Hyper Drift!
Hyper Drift!

Hyper Drift! v1.21 APK indir (Ücretsiz Alışveriş) 2022


Hiper Drift! Eşsiz arabaların yenilikçi deneyiminin yanı sıra sizi yüksek hızlı yarış savaşına götürür.

Android Android Yarış
4 ( 483 puan )
Fiyat: $0
İsim Hyper Drift!
Yapımcı Semeevs
Tür Yarış
Boyut 68M
Versiyon 1.21
MOD Ücretsiz alışveriş
Orjinal Google Play
Hyper Drift! is the most famous version in the Hyper Drift! series of publisher Semeevs
Mod Version 1.21
Total installs 5,000,000+
  • Para harcama ile artar;
  • Gerçek para karşılığı ücretsiz satın alma (İnternet ve Google hizmetlerinde yetkilendirme gereklidir) 
  • Reklamları izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.


İndir (68M)

Her zaman sınırsız bir araba koleksiyonuna sahip olmayı hayal ettiyseniz, o zaman Hyper Drift, hayalinizi gerçekleştirmenin kapısını açmanın anahtarıdır. Spesifik olarak, oyuncular günümüzde sürekli olarak eski hatlardan veya modern türlerden düzinelerce arabaya sahip olacaklar. Bununla kalmayıp, aynı zamanda bir garaja da sahipsiniz, böylece tasarımı deneyimleyebilir ve kendi renginizle yenileyebilirsiniz. Ek olarak, oyuncular dünya çapındaki gerçek oyunculara çok sayıda jeton sahibi olmaları için meydan okuma fırsatına sahiptir.

Hiper Sürüklenme! Hiper Sürüklenme!

BASİT DİREKSİYONUN GÖRÜNMEZ GÜCÜ EN BASİT

Kontrol, bir saniye bile uzak kalamayan milyonlarca oyuncuyu sürekli kendine çeken güçlü yönlerimizden biri haline geldi. Spesifik olarak, ekranınızın önünde görünen bir direksiyon simididir. Kullanımı gerçeklikten farklı değildir. Gitmek istediğiniz yönde hareket etmek için arabayı kontrol etmenize yardımcı olacaktır. Arabanın sola kaymasını istiyorsanız, direksiyon simidini hafifçe sola çevirin. Aynı şey hem sağa dönüş hem de dönüşlerde viraj alma için geçerlidir.

OPTİMİZE İŞLEMLERLE ARACIN GÖRÜNÜMÜNÜ VE ÖNEMLİ PARAMETRELERİNİ DEĞİŞTİRİN

Orada durmamak, Hyper Drift’ten bahsetmek, profesyonel araba özelleştirme özelliğini görmezden gelemez. Bu, bu oyunu yaratmak için ruh olarak kabul edilir. Oyuncular, size getirdiğimiz geleneksel arabaya sahip olduktan sonra onları kişisel garajlarına koyabilirler. Oyun, birçok farklı amaca uygun jantları değiştirmenize ve hatta otomatik hızı daha hızlı hızlandırabilmek için dahili parametreleri yükseltmenize izin verir.

Rakiplerinizi alt etmede temel rol oynayan dahili bileşenlere ek olarak, Hyper Drift her zaman görünüşe odaklanmıştır. Başka bir deyişle, süper arabaları giyen renklerin varlığıdır. Görünümü sarı ve yeşilden parlak, ışıltılı renk şemalarına dönüştürmek için boya veya çıkartmalar kullanabilirsiniz. Özellikle oyun, leopar veya askeri motiflerin egemenliğinizi işaretlemesine de izin veriyor.

UYGUN KAMERA GÖRÜNÜMÜ KAYDIRMA ÖZELLİĞİ

Lütfen tamirhaneye gidin; ihtişamına ve ihtişamına tanık olduğunuzda şaşıracaksınız. Burada, birçok yere bölünmüş birçok monte edilmiş parça göreceksiniz. Aynı zamanda renk takımları son derece göz alıcı sahiplerini giydirmeye hazır olmayı bekliyor. Özellikle, Hyper Drift, gerçekleştirilmek üzere olan özelleştirmeleri en iyi şekilde kontrol etmek için kameranın açısını ayarlamanıza olanak tanır; Görünümü her köşede her yere taşıyabildiğiniz zamandan daha iyi ne olabilir.

Hiper Sürüklenme! Hiper Sürüklenme!

LÜKS ARABALARI YÜKSELTMEK İÇİN PARA ALMAK İÇİN ANINDA ŞANS

Rakiplerinizle yaptığınız rekabetçi hareket sırasında jeton sahibi olmak için daha fazla şansınız olur. Havada yüzen her yere dağılmış Hyper Drift olacak. Senin işin madeni paranın üzerinden geçmek ve hazineye sahip olmak. Bu parayı lüks arabaları, lüks ve dayanıklı markalardan daha yüksek hızları yükseltmek için değiştireceksiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Dünyanın dört bir yanından profesyonel yarışçılar ile sınırsız pistlerde hız tutkunlarının cennetinde kaybolun.
  • Rakibi sollamak için hız kontrolü yapmak ve arabanın hareket yönünü kontrol etmek için ekrandaki akıllı direksiyon simidini kullanın.
  • Sadece hız için yarış ama madeni para toplama görevini unutma, bunlar daha fazla dört tekerlekli savaşçıya sahip olman için bir öncül olacak.
  • Her köşede her ayrıntıyı gözlemleyebilmek için kamera görüş açısını değiştirebilme, böylece doğru ve doğru araba özelleştirmelerine sahip olma özelliği.
  • Arabanızın görünümünü değiştirin, basit, renkli gömleklerle giyin, hatta adınızı kazıyarak benzersiz çıkartmalar uygulayabilirsiniz.


İndir (68M)

Artık indirmeye hazırsınız Hyper Drift! ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir