiştir.
  • Karakter ve silah sistemi oyunun getireceği öne çıkan özelliklerden biri.
  • Oyun, süslü bir bilim kurgu tarzı sahne yaratmak için ilham aldı.
  • Oyun modları, özellikle 5v5, oyunculara son derece yoğun zorluklar yaşatacak.
  • Oyun grafikleri çok iyi derecelendirilmiş, grafik kalitesi her zaman en yüksek seviyeye ulaşıyor.


İndir (1.6 G)

Artık indirmeye hazırsınız Hyper Front ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNetease Games Global

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir